999 rezultate për

ndjenja

U gjet pa ndjenja në Vlorë, 34 vjeçari dyshohet të jetë eliminuar Mëngjesin e ditës së sotme një 34 vjeçar është gjetur pa shenja jetë në qytetin e Vlorës. Fillimisht, u tha se vikti
Momente paniku në fushë, mbrojtësi bie pa ndjenja pas goditjes së fortë (VIDEO) Wolves është shumë pranë kualifikimit në fazën tjetër të Europa Leagues, pasi një fitore të siguruar në minutat e fundit
Djemtë nuk flasin, por dërgojnë sinjale, çfarë bëjnë kur kanë rënë në dashuri me ju? Meshkujt, zakonisht nuk janë të mirë në shprehjen e ndjenjave. Nuk është se nuk duan të flasin për ndjenjat e tyre, vetë
Ra në tokë pa ndjenja, James është me fat (VIDEO) Anësori i Manchester United ka frikësuar të gjithë për një moment mbrëmë në ndeshjen mes Uellsit dhe Kroacisë. Gjatë
Alban Ramosaj nuk i fshehu dot ndjenjat për të në emision, reagon Niki Delijorgji (FOTO LAJM) Pasditen e djeshme, teksa ishte i ftuar në emisionin “Rudina”, Alban Ramosaj foli për marrëdhënien e tij me Kleoniki Del
Të qara fëmijësh dhe 1 grua pa ndjenja, çfarë po ndodh në Laknas Një firmë private ka shkuar për të prerë pyjet tek “Plepat e Brukës”, në Laknas. Firma private shoqërohet për të prerë p
I qëlloi mamanë, djali me një grusht lë pa ndjenja njerkun (VIDEO) Një video e rëndë ka qarkulluar ditën e sotme në rrjet ku një djalë pasi sheh mamanë e tij të qëllohet nga njerku, ia kt
"Theva derën, i gjeta pa ndjenja": Flet heroi që shpëtoi katër fëmijet nga zjarri në Fushë-Krujë Kati i tretë i një pallati të vjetër është shkrumbuar tërësisht në fshatin Zallë të Fushë-Krujës, ndërsa katër fëmijë ka
Policia e Shtetet rreh djalin me probleme në zemër, e dërgojnë pa ndjenja në spital Një djalë me probleme me zemrën ëshrtë dhunuar barbarisht nga Policia e Shtetit, ndërsa këta të fundit e kanë dërguar pa
Anwar llaston Dua Lipën dhe i shpreh publikisht dashurinë (VIDEO) Anwar Hadid duket shumë i dashuruar dhe këtë na e tregon sa herë që ka mundësi! Pak orë më parë ai publikoi një video
Vitet kalojnë Melo mbetet i njëjtë, lë pa ndjenja kundërshtarin (VIDEO) Felipe Melo, ish-futbollist i Juventusit, Inter, Galatasaray, Fiorentina, ndër të tjera, pjesë e Palmerias prej vitit 20
Gjendet pa ndjenja pas 4 ditësh kërkime 60-vjeçari në Pukë Policia ka mundur të gjejë sot pas katër ditësh të zhdukur, shtetasin Nezir Ahmetaj, i moshës 60 vjeç, nga Puka. Ahme
6 zakonet e njerëzve që kanë aftësi për ti kuptuar ndjenjat e tjetrit Empatia, ose aftësia për të kuptuar dhe ndarë ndjenjat e të tjerëve, është një nga aftësitë më të rëndësishme që ka kur
Këto janë 6 zakonet e njerëzve që kanë aftësi për ti kuptuar ndjenjat e tjetrit Empatia, ose aftësia për të kuptuar dhe ndarë ndjenjat e të tjerëve, është një nga aftësitë më të rëndësishme që ka kur
Çfarë të bëni nëse jeni në lidhje me dikë, por ende ju mungon ish-partneri Ndonjëherë, bota e dashurisë mund të jetë pak konfuze. Ju mund të jeni të lumtur në një lidhje dhe madje planifikoni të
Përplasjet te Teatri Kombëtar, një person humb ndjenjat nga gazi lotsjellës Duket se është tensionuar sërish situata në sheshin e Teatrit Kombëtar. Përplasja mes artistve, aktivistëve dhe polic
Pamje të rënda: Protestuesi shembet në tokë nga përplasja me policinë, ambulanca nuk duket gjëkundi (FOTO LAJM) Gjatë përplasjeve të policisë me qytetarëve tek Teatri Kombëtar, një qytetar ka rënë në pishinën e zbrazur. Qytetari
"Ndjenja më e bukur në botë", Luana Vjollca ka fansat më të zjarrtë (VIDEO) Të gjithë e dimë se Luana Vjollca ka fansat më të çmendur. Ata shpesh i bëjnë asaj surpriza të këndshme, të mbushura me
Mos hezitoni të flinsi me kafshën tuaj shtëpiake, kështu thot shkenca Kafshët janë konsideruar shpesh si miqtë tanë më të mirë! Gjithmonë nga ana jonë, ata na mbështesin dhe na duan (po, edh
E RËNDË/ Një protestues gjendet pa ndjenja në rrugë Një person është gjendur pa ndjenja nga policia në rrugët e Tiranës. Pas disa momentesh ka ardhur ambulanca e cila