999 rezultate për

ndoc

Kush është Altin Ndoci, vrasësi gjakftohtë që ekzekutoi 4 persona për prishjen e pazareve të drogës Zbardhen detajet për identitetin e 2 personave që ekzekutohen dy vëllezërit Besmir dhe Viktor Haxhia, dhe më herët në vr
E lajmëron Eduard Ndocaj, babai shqiptar vdes pasi infektohet me COVID-19 Një shqiptar në Angli në moshë të re ka humbur jetën pasi është infektuar me COVID-19. Ledi Skuraj, nga Lezha, ka ndë
"Dil në terren e bëj detyrën që ke ble apo je sëmurë", Ndocaj nuk përmbahet ndaj Ramës (VIDEO) Ish deputeti i Partisë Socialiste Eduard Ndocaj ka reaguar i indinjuar për mënyrën sesi kryeministri po e menaxhon gjend
Juliana e quan më të dobëtin në Eurovision, Federik Ndoci: Qytetare nderi e Burrelit (FOTO LAJM) Të shtunën mbrëma në "Shiko kush luan" ka qenë e ftuar ndër të tjerë edhe këngëtarja, Juliana Pasha. Ajo është pyetur
Kaubojsi kërcënon me jetë e ofendon Ramën: Plumb ballit Eduart Ndocaj, ish-deputet,ka qenë vazhdimisht kritikues ndaj kryeministrit, Edi Rama. Lidhur me çështjen e diskutues
Puthje në mes të skenës, "kaubojsi" Ndocaj e prezanton me publikun Ish-deputeti Eduart Ndocaj pati një surprizë të bukur këtë të hënë gjatë emisionit “Dance With Me” në Tv Klan. Teksa kis
Eduart Ndocaj: Dako tani është vrasës, bashkë me Ramën... Eduard Ndocaj e quajti ish-kryetarin e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, vrasës të banorëve që humbën jetën ditën e t
"Të këpusin shpinën vajzat e Klanit e të fërkoj unë", çfarë i tha gruaja Ndocajt I ftuar pasditen e djeshme tek Rudina, ish-deputeti Eduart Ndocaj tregoi se para se të bëhej pjesë e këtij spektakli, ba
Gruaja e 'kaubojsit' një xheloze e tmerrshme: Kujdes se mos provoko! "Shko, por mos provoko”, ishte kjo porosia që i dha Valentina, bashkëshortit të saj Eduart Ndocaj përpara se ky i fundit
Frederik Ndoci sulmon Berishën dhe Bashën: Komunista! Këngëtari i mirënjohur, Frederik Ndoci, përmes një statusi në Facebook, ka sulmuar ish-kryetarin e PD Sali Berisha dhe L
Kaubojsi sfidon Ramën, i futet pikturës dhe befason me nudizëm (FOTO LAJM) Tanimë që duket se KQZ nuk ka ndër mend ti atribuojë asnjë votë fitoreje ish-kandidatit për kreun e Lezhës, Eduard Ndoca
"Shpërthen" Kaubojsi: O qumështor, o parazit (VIDEO) Eduard Ndocaj, ka reaguar ashpër ndaj nënkryetarit të KQZ-së, Denar Bibaj, pas numërimit të 11 kutive në Lezhës, ku nga
Del rezultati, sa vota iu vodhën Kaubojsit në Lezhë Ditën e sotme, Me miratimin e Komisionit Qëndror te Zgjedhjeve ka filluar rinumërimi i votave të zgjedhjeve të 30 Qersho
"Kaubojsi": Kam prova të forta për manipulimin e votave të 30 Qershorit Eduart Ndocaj, i njohur nfdryshe si "Kaubojsi", në zgjedhjet lokale të 30 qershorit qëndronte përballë rivalit të tij Pj
Pamje të rënda, ish-deputeti transmeton live pamjet e aksidentin në Shëngjin (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “Lapidari” në Shëngjin, ku dëshmitar në vendngjarje
Kërcënohet "kaubojsi": Tërhiqu nga kandidimi ose e sheh ç'të ndodh Kandidati për kreun e Bashkisë Lezhë, Eduart Ndocaj është kërcënuar me jetë që të tërhiqet nga gara. Ndocaj ka bërë
Agim Doçi i bën premtimin e madh Ndocajt: Do të jap 7 mijë vota Në emisionin 360 gradë në "Ora News" poeti Agim Doçi për kandidatin e vetëshpallur të Lezhës, Eduard Ndocajn ka deklaru
"Sekreti qëndron te kyçi i dorës", ish-deputeti kaubojs na mëson si të pijmë kafen (VIDEO) Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një video ku ish-deputeti socialist Eduard Ndocaj jep këshilla sesi pihet kafe
Frederik Ndoci rrëfen momentin "pikant": U dashurova me Cecilian gjatë puthjes, por isha i martuar Andi Bega, unë vdes për të!… Kur u bë pjesë e komedisë së famshme “Edhe kështu, edhe ashtu”, këngëtari aktor, Frederik N
"Mbron Ramën se ka marrë leje për pallat", shpërthen Noizy: S'më rruh*t fare Muajin e kaluar tërhoqi vëmendjen e të gjithëve një postim i Noizyt në rrjete sociale ku i bënte thirrje studentëve se z