999 rezultate për

ndjeshme

Ndryshon moti, çfarë pritet të ndodh në orët në vijim Orët e para të ditës dominohen nga alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare në të gjithë territorin, por më të duk
Prishet moti, shirat dhe vranësirat pushtojnë vendin Orët e para të ditës mbeten me kthjellime dhe vranësira kalimtare, ku më të dendura paraqiten në zonat malor. Mesdita
HOROSKOPI/ Përmirësime të ndjeshme, kjo është shenja më me fat e kësaj dite Ky është horoskopi për ditën e hënë, 10 dhjetor 2018. Dashi Duhet të mendoheni mirë lidhur me një vendim i cili do
Greqia në alarm, vjen furishëm cikloni mesdhetar (FOTO LAJM) Greqia është duke u përgatitur për t'u përballur me një situatë të jashtëzakonshme atmosferike pasi meteorologët kanë ko
Menduat se filloi vjeshta? Moti bën kthesën e papritur Pavarësisht se u duk sikur u futëm në sezonin e vjeshtës, moti do t'na suprizojë sërish. Duke filluar nga nesër prit
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Moti këtë të enjte mbetet nën ndikimin e kthjellimeve në të gjithë Shqipërinë. Pas mesditës priten vranësira kalimtare n
Ky është moti për ditën e sotme Edhe për të mërkurën në vendin tonë do të vijojë dominimi i kthjellimeve në të gjithë territorin, deri pas mesditës kur
Keni plane? Ky është parashikimi i motit për sot Moti për të mërkurën mbetet nën ndikimin e kthjellimeve në të gjithë Shqipërinë. Sipas MeteoAlb, pas mesditës priten
Moti nuk suprizon as sot, mësoni parashikimin e sinoptikanëve Moti për të shtunën pritet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare të cilat do të dominojnë të gjithë vendin. S
Ky është moti për ditën e sotme Praditja e së premtes pritet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare në të gjithë vendin. Sipas MeteoAlb, pas m
Mos u nisni për plazh! Ky është parashikimi i motit për sot Orët e para të ditës vijojnë me vranësira dhe shira në pjesën më të madhe të vendit por me fokus në zonat Perëndimore.
Dimitrov zgjedh të heshtë për bisedimet me Greqinë Ndodhemi në një fazë mjaft të ndjeshme të çështjes, thotë shefi i diplomacisë së Maqedonisë, Nikolla Dimitrov nga Haga n
Nuk duroni dot zhurmat ose përtypjen e të tjerëve? Ja sekreti! Të bezdisin zhurmat apo përtypjet e një personi teksa ha? Nuk shkon në kinema, sepse nuk do të dëgjosh të tjerët të përt
Njerëzit që nuk i durojnë dot zhurmat, e kanë një sekret Të bezdisin zhurmat apo përtypjet e një personi teksa ha? Nuk shkon në kinema, sepse nuk do të dëgjosh të tjerët të përt
Tekste të ndjeshme dhe romantike, kujt ia dedikon këngët Fifi? Këngët e njohura 'Zhurmë', 'Nanush 1&2' dhe 'Dashnia nuk osht falas' sjellin ndërmend këngëtaren Fifi me tekste të ndjer
Simptomat e migrenës, shkaktarët dhe trajtimi i tyre Migrena shkakton pamje të dobët, marramendje dhe ndjeshmëri më të madhe ndaj dritës, si dhe mund të zgjas me ditë të tër
Shi e dëborë si në mes të janarit, ky është moti për sot Pjesa e parë e ditës paraqitet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta duke rrezikuar reshje të izoluara shiu e dëbore.
Sot do të bie dëborë! Ky është moti për ditën e sotme Deri në mesditë, territori vijon me shira mesatarë dhe intensivë. Ndërsa pasditja përmirëson motin në të gjithë terr
Foto që do të bëjnë edhe personin më të fortë të derdhë lot! (FOTO LAJM) Jeta juaj është e mbushur me momente, disa të lumtura apo të trishtuara, disa të thjeshta ose të komplikuara. Përmbl
"Hetimi i dosjeve me ndjeshmëri të lartë", çfarë diskutoi Marku me kreun Antimafias Prokurorja i Përgjithshëm Arta Marku priti në takim Prokurorin Kombëtar të Antimafias në Itali, Federico Cafiero De Raho