999 rezultate për

ndjente

Douglas Costa i rikthehet stërvitjes me Juventusin Pas pushimit të dhënë dje nga Massimiliano Allegri, Juventusi është kthyer në stërvitje në pasditen e sotme përpara ndes
Letër ish të dashurit: Për ty që u shtire sikur ta ndjente "Për ty që u hoqe sikur ta ndjente, E dija që nga fillimi që ti ishe një ide e keqe, përpara se miqtë të më paralajmë
Alarm tek Brazili, Behrami e sakatoi Neymarin Shkelmat e marra nga futbollistë e Zvicrës duket se kanë bërë punën e tyre, pasi braziliani Neymar ka hyrë thuajse i për
Ndjente dhimbje kur përtypej, ja çfarë zbulon (FOTO LAJM) Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në Kinë ku një grua kishte dhimbje të vazhdueshme në fytyrë kur përtypej, u tmerrua kur
Çfarë po ndodh me CR7-ën? Real Madrid mbetet i shqetësuar përsa i përket dëmtimit të Cristiano Ronaldos, gjë që e detyroi të linte fushën para koh
Dëmtimi i Messit, sjellja jo-sportive e Godin (VIDEO) Ylli i Barcelonës Lionel Messi pësoi një dëmtim muskular në ndeshjen e djeshme përballë Atletico Madrid duke e lënë fush
Angela Merkel, show në "Wembley" (FOTO LAJM) Ishte Londër, por dukej sikur ishte në Gjermani. Finalja e djeshme mes Borussia Dortmund dhe Bayern Munchen ishte një çë
Ra në gjendje kome, u zgjua lezbike Një nënë e cila arriti të rikthehej në jetë duke dalë nga një gjendje kome 16 ditore thotë se tanimë ndjenjat e saja kan