999 rezultate për

ndjen

Në ditën e lindjes, Fatma Methasani merr propozimin romantik për martesë (FOTO LAJM) Propozimi për martesë për Fatmën nuk mund të vinte më bukur se kaq! Shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, i ka propozuar mbrë
Konkurrenti zgjedh të largohet nga emisioni: Kam nisur të kem ndjenja për Shqipen Berati është konkurrenti më i fundit që largohet nga emisioni “Për’Puthen” në Top Channel. Ai tha se ka nisur të ketë nd
Fatma feston ditëlindjen, Alfio e surprizon me dedikimin më special (FOTO LAJM) Ditën e sotme, moderatorja e njohur Fatma Methasani feston ditëlindjen. Në këtë moment special, nuk mund të mungonte
Mijëra euro, sa shpenzon Ledri Vula vetëm për një orë (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që reperi Ledri Vula tërheq vëmendjen me veshjet e tij të firmave të ndryshme, stilin e veçantë dh
Feston ditëlindjen, surpriza romantike për Klaudia Pepën në hotelin luksoz (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, feston sot ditën e lindjes. Duket se ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë ditë në m
Mund të zgjasë 6 muaj, ky shtet europian shpall gjendjen e jashtëzakonshme Njerëzit në Spanjën kontinentale do të ndalohen të jenë në rrugë gjatë natës, ndërsa vendi kalon në një gjendje të jasht
Me pikën e tij më të fortë, ky është momenti kur Khabib lë pa ndjenja Gaethje (VIDEO) Khabib Nurmagomedov është treguar i pamëshirshëm edhe një herë tjetër. Në duelin e sontëm kundër Justin Gaethje, Khab
U dëmtua rëndë ndaj Frankfurtit, Bayern tregon gjendjen e Davies Mbrojtësi i Bayern Munchen, Alphonso Davies në ndeshjen kundër Frankfurt pësoj një lëndim të rëndë në minutën e 3-të.
Feston ditëlindjen, s'do ta besoni kurrë sa vjeç mbush Soni Malaj (FOTO LAJM) Është një prej artisteve më të kompletuara shqiptare, me një karrierë të gjatë e të suksesshme. Bëhet fjalë për Soni
Postimi i fundit i Adele merr vëmendjen e të gjithëve (FOTO LAJM) Pak para performancave që do të sjellë në skenë shumë shpejt, Adele ka ndarë një foto në llogarinë e saj ku shfaqet e gj
Njoftimi zyrtar! Princ Leka reagon për lindjen e vajzës: Quhet Geraldinë (FOTO LAJM) Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë Mësohet se Elia ka sjellë në jetë një vajzë pak më par
Luana tërheq sërish vëmendjen e Philip Plein, çfarë i shkruan stilisti me famë botërore (FOTO LAJM) Gjatë muajve të verës një nga këngët që u kthye menjëherë në hit ishte dhe bashkëpunimi mes Luana Vjollcës dhe këngëtari
Vetë u infektua me COVID-19, Artan Lame humb babain Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame, ka humbur babain ditën e sotme. Lajmin e ka bërë me dije vetë L
Fauci: Vaksina do të jetë gati shumë shpejt, por do shpërndahet në Krishtlindjen e 2021-shit “Nuk jemi larg, një vaksinë efektive mund të jetë tashmë e disponueshme midis fundit të nëntorit dhe dhjetorit. Por ajo
Dështuan, projektet qesharake që turpëruan inxhinjerët (FOTO LAJM) Gjithmonë ka njerëz që nuk e marrin seriozisht punën dhe besojnë se do ia hedhim paq. Mirëpo, “kryeveprat” e këtyre
Tregon tatuazhin në vendin intim, mbesa e biznesmenit shqiptar rrëmben vëmendjen (FOTO LAJM) CEO i disa kompanive headhunters në mbarë botën, biznesmeni i fuqishëm shqiptarë ka bërë bujë pasi ka pranuar hapur bin
Mjekët nuk ia zbuluan dot sëmundjen, 18-vjeçare studion për mjekësi dhe kuron veten Israa Al-Tayeh, një vajzë jordaneze 18-vjeçare, vuante nga dhimbje të forta të kyçeve dhe humbje të vazhdueshme të vetëd
Këngëtar live dhe të ftuar VIP, Lori Hoxha organizon super ditëlindjen (FOTO LAJM) Lori Hoxha feston sot 27 vite jetë dhe në këtë ditë të rëndësishme ka marrë qindra urime nga të afërmit, miqtë e fansat
8 shenja që njerëzit po ju nënvlerësojnë (FOTO LAJM) Nëse jepni gjithnjë 100% nga vetja qoftë në dashuri, miqësi ose punë, por e shihni veten duke marrë shumë më pak se sa m
Salihi flet për gjendjen e Kombëtares: Reja nuk bën eksperimente, kjo është arsyeja pse nuk shënojmë Hamdi Salihi, asistenti i Edi Rejas në pankinën e përfaqësues shqiptare të futbollit, insiston se pavarësisht ndryshimev