999 rezultate për

ndjekjen

I dënuar për përndjekjen e italianes, arrestohet 65 vjeçari pas kontrollit në shtëpi Një 65-vjeçar është arrestuar nga policia e Kavajës pasi në shtëpinë e tij u gjet një pistoletë me silenciator dhe munic
"Arratisja" e Kadaresë, ish-kryehetuesi rrëfen përndjekjen e shkrimtarit dhe përplasjen me Ramiz Alinë Kërkesa e Ismail Kadaresë për azil politik në Francë ishte një tronditje e thellë për regjimin komunist, i cili ishte në
Leicester City vazhdon ndjekjen e Liverpoolit, shkatërron Aston Villan (VIDEO) Leicester City triumfuoi 1:4 ndaj Aston Villas. Dy golat e Jamie Vardy (20’ 75’), i cili shënoi në ndeshjen e tetë ra
Interi vazhdon ndjekjen e Modricit, Ausilio synon ta transferojë në merkaton e janarit Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio vazhdon ta ndjek me kujdes mesfushorin e Real Madridit, Luka Modric. Një pë
Shqiptarët nuk do të kenë mundësi të përgjojnë në Maqedoni Komisioni për mbrojtje dhe siguri në Kuvend pranoi amendamentet e propozuara nga deputët e LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së për
Trupi që do t’i kryejë përgjimet në Maqedoni, nuk do të ketë zv/drejtor shqiptar Komisioni për mbrojtje dhe siguri në Kuvend pranoi amendamentet e propozuara nga deputët e LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së për
Kodi i Ri Penal drithëron politikanët e korruptuar Ministria e Drejtësisë e ka finalizuar të martën Draftin me ndryshimet në Kodin Penal, të cilat përmbajnë ndëshkime më t
Bleona shfaqet e zhveshur, jep leksione për ndjekjen e ëndrrave (FOTO LAJM) Bleona Qereti është një prej prej këngëtareve më të guximshme të momentit. Teksa është duke përjetuar një periudhë s
Ferdinand kritikon Manchesterin për ndjekjen e talenteve Ryan Giggs dhe ndihmësi i menaxherit, Louis Van Gaal, Giggs ka thënë se ai dhe skautët e klubit kishin qenë të vetëdijsh
MPB propozon të hiqet neni 175, sipas të cilit DSK ka përgjuar nëpërmjet operatorëve Ministria e Punëve të Brendshme e ka publikuar tekstin e ndryshimeve të ligjit për ndjekjen e komunikimeve. Me ligjin e
Murinho insiston në ndjekjen e lojtarit Manchester United do të bëjë një propozim përfundimtar për transferimin e yllit të Tottenhamit. Eric Dier, sipas Mirr
Rasti "Sopoti" kalon më në fund në duart e PSP-së Prokuroria Publike Themelore ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit ia dorëzoi lëndën “Sopoti” Prokurorisë Pub
PSP kërkon paraburgim edhe për dy zyrtarët e lartë të BDI-së Prokuroria Speciale ka kërkuar paraburgim edhe për dy zyrtarë të BDI-së, Ejup Halimin, koordinator i grupit parlamentare
Edhe Armani me orë të mençur (Video) Marka e modës Emporio Armani ka lançuar një orë të mençur, të quajtur “Emporio Armani Connected”, ndërsa pritet të ketë
Vdekja e emigrantit në Greqi, Nishani thërret Llallën dhe Manjanin Lidhur me ngjarjen ku humbi jetën në Greqi shqiptari Pëllumb Marnikolli, institucioni i Presidentit të Republikës pritet
Sot raportohet për krimet e luftës ne Kosove Fondi për të Drejtën Humanitare Kosovë do ta prezantojë sot raportin vjetor mbi monitorimin e gjykimeve mbi krimet e luf
Kaosi në praktikat gjyqësore vërteton përndjekjen politike të Opozitës Subjektet opozitare, Vetevendosje, AAK dhe NISMA per Kosoven mbajtën konferencë në lidhje me praktikat gjyqësore diskrim
Vetëvendosje: Gjyqësia vazhdon përndjekjen politike ndaj opozitës Sot, Lëvizja VETËVENDOSJE! organizoi konferencë për media në të cilën folën Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës, Aida Dër
Fejzullahu: Askush s'flet për perndjëkjen e Thaçit, Talat Xhaferi rezulton spiun (VIDEO) Deputeti i PDSH-së, Ernad Fejzullahu, në komisionin për verifikimin e materialeve të përgjuara, deklaroi se, lideri i P
Gjermania e shqetësuar për ndjekjen penale të Zaevit Ministria e Punëve të Jashtme e Gjermanisë ka shprehur shqetësimin në lidhje me ngjarjet e fundit në Maqedoni duke vlerë