999 rezultate për

ndocaj

Zbardhet dëshmia e italianit: Ndocaj më zhvati 78 mijë euro dhe një “Audi Q7” Vetëm dy ditë më parë policia bëri me dije se një biznesmen Italian ka denoncuar ish-deputetin socialist Eduat Ndocaj pë
Ndocaj pas akuzave për mashtrim: Italiani është me probleme mendore Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka folur edhe njëherë për sa i përket akuzave për mashtrim, paditur nga një shtetas italian.
Kallëzimi i biznesmenit për ‘Kaubojsin”: Si më mori “Audi Q7” dhe 78 mijë euro kesh Është siguruar kallëzimi i plotë që biznesmeni italian, Vincezo Ricci ka bërë ndaj ish deputetit “kaubojs” Eduard Ndocaj
Thellohet skandali, pas Ndocajt italiani përmend në denoncim edhe Ramën Pas denoncimit është zbardhet dëshmia e italianit që denoncoi ish-deputetin Ndocajn. Sipas tij ai ka takuar një ital
Flet avokati i Eduart Ndocajt: Ja kush e kallëzoi për mashtrim “kaubojsin” Pas publikimit të njoftimit të policisë për “mashtrim” për ish-deputetin Eduart Ndocaj, ka reaguar avokati i tij. Pa
Reagon avokati i Ndocajt: Policia e shpalli në kërkim, kur deputeti po bënte dorëzimet në Kuvend Sic edhe e sqaroi ish-deputeti Ndocaj, lajmi në lidhje me arrestimin e tij tashmë do ti kalojë në duar avokatit të tij.
Ndalimi i tij, “kaubojsi” përmend emra: Pas kësaj fshihet Rama dhe deputeti famoz i PS-së Pas lajmit se ai ishte ndaluar nga policia në Durrës ka ardhur edhe reagimi i Ish-deputetit Eduard Ndocaj. “Nuk ka as
U fol se u ndalua nga policia për mashtrim, Ndocaj: Sulm politik nga banditë me pushtet Pas lajmit se ai ishte ndaluar nga policia në Durrës ka ardhur edhe reagimi i Ish-deputetit Eduard Ndocaj. “Nuk ka as
"Kaubojsi" reagon pas lajmit për ndalimin nga policia: Jam në traget Pas lajmit se ai ishte ndaluar nga policia në Durrës ka ardhur edhe reagimi i Ish-deputetit Eduard Ndocaj. “Nuk ka as
E FUNDIT/ Policia ndalon Eduart Ndocajn, për çfarë akuzohet "kaubojsi" Policia e Durrësit ka ndaluar ish-deputetin e Partisë Socialiste, Eduart Ndocaj. I njohur si ‘kaubojsi’ ish-deputeti ës
Personazhi më i veçantë i politikës poston fotografi nga dasma e tij (FOTO LAJM) Padyshim që dasma në jetën e njeriut është një nga çastet më të rëndësishme. Ka qenë një politikan shqiptar i cili ka
E nisi si murator e përfundoi deputet, zbardhet biografia e “Kaubojsit” Deputeti i Lezhës Eduart Ndocaj pak kohë më parë ka publikuar biografinë e tij. Më 25 qershor ai nuk mundi të siguro
U përfshi në një aksident tragjik, Ndocaj: Koha për politikë Deputeti Eduard Ndocaj ka publikuar në Facebook kafen e parë pas aksidentit të rëndë që pësoi në Itali. Ndocaj speci
"Pash jetën si në film", del fotoja e aksidentit të frikshëm të deputetit (FOTO LAJM) Deputeti Eduart Ndocaj ka publikuar një tjetër foto nga aksidenti i tij i frikshëm dy ditë më parë në Parma. Përmes
“Kaubojsi” e tepron, shikoni ndryshimin drastik në pamjen e jashtme (FOTO LAJM) Deputeti “kaubojs” Eduart Ndocaj, ka publikuar një fotografi në rrjetin social “Facebook” ku shfaqet me një look të ri.
Kaubojsi bëhet tapë në Korçë, shikoni çfarë i bën Vangjel Dules (VIDEO) Eduart Ndocaj ka kthyer disa gota më shumë nga ç’duhej në një takim në Boboshticë të Korçës dhe më pas ka filluar të tal
Eduard Ndocaj rrëfen misterin e kapelës së kaubojsit (FOTO LAJM) Një nga detajet që e bëri shumë të njohur ish-deputetin Eduard Ndocaj është kapela e tij prej kaubojsi që ai nuk e heq
Dështoi në politikë, "Kaubojsi" hyn në Akademinë e Shkencave (FOTO LAJM) Ish-deputeti Eduart Ndocaj tashmë është jashtë politikës. Në zgjedhjet e 25 qershorit deputeti më interesant i Kuvendit
Shpërthen "lufta" mes "kaubojsit" dhe "filozofit": Ti vjen nga Marsi Eduart Ndocaj njihet si ish-deputeti i Kuvendit të Shqipërisë i cili shpesh u vu në lojë në rrjetet sociale për shkak të
Nuk fitoi asnjë mandat, “Kaubojsi” shpërthen ndaj lezhjanëve: Këlyshë komunistash! Ish-deputeti socialist, kryetar i PBDKSH, Eduart Ndocaj pas rezultatëve të para të votimit ka bërë një deklaratë të fort