999 rezultate për

ndjera

Basha pikëllohet nga vdekja e veprimtarit, është simbol i qëndresës Kreu i PD-së Lulzim Basha ka ngushëlluar familjen e ‘Mandelës së Kosovës’, pas ndarjes nga jeta të të dashurit të tyre,
Fjalët e ndjera të Bujar Asqeriut para Kuvendit: Mos e kafshoni teatrin Aktori Bujar Asqeriu ditën e sotme u është bashkuar qindra qytetarëve dhe artistëve, për të protestuar kundër ligjit të
Vdes një ish-ushtar i UÇK-së, fjalët e ndjera të zyrtarit Një ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jeton Kuçi është ndarë nga jeta. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditu
Tronditëse, vetëvritet politikania shqiptare Në orët e para të mëngjesit të sotëm një grua ka bërë vetëvrasje në qytetin e Gjilanit. E ndjera ka punuar në Spitalin R
Marina feston ditëlindjen, Eli Fara e uron me fjalë të ndjera (VIDEO) Marina, vajza e këngëtares Eli Fara, njihet për ekspozimin e formave të saj përmes postimeve në rrjetet sociale. E b
Rezarta Shkurta bën një dedikim të veçantë për bashkëshortin e saj (FOTO LAJM) Dashuria i reziston edhe distancës të paktën këtë gjë ka provuar Rezarta Shkurta për lidhjen e saj me Ermal Hoxhën.
E akuzuan se nuk e përmendi origjinën, fjalët e ndjera të Ermalit për Shqipërinë Ermal Meta ia doli të fitojë pas shumë peripecish kupën e Sanremos duke bërë krenar gjithë shqiptarët nëpër botë. Me
Deputeti i PS, fjalë të ndjera pas vrasjes së Ndokës Policia nuk ka ende të dyshuar në lidhje me ekzekutimin e mbrëmshëm të Aleksandër Ndokës, vëllait të ish-deputetit të PS
Ekselentin nga Tirana e vranë me 3 plumba në SHBA, fjalët e ndjera të familjarëve Një tragjedi e rëndë ka goditur familjen Mukaj në Tirane, ku para disa ditësh djali i tyre Merlos Mukaj 21-vjec, student
Fjalët e ndjera të aktorit për ditëlindjen e gruas së tij (FOTO LAJM) Aktori Erion Isai, për ditëlindjen e bashkëshortes i ka bërë një dedikim tepër të ndjerë. Ai ka publikuar një foto dh
Modelja e njohur fjalë të ndjera për Ergin: Do jesh gjithmonë në zemrën time Një vit nga largimi i Ergi Dinit duket një përjetësi për familjarët dhe miqtë e tij. Një prej mikeshave të tij e cila
9 vite pa “Tanin e Topit”, Lori fjalë të ndjera për të atin (FOTO LAJM) Dita e sotme përkon me ditëlindjen e të ndjerit Dritan Hoxha, themelues i Top Channel, i cili nëse do të ishte gjallë do
I dyshuari për vrasjen në Gostivar dorëzohet në polici Një 38-vjeçar është paraqitur në stacionin e policisë në Çair duke thënë se është vrasësi i gruas S.R.(27) dje në Gostiv
U vra me dy plumba mes Tiranës, kolegët mesazhe të ndjera për Fildesin Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër ka hapur dyert jo si zakonisht për seancat gjyqësore, por për të bërë homazhe në n
Fjalët e ndjera për gazetaren: Punove e s'u shite asnjëherë Pasditën e djeshme gazetarja e njohur Arlinda Canaj humbi jetën duke u hedhur nga kati i 4 i pallatit. Figura të njo
Fjalët e ndjera të vajzës së Bajram Rexhepit për babain e saj Vajza e ish-kryeministrit të ndjerë tashmë të Kosovës, Bajram Rexhepi ka falenderuar autoritetet e Kosovës për organizim
Fjalët e ndjera të vajzës së Bajram Rexhepit për të atin Pasi kishte disa muaj në koma ish-kryeministri i parë i Kosovës Bajram Rexhepi, ndërroi jetë sot në një spital në Turqi.
"Ëngjëlli më i bukur në parajsë", fjalët e ndjera të shokut të klasës për studenten shqiptare që vdiq në Itali Shqiptarja nga Elbasani Eligersa Baha humbi jetën dje në Itali pasi u përplas nga një makinë teksa ishte duke udhëtuar m
Berisha, fjalë të ndjera për ndarjen nga jeta të vjehrrit të Majlinda Bregut Vetëm një ditë më parë, Majlinda Bregu me anë të një statusi të ndjerë në Facebook bëri me dije se vjehrri i saj, Beqir
Babai i Alban Skënderaj i dedikon vargje bashkëshortes së ndjerë (FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm pak javë që kur Alban Skënderaj pësoi një humbje shumë të rënë, kur nëna e tij u largua nga jeta. P