999 rezultate për

ndjenjat

Çfarë po ndodh me këngëtaren? Katy Perry humb ndjenjat në American Idol (FOTO LJAM) Këngëtarja e famshme Katy Perry ka humbur ndjenjat dhe është rrëzuar në tokë gjatë episodit të ri të “American Idol”.
Zuna nuk reziston dot, ia shpreh hapur ndjenjat Loredanës (FOTO LAJM) Prej kohësh tashmë është bërë e ditur se Loredana është në një marrëdhënie dashurie me reperin libanez, Zuna i cili ësht
Djemtë nuk flasin, por dërgojnë sinjale, çfarë bëjnë kur kanë rënë në dashuri me ju? Meshkujt, zakonisht nuk janë të mirë në shprehjen e ndjenjave. Nuk është se nuk duan të flasin për ndjenjat e tyre, vetë
Alban Ramosaj nuk i fshehu dot ndjenjat për të në emision, reagon Niki Delijorgji (FOTO LAJM) Pasditen e djeshme, teksa ishte i ftuar në emisionin “Rudina”, Alban Ramosaj foli për marrëdhënien e tij me Kleoniki Del
Anwar llaston Dua Lipën dhe i shpreh publikisht dashurinë (VIDEO) Anwar Hadid duket shumë i dashuruar dhe këtë na e tregon sa herë që ka mundësi! Pak orë më parë ai publikoi një video
6 zakonet e njerëzve që kanë aftësi për ti kuptuar ndjenjat e tjetrit Empatia, ose aftësia për të kuptuar dhe ndarë ndjenjat e të tjerëve, është një nga aftësitë më të rëndësishme që ka kur
Këto janë 6 zakonet e njerëzve që kanë aftësi për ti kuptuar ndjenjat e tjetrit Empatia, ose aftësia për të kuptuar dhe ndarë ndjenjat e të tjerëve, është një nga aftësitë më të rëndësishme që ka kur
Çfarë të bëni nëse jeni në lidhje me dikë, por ende ju mungon ish-partneri Ndonjëherë, bota e dashurisë mund të jetë pak konfuze. Ju mund të jeni të lumtur në një lidhje dhe madje planifikoni të
Përplasjet te Teatri Kombëtar, një person humb ndjenjat nga gazi lotsjellës Duket se është tensionuar sërish situata në sheshin e Teatrit Kombëtar. Përplasja mes artistve, aktivistëve dhe polic
Pamje të rënda: Protestuesi shembet në tokë nga përplasja me policinë, ambulanca nuk duket gjëkundi (FOTO LAJM) Gjatë përplasjeve të policisë me qytetarëve tek Teatri Kombëtar, një qytetar ka rënë në pishinën e zbrazur. Qytetari
Mos hezitoni të flinsi me kafshën tuaj shtëpiake, kështu thot shkenca Kafshët janë konsideruar shpesh si miqtë tanë më të mirë! Gjithmonë nga ana jonë, ata na mbështesin dhe na duan (po, edh
Jeni xheloze për partnerin? Ndiqni këto rregulla që do ju qetësojnë Ndonjëherë një situatë kërkon vërtet një bisedë. Shpesh, gratë që pyesin se si të merren me xhelozinë, mendojnë se bised
Velipojë, pushuesja humb ndjenjat në det, ndërhyjnë vrojtuesit e plazhit Vrojtuesit në plazhin e Velipojës në mesditë i kanë shpëtuar jetën një pushuese 40-vjeçare nga Gjakova. Mësohet se tu
"Dashuri nën ujë", publikohen pamje teksa balenat shprehin ndjenjat (VIDEO) Studiuesit kanë parë një sjellje te balenat Orka të cilën nuk e kishin vënë re më herët. Në një video që po bëhet vir
Një tjetër prostestues humb ndjenjat nga gazi, dërgohet me urgjencë në spital (FOTO LAJM) Nga përplasja me forcat e rendit një qytetar ka mbetur i lënduar sot në Shkodër. Protestuesit e tjerë kanë njoftuar a
Provimi i Letërsisë, humb ndjenjat maturantja Ditën e sotme po zhvillohet provimi i dytë i maturës shtetërorë, pikërisht ai i Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë. Në gjimn
Një polic humb ndjenjat në protestë Një efektiv i policisë ka humbur ndjenjat në protestën e sotme të opozitës. Efektivi i policisë është nisur menjëherë dr
Bradely Cooper mohon sërisht ndjenjat ndaj Lady Gagës, zemra i reh për bashkëshorten (FOTO LAJM) Bradley Cooper, ishte i ftuar në një emision me Ellen DeGeneres, ku foli për suksesin e madh të filmit “A Star Is Bor
Shoferi bie në koma por më parë ndal autobuzin (VIDEO) Një shofer kinez me emrin, Cao Yuehua ra në koma deri sa në punë. Fatmirësisht ai para se të bie në koma e ndal autobusi
Gjesti haman i një burri në Prishtinë nda një të moshuari që humb ndjenjat (VIDEO) Një shembull si duhet reaguar kur dikush ka nevojë! Një gjest human ka ndodhur në lagjen Velania në Prishtinë. Një i