999 rezultate për

ndjenjĂ

Humbi ndenjat në fushë, lojtari Lecces jashtë rrezikut për jetën (FOTO LAJM) Ndeshja mes Lecces dhe Ascolit në Serinë B të Italisë, u anulua dje në mbrëmjë vetëm pas 30 sekondash lojë teksa u sht
ÇNJERËZORE/ "Komunistët mi fusnin këmbët në prush deri sa humbja ndjenjat" I arrestuar që në rini, pasi provon torturat çnjerëzore në hetuesinë e kohës, vuajtjet e urisë në Burgun e Burrelit, sëm
E pazakontë, mjekët e shpëtojnë një të dehur me 15 birra Njerëzit pëlqejnë të tregojnë e të dëgjojnë histori kur e kanë tepruar me pijen, por pak mund të thonë se kishin pirë aq
HOROSKOPI/ Shmangni diskutimet në çift dhe familje, këtë shenjë e pret një “stuhi” Ky është horoskopi për ditën e premte, 18 janar 2018. Dashi Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të
Haradinaj përkujton viktimat e masakrës serbe Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë homazhe tek Kompleksi Përkujtimor në Reçak. Haradinaj ka thënë se ma
HOROSKOPI/ Nuk është koha për të harxhuar para, kjo shenjë të kursejë Ky është horoskopi për ditën e martë, 8 janar 2018. Dashi Duhet të jeni luftarakë tej mase gjatë kësaj dite. Paras
HOROSKOPI/ Kujdes me paratë, kjo shenjë të mos e lëshojë dorën Ky është horoskopi për ditën e premte, 4 janar 2018. Dashi Duhet të mundoheni që të përshtateni me një periudhë ndry
HOROSKOPI/ Dita e sotme do të jetë plot aventura, çfarë ka rezervuar Viti i Ri Ky është horoskopi për ditën e hënë, 31 dhjetor 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndeti
Humb ndjenjat një protestuese e "Unazës së Re", përplasje me shoferët e makinave Banorët e “Astirit” prej disa javësh vijojnë protestën e tyre kundër projektit që u shkatërron banesat ku ata jetojnë pr
HOROSKOPI/ Një fundjavë plot sherre, kjo shenjë të ruhet Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 22 dhjetor 2018. Dashi Do të jeni nën ndikimin e planetit të Hënës gjatë gj
Si do ta keni fatin ditën e enjte Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje për ditën e en
HOROSKOPI/ Beqarët do të njohin dikë të veçantë, kjo shenje t’i bëjë sytë katër Ky është horoskopi për ditën e premte, 14 dhjetor 2018. Dashi Gjatë kësaj dite do të jeni tejet kreativ, sidomos n
Këto shenja të kenë kujdes me fatin për sot Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi-Do t
E vranë se nuk donte të kryente marrëdhënie, shqiptari dhe greku tregojnë krimin makabër Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Greqi. Një shqiptar 19 vjeç dhe një grek 21 vjeç kanë vrarë një vajzë të re g
HOROSKOPI/ Tensione në fushën e ndenjave, kjo shenjë të ruhet më shumë Ky është horoskopi për ditën e diel, 2 dhjetor 2018. Dashi Prania e Hënës do të jetë e ndjeshme dhe ndikimi i saj do
HOROSKOPI/ Mundësi të mëdha për dashuri dhe karrierë, kjo është shenja me fat Ky është horoskopi për ditën e enjte, 29 nëntor 2018. Dashi Do t’iu duhet të zgjidhni konflikte të mundshme të bre
HOROSKOPI/ Tensione pafund, këto janë dy shenjat më me pak fat Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 24 nëntor 2018. Dashi Ju pret një ditë e mbushur me tensione të akumuluar
I arrestuan djalin, qytetarja në Astir humb ndjenjat (VIDEO) Banorët e zonës së Astirit vijojnë të protestojnë kundër projektit të Unazës së Madhe që parashikon prishjen e qindra ba
Pogba: Kthimi në United ishte ndjenja më e mirë në jetë Përderisa lajmet vazhdojnë që ta lidhin atë me një largim nga klubi, mesfushori francez e ka bërë të qartë që ishte dësh
HOROSKOPI/ Do të përplaseni me disa situata, shenja që duhet t’i bëjë sytë katër Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 7 nëntor 2018. Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të jenë të përhumbur në