999 rezultate për

ndoci

Frederik Ndoci sulmon Berishën dhe Bashën: Komunista! Këngëtari i mirënjohur, Frederik Ndoci, përmes një statusi në Facebook, ka sulmuar ish-kryetarin e PD Sali Berisha dhe L
Frederik Ndoci rrëfen momentin "pikant": U dashurova me Cecilian gjatë puthjes, por isha i martuar Andi Bega, unë vdes për të!… Kur u bë pjesë e komedisë së famshme “Edhe kështu, edhe ashtu”, këngëtari aktor, Frederik N
Me video, si u ekzekutuan në makinë Boran Bërçama dhe Silvi Ndoci (VIDEO) Top Story duke iu referuar përplasjeve të Kirasit dhe atij të Dobraçit përmes inskenimeve solli në transmetim disa nga v
A po zbardhet vrasja mafioze e Boran Bërçamës dhe Silvi Ndocit? Me arrestimin e grupit Bajri në Shkodër, prokuroria shpreson të hedhë dritë mbi disa ngjarje të rënda të ndodhura gjatë
5 milion euro dhe drogë me logon e Ronaldos, kush është Arjan Ndoci, "bosi" që iu kapën 1 ton kokainë Policia ka sekuestruar sot një sasi rekord eurosh si edhe 8 pasuri të paluajtshme dhe aksione në kompani ndërtimi, të ci
Vjen nga pas dhe i qëllon të dy, dalin pamjet e vrasjes së Boran Bërçamës dhe Silvi Ndocit (VIDEO) Ndërkohë që kanë kaluar disa javë nga vrasja e dyfishtë në Shkodër, janë zbardhur pamje të reja. Në pamje shihet vra
Të afërmit e çiftit të vrarë në dhimbje: "Mallkuar qoftë ajo dorë" Shumë banorë të Shkodrës dhe familjarët përcollën për në banesën e fundit çiftin e vrarë Boran Bercana dhe Silvi Ndocin.
Detaje të reja nga vrasja mafioze në Shkodër: Gruaja ishte e divorcuar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër ku në orët e para të mëngjesit është ekzekutuar për vdekje burrë e grua, në ma
Frederik Ndoci nuk përmbahet, ofendon me gjeste antishqiptarët (FOTO LAJM) Patriotizmi i këngëtarit shumë të njohur Frederik Ndoci, është bërë gjtihnjë sebep për diskutime apo debate sidomos në r
Frederik Ndoci thumbon Bujar Qamilin: Tash që kam titullin “Mjeshtër i madh” bëj foto me esmere U duk sikur vetëm pak kohë më parë ish-presidenti Bujar Nishani e lëshoi pak dorën me dhënien e titullit “Mjeshtër i M
Policia i bllokoi lokalin ku këndonte Ndoci, flet për herë të parë pronari Pas ndërhyrjes së policisë në lokalin ku këndonte Frederik Ndoci, ka reaguar edhe pronari i lokalit. Lekë Marku ka t
E akuzoi se dërgoi policinë, Voltana Ademi i përgjigjet Frederik Ndocit Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi ka reaguar sot pas deklaratave të këngëtarit Frederik Ndoci, i cili e aku
Dalin pamjet, si ndërhyri policia në lokalin që këndonte Frederik Ndoci Frederik Ndoci ka reaguar ashpër në rrjetet sociale pasi policia i ka ndërhyrë dhe ndaluar koncertin në një nga lokalet
Rama mbylli lokalin ku po këndonte Frederik Ndoci? Këngëtari: E ka bërë opozita (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në rrjete sociale ka qarkulluar lajmi se teksa po këndonte këngëtari i shquar shkodran Frederik Ndoc
Bllokoi rrugën me dhi, shoqërohet në komisariat bariu Lush Ndoci Lush Ndoci bllokoi rrugën Lezhë - Shkodër me dhitë e tij duke iu përgjigjur thirrjes së opozitës, por tashmë kanë fillua
Vrasja për gështenjat/ Viktima kapi për flokësh motrën e autorit dhe e fyeu Prokuroria e Kurbin ka dërguar për gjykim dosjen për vrasjen për gështenjat. Bëhet fjalë për të pandehurin Indrit Ndoci,
Frederik Ndoci: Parashqevia ishte e preferuara e... Artisti me zë unik Frederik Ndoci është një person që shpesh ka një rëndësi të madhe gjatë daljes në publik. Gjatë prono
Nxënësi i dhunuar, protestë në shkollë për kthimin e mësueses Nxënësit e shkollës 9-vjeçare "Gjon Ndoci" në Bushat kanë braktisur mësimin, duke protestuar për rikthimin e mësueses Ne
Identifikohen dy autorët e vrasjes së 58 vjeçarit në Kurbin Mesditën e sotme, përmes një deklarate për mediat, policia bën me dije se ka hedhur dritë mbi ngjarjen e rëndë ndodhur n
Ja e vërteta e telefonatës së Ndocit me trafikantin Pas lajmit të përcjellë në media sot se Prokuroria e Tiranës ka nisur verifikimet për këngëtarin Frederik Ndoci, një rea