999 rezultate për

ndjerĂ

Basha pikĂ«llohet nga vdekja e veprimtarit, Ă«shtĂ« simbol i qĂ«ndresĂ«s Kreu i PD-sĂ« Lulzim Basha ka ngushĂ«lluar familjen e ‘MandelĂ«s sĂ« KosovĂ«s’, pas ndarjes nga jeta tĂ« tĂ« dashurit tĂ« tyre,
Fjalët e ndjera të Bujar Asqeriut para Kuvendit: Mos e kafshoni teatrin Aktori Bujar Asqeriu ditën e sotme u është bashkuar qindra qytetarëve dhe artistëve, për të protestuar kundër ligjit të
Vdes njĂ« ish-ushtar i UÇK-sĂ«, fjalĂ«t e ndjera tĂ« zyrtarit NjĂ« ish-luftĂ«tar i UshtrisĂ« Çlirimtare tĂ« KosovĂ«s, Jeton Kuçi Ă«shtĂ« ndarĂ« nga jeta. Lajmin e hidhur e ka bĂ«rĂ« tĂ« ditu
Tronditëse, vetëvritet politikania shqiptare Në orët e para të mëngjesit të sotëm një grua ka bërë vetëvrasje në qytetin e Gjilanit. E ndjera ka punuar në Spitalin R
Marina feston ditëlindjen, Eli Fara e uron me fjalë të ndjera (VIDEO) Marina, vajza e këngëtares Eli Fara, njihet për ekspozimin e formave të saj përmes postimeve në rrjetet sociale. E b
Rezarta Shkurta bën një dedikim të veçantë për bashkëshortin e saj (FOTO LAJM) Dashuria i reziston edhe distancës të paktën këtë gjë ka provuar Rezarta Shkurta për lidhjen e saj me Ermal Hoxhën.
E akuzuan se nuk e përmendi origjinën, fjalët e ndjera të Ermalit për Shqipërinë Ermal Meta ia doli të fitojë pas shumë peripecish kupën e Sanremos duke bërë krenar gjithë shqiptarët nëpër botë. Me
Deputeti i PS, fjalë të ndjera pas vrasjes së Ndokës Policia nuk ka ende të dyshuar në lidhje me ekzekutimin e mbrëmshëm të Aleksandër Ndokës, vëllait të ish-deputetit të PS
Ekselentin nga Tirana e vranë me 3 plumba në SHBA, fjalët e ndjera të familjarëve Një tragjedi e rëndë ka goditur familjen Mukaj në Tirane, ku para disa ditësh djali i tyre Merlos Mukaj 21-vjec, student
Fjalët e ndjera të aktorit për ditëlindjen e gruas së tij (FOTO LAJM) Aktori Erion Isai, për ditëlindjen e bashkëshortes i ka bërë një dedikim tepër të ndjerë. Ai ka publikuar një foto dh
Modelja e njohur fjalë të ndjera për Ergin: Do jesh gjithmonë në zemrën time Një vit nga largimi i Ergi Dinit duket një përjetësi për familjarët dhe miqtë e tij. Një prej mikeshave të tij e cila
9 vite pa “Tanin e Topit”, Lori fjalĂ« tĂ« ndjera pĂ«r tĂ« atin (FOTO LAJM) Dita e sotme pĂ«rkon me ditĂ«lindjen e tĂ« ndjerit Dritan Hoxha, themelues i Top Channel, i cili nĂ«se do tĂ« ishte gjallĂ« do
I dyshuari pĂ«r vrasjen nĂ« Gostivar dorĂ«zohet nĂ« polici NjĂ« 38-vjeçar Ă«shtĂ« paraqitur nĂ« stacionin e policisĂ« nĂ« Çair duke thĂ«nĂ« se Ă«shtĂ« vrasĂ«si i gruas S.R.(27) dje nĂ« Gostiv
U vra me dy plumba mes Tiranës, kolegët mesazhe të ndjera për Fildesin Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër ka hapur dyert jo si zakonisht për seancat gjyqësore, por për të bërë homazhe në n
Fjalët e ndjera për gazetaren: Punove e s'u shite asnjëherë Pasditën e djeshme gazetarja e njohur Arlinda Canaj humbi jetën duke u hedhur nga kati i 4 i pallatit. Figura të njo
Fjalët e ndjera të vajzës së Bajram Rexhepit për babain e saj Vajza e ish-kryeministrit të ndjerë tashmë të Kosovës, Bajram Rexhepi ka falenderuar autoritetet e Kosovës për organizim
Fjalët e ndjera të vajzës së Bajram Rexhepit për të atin Pasi kishte disa muaj në koma ish-kryeministri i parë i Kosovës Bajram Rexhepi, ndërroi jetë sot në një spital në Turqi.
"ËngjĂ«lli mĂ« i bukur nĂ« parajsĂ«", fjalĂ«t e ndjera tĂ« shokut tĂ« klasĂ«s pĂ«r studenten shqiptare qĂ« vdiq nĂ« Itali Shqiptarja nga Elbasani Eligersa Baha humbi jetĂ«n dje nĂ« Itali pasi u pĂ«rplas nga njĂ« makinĂ« teksa ishte duke udhĂ«tuar m
Berisha, fjalë të ndjera për ndarjen nga jeta të vjehrrit të Majlinda Bregut Vetëm një ditë më parë, Majlinda Bregu me anë të një statusi të ndjerë në Facebook bëri me dije se vjehrri i saj, Beqir
Babai i Alban Skënderaj i dedikon vargje bashkëshortes së ndjerë (FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm pak javë që kur Alban Skënderaj pësoi një humbje shumë të rënë, kur nëna e tij u largua nga jeta. P