999 rezultate për

ndodhej

Humbi kontrollin, 55 vjeçari përplas makinën me karrocën Një aksident mësohet ka ndodhur ditën e sotme, rreth orës 14:00, në qytetin e Divjakës. Shtetasi A. N., 55 vjeç, banu
Ndodhej në Izmir, aktorja turke tregon si i shpëtoi tërmetit shkatërrimtar (FOTO LAJM) Tërmeti shkatërrimtar me magnitudë 6.6 në Izmir, i cili la pas 79 viktima dhe qindra të plagosur, është përjetuar shumë
Koronavirusi i merr jetën mjekes nga Tropoja Koronavirusi i ka marrë jetën një mjekje nga Tropoja, e cila ndodhej prej disa ditësh e shtruar në një prej spitaleve co
Një hero 12 vjeçar, ky është Dielli që bëri Suedinë të fuste Kosovën në hartë Mospërfshirja e Kosovës si një shtet i pavarur në tekstet shkollore vazhdon të mbetet një problem. Pikërisht, një shqetë
Dizdari është i paprekshëm në Shqipëri? Artan Hoxha: Ishte fat që u kap në Dubai Gazetari Artan Hoxha ka bërë nëj deklaratë të fortë në një studio televizive, teksa ka folur lidhur me shkatërrimin e ka
46 vite më e re, bosi 70-vjeçar i Formula 1 kapet "mat" me stilisten (FOTO LAJM) Në revisten italiane “Chi” janë publikuar fotografi të Flavio Briatore teksa ndodhej me pushime në Sardenja. Pranë
Gjyshi qëllon me pistoletë në kokë nipin 7 vjeçar Një fëmijë 7-vjeçar u qëllua në kokë me armë zjarri ndërsa ishte në shtëpinë e gjyshit të tij në zonën Conca d’Oro të Ro
Mbi 50 viktima! Ndodhej në zyrë, politikani i lartë libanez vdes nga shpërthimi (FOTO LAJM) Shpërthimi i fuqishëm nga një magazinë me fishekzjarre deri më tani dyshohet të ketë shkaktuar mbi 50 të vdekur e mbi 30
La pas tre vajza, Komuniteti Mysliman reagon për vdekjen e mësuesit Gazjon Rusi 39 vjeç, humbi betejën me Covid-19 mbrëmjen e të dielës në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Sikundër u raportua
Në momente intime, MekGregor kapet "mat" me partneren (FOTO LAJM) Ylli i UFC, Conor MekGregor, ka përfunduar në qendër të vëmendjes së mediave rozë, teksa është kapur “mat” në jaht, duke
COVID po i merrte jetën të ëmës, i riu ngjitet në dritare të spitalit për lamtumirën e fundit (FOTO LAJM) E keqja më e madhe e virusit Covid-19 është fakti që të gjithë ata që kanë humbur njerëzit e tyre nuk kanë mundur dot t'
Ndjekje si në filma: Nuk iu bind policisë, arrestohet durrsaku me armë me vete Policia e Durrësit ka arrestuar një 47-vjeçar, pas një ndjekje rreth 5 kilometër nga ana e policisë. A. B., 47 vjeç,
Shpërthen airbagu: Humb jetën foshnja dy muajshe, plagoset dy vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Itali, ku një foshnjë ka ndërruar jetë si pasojë e shpërthimit të airb
Në shtëpi ndodhej vajza dhe bashkëshortja, kush është shefi i policisë që iu vu tritoli Një sasi lëndë plasëse ka shpërthyer mbrëmjen e djeshme në Shkodër pas banesës së shefit të Stacionit të Policisë Theth,
Van Dijk gjen një mënyrë të re për t'i ndalur kundërshtarët (VIDEO) Liverpool mposhti me rezultatin e thellë 5-2 Everton, ndeshje e vlefshme për javën e 15-të në Premier League. Mirëpo
Të dy pa jetë, Lorena ndodhej në banesën e të fejuarit në Thumanë Almir Cara dhe Stela Steneci, janë nxjerrë të pajetë nga rrënojat e një godine të shembur në Thumanë, teksa banesa e tyr
"Me sytë nga deti se mos na gllabëronte", Roza Lati tregon si e përjetoi tërmetin (FOTO LAJM) Roza Lati ndodhej në Durrës në momentin kur tërmeti 6.4 ballë tronditi vendin. Në një postim në Instagram, moderatorja t
Anuloi udhëtimin në New York, Rama mbledh qeverinë në mesnatë Kryeministri Edi Rama ka anuluar udhëtimin në New York, ndërsa sapo të mbërrijë në Shqipëri do të mbledhë qeverinë. Në m
Shumë larg Loredanës! Ja ku ndodhej Mozzik ndërkohë që ajo festonte ditëlindjen (FOTO LAJM) Pas Norës dhe Robertit, një tjetër çift që po përflitet për ndarje kohët e fundit është Loredana dhe Mozzik! Reperi n
Dalin pamjet: E arrestuan për grabitjen e Rinasit, ku ndodhej "Daja" në momentin e ngjarjes (VIDEO) Ragip Hajdini, njeri nga të arrestuarit për grabitjen e milionave eurove në një avion në Rinas ka rezultuar nga filmime