999 rezultate për

ndjekin

Aplikimi në universitet: Hapat që duhet të ndjekin maturantët Sipas kalendarit elektronik të U-Albania, me 29 korrik fillon faza e parë e përzgjedhjes së 10 degëve të universitetit n
Tifozët e Portos "sfidojnë" koronavirusin, ndjekin skuadrën mbi çatinë e stadiumit (VIDEO) Dje bënte bujë lajmi për tifozin polak që mori me qera një kran, në mënyrë që nga lart të shihte skuadrën e zemrës tek l
Rutina që ndjekin gratë me lëkurë fantastike Që edhe ju të keni një lëkurë të shkëlqyeshme, mbi të gjitha të shëndetshme dhe plot jetë, janë disa hapa të thjeshtë dh
Rregullat që duhet të ndjekin qytetarët që do të kthehen në Kosovë Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar, ka bërë një njoftim të rëndësishëm për qytetarët që do të kthehen në Kosovë. T
E bujshme nga Danimarka: Ja si tifozët do t’i ndjekin ndeshjet pa vajtur në stadium Skuadra e Midtjylland ka krijuar një mënyrë të re për tifozët që të mblidhen në mbështetje të ekipit të tyre nëse futbol
Kush është Charli D'Amelio dhe pse e ndjekin 48 milionë njerëz në TikTok (VIDEO) Në këtë pikë, nuk mund të mos e dini çfarë është TikTok-u. Para gjashtë muajsh, nëse jeni mbi 23 vjeç, do ju falej, por
Rama prezanton platformën e re: Si të merrni leje për të dalë me makinën tuaj! Me anë të një postimi në Facebook, kryeministri Rama ka prezantuar platformën e re të aplikimit për të marrë leje në ra
Kur pak minuta jashtë shtëpie të bëjnë mirë, Rita Ora ''e nxehtë'' jashtë karantine (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Rita Ora, është mbyllur këto ditë në shtëpinë e saj si shumë të tjerë. Përveç një këngëtare shumë
Njoftimi i rëndësishëm: Hapat që duhet të ndjekin bizneset për qarkullimin e punonjësve Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve njoftoi lidhur me hapat që duhet të ndjekin bizneset për të bërë akreditimin e pruno
OSBE-ODIHR: Do vazhdojmë misionin e vëzhgimit të zgjedhjeve në Maqedoni Misioni i OSBE-ODIHR në Shkup bën me dije se ata do të vazhdojnë të ndjekin procesin zgjedhor në zgjedhjet parlamentare
Rregulla të reja për përfitimin e KEMPI-t: Hiqet pagesa nëse qëndron më shumë se 3 muaj jashtë vendit Hyjnë në fuqi, kriteret e reja të vlerësimit të dosjeve për pagesat e paaftësisë. Shqyrtimi për përfitim të pagesës së p
Vajzat "vdesin" për djemtë e këqinj! Aksidente, drogë e vrasjet që i përndjekin “ VIP-et” shqiptare Të bukura, të suksesshme, luksi e jeta e tyre është për t’u patur zili… Kjo është përshtypja e parë për vajzat e fam
Jo vetëm Interi, edhe dy gjigandë anglezë po ndjekin nga afër Kumbullën Vetëm 19 vjec por është nga mbrojtësit më të mirë në Serie A dhe më gjerë. Marash Kumbulla ka fituar vëmendjen e skua
Edhe një klub tjetër nga Premier League shfaq interes për Muriqin, e ndjekin në stadium Klubet e njohura evropiane janë vënë pas Vedat Muriqit, ndërsa së fundmi edhe Brightoni është futur në garë. Sulmuesi
Të gjithë pas Kumbullës, të paktën 10 ekipe po e ndjekin nga afër Verona mbetet një nga surprizat e bukura të Serisë A. Skuadra verdheblu fitoi në fundjavë 2-1 ndaj Genoas, por sytë e
"Rama show për të takuar njerëz", Fevziu: Kamerat nuk kanë pse e ndjekin pas Gazetari Blendi Fevziu ishte i ftuar në “Mbrëmje në Abc”, me Mirela Milorin për të diskutuar për menaxhimin e situatës p
Ahmeti nuk humbet kohë: Fëmijët nga Shqipëria mund të ndjekin mësimin në Kosovë Kryetari i bashkisë Prishtinë, Shpend Ahmeti ka deklaruar që fëmijët nga Shqipëria që janë të strehuar në Prishtinë, të
Njihuni me iriqin më të lumtur në botë (FOTO LAJM) Iriqi më i lumtur në botë është duke bërë një emër për veten e tij në mediat sociale duke ndarë me fansat një paraqitje
Avokati i Tahirit tregon rrugën që do të ndjekin në ish-ministri dënohet Avokati i ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit deklaroi se prokuroria në konkluzionet përfundimtare nuk solli asnjë
Pamje tronditëse nga sulmi ndaj turistëve në Vlorë: Ngrini postobllok, po na ndjekin të tjerë me thika (VIDEO) Gjithçka nisi pasi turistët spanjollë refuzuan të konsumonin ushqimin e porositur, pasi sipas tyre u shërbye në mënyrë j