999 rezultate për

ndjeshem

Shqiptarët "heqin dorë" nga kafeja, ulet ndjeshëm konsumi Pas cigares, qytetarët shqiptarë duket se kanë hequr dorë edhe nga kafeja. Të dhënat e fundit të Drejtorisë së Përgjiths
Tottenham ul ndjeshëm çmimin për Eriksen, Reali "nuk u beson syve" Kryesia e Tottenham ka kontaktuar homologët e Realit në lidhje me transferimin e Christian Eriksen. "Spurs" janë treg
8 gjërat pa të cilat njerëzit e ndjeshëm nuk mund të jenë të lumtur 1. Marrëdhënie të afërta, kuptimplote Njerëzit e ndjeshëm dëshirojnë lidhje të thella me të tjerët. Në fakt, ata mu
Rriten ndjeshëm dëmshpërblimet për aksidentet! Kuvendi vlerëson pozitivisht raportin vjetor të AMF Shlyerja e dëmshpërblimeve për të aksidentuarit ka qenë një problem mjaft i madh në vend, megjithatë kohët e fundit duke
Nga 1 korriku ulet ndjeshëm kostoja e roaming-ut në gjithë Ballkanin Qytetarët e Maqedonisë së Veriut, Shqipërisë, Kosovës, Serbisë, Malit të Zi dhe Bosnje-Hercegovinës nga muaji korrik do
Po shkëlqen te Atalanta, Gjimshiti tani vlen 10-fish më shumë Berat Gjimshti zhvilloi një ndeshje të madhe kundër Fiorentinës mbrëmjen e kaluar. Mbrojtësi i Atalantës ishte perfek
Surprizon Ajax, kalon në avantazh përballë Juventusit (VIDEO) Ashtu sic ishte parasikuar djemt e Allegrit nuk po e kanë aspak të lehtë përballë talenteve të Ajax. Pas pjesës së pa
Grabitja në Rinas zhvlerëson ndjeshëm euron, bankat nuk po tërheqin valutë Grabitja e para disa ditëve në Rinas, ku brenda barkut të avionit që po nisej drejt Vjenës u vodhën thasët me valutë që
Sekretet e klinikës së Barcelonës, ku po riaftësohet Ronaldo (FOTO LAJM) Më 19 maj 1921, Manuel Corachan, një kirurg i shquar dhe profesor universitar autoritar, themeloi klinikën private, që m
Borë në Tiranë? Ulen ndjeshëm temperaturat Në një lidhje telefonike sinoptikania Adiola Bani ka thënë se ditën e nesërme pjesa më e madhe e territorit do të përfs
Shira dhe dëborë, çfarë ka rezervuar moti ditën e sotme Mbetemi nën dominimin e masave ajrore të paqëndrueshme duke ndikuar vranësira dhe shira në territor, më të dukshme paraq
Rritet ndjeshëm tregtia me Kolumbinë, çfarë blejmë (FOTO LAJM) Importet nga shteti i largët i Kolumbisë drejt Shqipërisë kanë njohur një rritje të fortë gjatë tre viteve të fundit. Si
Shqiptarët lanë cigaren apo Ahmetaj ngriti traun? Bie ndjeshëm importi i duhanit në Shqipëri Të dhënat e Ministrisë së Financave, të cilat nuk janë publikuar që nga gushti i vitit të kaluar por që u morën nga BIRN
Rritet ndjeshëm vlera e Xherdan Shaqirit në merkato Vlera në merkato e Xherdan Shaqirit që pas transferimit te Liverpooli është riturr ndjeshëm. 27 vjecari ka shfaqur ë
Dimri ulet këmbëkryq në Shqipëri, temperaturat bien ndjeshëm Si pasojë e ardhjes së masave ajrore më të ftohta, i gjithë territori i Shqipërisë do të kushtëzohet nga mot i qëndruesh
Pas taksës rritet ndjeshëm bashkëpunimi tregtar Shqipëri-Kosovë Eksportet e Shqipërisë drejt Kosovës janë rritur me 40% për muajin Nëntor, periudhë kur Prishtina vendosi taksën 100 % p
Zbutet ndjeshëm moti, surpriza që pritet ditën e sotme Vijon moti i qëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira të herë pas-hershme, më të dendura vranësirat do të jenë në rajonin
Shira dhe dëborë, sot mbërthehuni gjer në grykë dhe mos harroni çadrën Moti i paqëndrueshëm vijon në vendin tonë duke bërë që vranësirat të jenë dominante deri në orët e mesditës ku pritet sh
Këmbanë alarmi në Shqipëri, rritet ndjeshëm numri i të sëmurëve me veshkat Sëmundjet e veshkave në popullatë duket se janë një këmbanë alarmi për sistemin tonë shëndetësor. Mjekët nefrologë th
Çmendet moti, bie borë në Greqi (FOTO LAJM) Ashtu siç ishte paralajmëruar, temperaturat janë ulur ndjeshëm 24 orët e fundit në rajonin tonë duke sjellë madhe edhe r