999 rezultate për

ndjekur

Vajzës i kthehet në "makth" 61-vjeçari, e përndiqte kudo Policia ka arrestuar një 61-vjeçar pas denoncimit të një vajze të re e cila thotë se është përndjekur në mënyrë të vazhd
Përndiqte këmba këmbës 23 vjeçaren, arrestohet në flagrancë 30 vjeçari Policia e Lushnjës ka arrestuar në flagrancë një 30-vjeçar, pasi dyshohet se ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme një
Kim Kardashian dhe Kanye West konfirmojnë ndarjen me veprimin e fundit (FOTO LAJM) Kim Kardashian Kanye West nuk po ndjekin më terapinë e këshillimit, një veprim që konfirmon thashethemet që kanë qarkull
Poston foto duke ndjekur transferimin e Ozilit, tifozët e Fenerbahçes duan rikthimin e Muriqit Vedat Muriqi nuk po gjen ende golin e parë me fanellën e Lacios, që ndoshta do të ishte edhe çelësi për të hapur sërish
Rama renditet i katërti, kush janë kryeministrat më të ndjekur në 2020-tën Viti 2020 ishte viti që do mbahet mend gjatë në histori si viti që izoloi mbarë globin për shkak të pandemisë së Covid-1
Dasho: Shqipëria s’ka ndjekur asnjë rekomandim nga vendet europiane për COVID-19 Në një lidhje direkte nga Skype për Ora News, mjeku Erion Dasho komentoi situatën me Covid 19 në vendin tonë krahasuar d
Trafiku i rënduar në Tiranë, cilat rrugë duhen ndjekur që ta shmangim Për shkak se në shumë nga rrugët kryesore të Tiranës vazhdojnë të kryhen punime, lëvizja në kryeqytet me makinë është bë
E rëndë në Fier, 46 vjeçari arrestohet pasi përndiqte 15 vjeçaren Një 46-vjeçar nga Fieri me inicialet V.M., ka rënë në prangat e Policisë pasi për 2 muaj kanë përndjekur një minorene 15
E donte Italia, por Marash Kumbulla zgjodhi Shqipërinë: Shembulli që duhet ndjekur Më 8 shkurt të vitit 2000, në një kohë kur Shqipëria po provonte të ngjiste shkallët në futboll, në një tranzicion që is
E njihni si balerinë e "Telebingos", por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Bukuroshen që shihni në fotogalerinë e mësipërme me shumë mundësi e keni parë vetën në programin "E diela Shqiptare".
Instagram festoi 10 vjetorin: 11 futbollistët më të ndjekur në këtë rrjet (FOTO LAJM) Rrjeti social Instagram ka festuar 10 vjetorin e tij. Ishte 6 tetor 2010 kur lindi rrjeti që ndoshta nuk e imagjinont
Më i ndjekur Klanifornia? Turjan Hysko ironizon Portokallinë: Frut i kalbur! (FOTO LAJM) Tv Klan dhe Top Channel janë dy televizionet më të mëdha në vend, konkurenca mes të cilëve vëlon prej vitesh. Pas kr
Jeni dakord? 2 aktorë turq "shpallen" si të preferuarit e publikut (FOTO LAJM) Telenovelat turke tashmë prej vitesh janë bërë pjesë e pandashme e televizionit shqiptar. Po ashtu edhe aktorët turq
E njihni si balerinë e "Telebingos", por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Bukuroshen që shihni në fotogalerinë e mësipërme me shumë mundësi e keni parë vetën në programin "E diela Shqiptare".
​NASA është duke ndjekur një anomali të çuditshme magnetike mbi Tokë NASA po monitoron në mënyrë aktive një anomali të çuditshme në fushën magnetike të Tokës, përkatësisht një zonë të madhe
Dalin rezultatet e para: Në avantazh LSDM dhe BDl KSHZ ka dal me rezultatet e para nga mbi 566 vendvotime ose 12.5% e totalit të votave. Në këto rezultate kryesib LSDM
E njihni vetëm si balerinë e "Telebingos", por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Bukuroshen që shihni në fotogalerinë e mësipërme me shumë mundësi e keni parë vetën në programin "E diela Shqiptare".
10 lojtarët më të ndjekur në rrjetet sociale, kryeson Ronaldo Janë zbuluar dhjetë lojtarët me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale, me Cristiano Ronaldon që është në krye të listë
Nga Cakaj te Spiropali, ministrat shqiptarë më pak të ndjekur në Instagram (FOTO LAJM) Të gjithë ministrat dhe ministret e qeverisë Rama, janë aktivë në rrjete sociale ku gjithësecili poston foto apo video t
Vendimi i Suedisë për të mos ndjekur një bllokim të rreptë, si funksionoi? Vendimi i Suedisë për të mos ndjekur një bllokim të rreptë njësoj si vendet e tjera europiane normalisht që tërhoqi vëme