999 rezultate për

ndjekur

E frikshme, 46% e të rinjve kosovarë duan të largohen nga vendi Sondazhi i fundit i Gallup, i cili është kryer në 152 shtete të botës, ka nxjerrë Shqipërinë në vendin e katërt, si shte
Po bënin gara, Porche dhe Ferrari shkaktojnë kaos në rrugë (VIDEO) Shoferët e dy veturave sportive Ferrari dhe Porsche po garonin nëpër një rrugë të mbushur me vetura tjera, dhe në një mo
Cavani kërkohet nga Simeone te Atletico Madrid Burimet për "France Football" bëjnë me dije se këtë verë sulmuesi Edinson Cavani mund të largohet nga "Parc des Princes"
Messi dhe CR7, në Santiago Bernabeo për të ndjekur supersfidën River-Boca Messi dhe Cristiano Ronaldo do të jenë të pranishëm në Santiago Bernabeo, për të ndjekur supersfidën midis River Plate d
Zbulohet një varr masiv në Gjirokastër, kujt i përkasin eshtrat Zbulohen gjurmë të një varri masiv në Gjirokastër. Shoqatat e ish-të përndjekurve politikë dyshojnë për ekzistencën
Ronaldo merr fronin, lë pas këngëtaren në Instagram Cristiano Ronaldo është padyshim futbollisti më i përfolur në botën e futbollit. Portugezi është një personalitet me
I ngacmonte në zyrë dhe me SMS, kush është "shamikuqja" e Xhelal Mziut të Kamzës Skandali me djalin e deputetit të PS, Rrahman Rraja ku akuzohet se ka tortuaruar dhe përndjekur Xhisela Malokun, riktheu
Basha tregon rrugën që Rama ka ndjekur për të ndryshuar kufirin e Kosovës Kryetari i Partisë Demokratike komentoi edhe qëndrimin e qeverisë shqiptare ndaj idesë së shumëdebatuar të shkëmbimit të
Skandali, si bëhet tregti me me dëshmitë e ish të përndjekurve politikë Një qytetar iu drejtua Shoqatës Kombëtare të ish-të Burgosurve dhe të Persekutuarve Politikë të Shqipërisë, për një dësh
Buffon: Mbappe ka aftësi ‘mbinjerëzore’ Gianluigi Buffon ka pranuar se e ka ndjekur Paris Saint-Germainin në tre vitet e fundit, ndërsa Kylian Mbappen e ka quaj
Tv Klan më i ndjekuri, shqiptarët fiksohen keq pas telenovelave turke (FOTO LAJM) Stina e verës është periudha më e keqe për shikueshmërinë apo lexueshmërinë e mediave, qofshin këto vizive, print apo ed
Shikoni sa ndjekës humbi faqja zyrtare e Realit në “Twitter” për 24 orë pas largimit të Ronaldos (FOTO LAJM) Efekti i transferimit të Cristiano Ronaldos drejt Seria A ka pasur një ndikim dramatik në faqen zyrtare të Realit të Mad
Tifozët anglezë të çmendur pas futbollit, shikoni ku e ndjekin ndeshjen ndaj Suedisë Anglia luajti ndeshjen e saj përballë Suedisë e vlefshme për çerekfinalet e Botërorit. Anglezët dolën triumfues nga
E shikoi Liverpool-in në 12 finale, e 13-ta i anulohet (FOTO-LAJM) Dy kompani ajrore anuluan fluturimet e tyre nga Anglia për në Kiev të Ukrainës, duke bërë që disa tifozë të Liverpool të
Anxhela Peristeri rrëfehet për racizmin që e ka përndjekur në Greqi (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri shquhet për potencën e saj vokale. Ajo sëfundi ka dhënë një intervistë për revistën “Who” dhe ka dashu
Lëshoi tarracën me qera për tifozët, shikoni sa para fitoi Shumë tifozë të Gjilanit kishin udhëtuar drejt Pejës për të ndjekur ndeshjen finale mes Prishtinës dhe Dritës. Për t
Totti: Liverpooli është një model për t'u ndjekur Francesco Totti beson se Liverpooli është një model për të ndjekur për Romën, por nuk është i befasuar nga Mohamed Salah
Roma eleminoi Barcelonën, por për Tottin Liverpool është shembulli që duhet ndjekur Francesco Totti zgjedh Liverpoolin si shembull për t’u ndjekur nga Roma. Sipas tij vetë shqiptimi i emrit Liverpool mbje
Ibraimoski: Qeveria VMRO-BDI i ka përndjekur romët Deputeti Samka Ibraimoski tha se VMRO i përndiqte romët, i burgoste, i maltretonte me njësitin policor ALFA. Ndërsa s
Juventus gati për të ndjekur hapat e Romës, këto janë formacionet e mundshme me Realin Reali ishte më i qetë para se Roma të përmbyste Barcelonën. Tani mbretërit po frikësohen semos të njëjtën gjë do ta tent