999 rezultate për

ndoc

"Mbron Ramën se ka marrë leje për pallat", shpërthen Noizy: S'më rruh*t fare Muajin e kaluar tërhoqi vëmendjen e të gjithëve një postim i Noizyt në rrjete sociale ku i bënte thirrje studentëve se z
Habit Kejvina: Që kur dola me fustanin e kuq nuk e kam takuar më fisin I ftuar në “Xing me Ermalin” është politikani Eduart Ndocaj të cilin velina e emisionit, Kejvina Kthella e ka kushëri. N
George Bush i bën dhuratën e veçantë Eduart Ndocajt Eduart Ndocaj është komentuar shpesh për stilin e tij të të veshurit si kaubojs dhe i ftuar në “Xing me Ermalin” ka treg
Eduart Ndocaj tregon për herë të parë si u bë i pasur I ftuar në “Xing me Ermalin”, Eduart Ndocaj i është përgjigjur edhe pyetjeve nga Facebook, ku një komentues e pyeste: “S
Eduart Ndocaj "zhgarravit" me makeup Kejvinën (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar një lojë shumë argëtuese mes politikanit Eduart Ndocajt dhe moderatorit Ermal Mamaqit
"Këngëtar tallavaje", Ndocaj tregon çfarë përfitoi Noizy që doli kundër studentëve Gjatë protestës së studentëve në dhjetor pati akuza dhe replika në rrjetet sociale mes këngëtarit Noizy dhe ish deputeti
Ndocaj: Çfarë përfitoi Noizy që doli kundër studentëve Muajin e kaluar tërhoqi vëmendjen e të gjithëve një postim i Noizyt në rrjete sociale ku i bënte thirrje studentëve se z
"Idiot, malok, i trashë", Ndocaj tregon sherrin me Ramën Ish-deputeti i Partisë Socialiste Eduard Ndocaj ka treguar në Xing me Ermalin se është zënë disa herë me Kryeministrin R
“Jep mend me 5-vjeçare”, Ndocaj përballet live me Noizyn Muajin e kaluar Noizy tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me një postim në rrjete sociale ku i bënte thirrje studentëve të m
Ish-deputeti godet Metën me "grusht": Hajduti më i madh (VIDEO) Gjatë një interviste zhvilluar ne emisionin E-SHOW, ish-deputeti Eduart Ndocaj ka etiketuar politikanët shqiptarë si
Ndocaj i thotë Edi Ramës, idiot Ish-deputeti socialist, Eduart Ndocaj ka folur për aktualitetin politik. Ai tha se Rama është një fatkeqësi kombëtare
Me video, si u ekzekutuan në makinë Boran Bërçama dhe Silvi Ndoci (VIDEO) Top Story duke iu referuar përplasjeve të Kirasit dhe atij të Dobraçit përmes inskenimeve solli në transmetim disa nga v
A po zbardhet vrasja mafioze e Boran Bërçamës dhe Silvi Ndocit? Me arrestimin e grupit Bajri në Shkodër, prokuroria shpreson të hedhë dritë mbi disa ngjarje të rënda të ndodhura gjatë
5 milion euro dhe drogë me logon e Ronaldos, kush është Arjan Ndoci, "bosi" që iu kapën 1 ton kokainë Policia ka sekuestruar sot një sasi rekord eurosh si edhe 8 pasuri të paluajtshme dhe aksione në kompani ndërtimi, të ci
Vjen nga pas dhe i qëllon të dy, dalin pamjet e vrasjes së Boran Bërçamës dhe Silvi Ndocit (VIDEO) Ndërkohë që kanë kaluar disa javë nga vrasja e dyfishtë në Shkodër, janë zbardhur pamje të reja. Në pamje shihet vra
Të afërmit e çiftit të vrarë në dhimbje: "Mallkuar qoftë ajo dorë" Shumë banorë të Shkodrës dhe familjarët përcollën për në banesën e fundit çiftin e vrarë Boran Bercana dhe Silvi Ndocin.
Detaje të reja nga vrasja mafioze në Shkodër: Gruaja ishte e divorcuar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër ku në orët e para të mëngjesit është ekzekutuar për vdekje burrë e grua, në ma
“Kaubojsi” akuzon Bashën se e kërcënoi me vdekje Një denoncim shumë i cuditshëm është bërë nga ish-deputeti Eduart Ndocaj nëpërmjet “Fiks Fare”. Ndocaj pretendon se ë
I “vjedh” artin Ramës, ish-deputeti i PS-së hap ekspozitën e tij Ai është konsideruar si një nga ish-deputetët më të komentuar të Partisë Socialiste dhe që ndryshe njihet edhe si ish-ka
Arrestohet Sali Berisha! "Kaubojsi" bie pre e Fake News (FOTO LAJM) Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka shpërndarë një lajm të rremë në faqen e tij të Instagramit sipas të cilit gjatë natës së m