999 rezultate për

ndjeke

"Lop kosove", komenti i Gentës së "Big Brother" ndaj ndjekësit nuk pritej (FOTO LAJM) Genta Gjalpi e njohur gjërësish si Genta e "Big Brother", është një përdoruese e rregullt e Instagramit. Jo rrallë he
Nami në Instagram, VIP-at që kryesojnë në showbizin shqiptar (FOTO LAJM) Instagrami është rrjeti social më i përdorur i momentit. Të gjithë ata që kanë një profil në këtë media sociale janë
E pabesueshme si realizohen këto superfoto (FOTO LAJM) Janë rreth 95 milionë foto dhe video që shpërndahen në Instagram çdo ditë. Mund të duket si një detyrë e vështirë për të
Jennifer Aniston thyen rrjetin pasi hapi llogari në Instagram Eshtë zyrtare: Jennifer Aniston ka thyer internetin, duke u bërë personi më i shpejtë në botë për të arritur një milion
"Zgjuar por s’mund të flisja", Armina tregon eksperiencën e tmerrshme që kaloi një natë më parë (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani është tepër aktive në rrjete sociale, ku ndan herë pas here me ndjekësit edhe detaje ng
"Të ishin të gjitha konviktoret si ti", Eliona i përgjjigjet ndjekësit (FOTO LAJM) Eliona Pitarka këtë puntatë të "Klanifornia" ka ardhur në rolin e konviktores e cila del në takim me bossin nga Laçi, i
16 vite diferencë, bashkëshortja e Gaz Pajës feston ditëlindjen e do habiteni nga mosha Bashkëshortja e Gaz Pajës, Ira Seferi ka festuar ditëlindjen mbrëmjen e djeshme. Ira ka ndarë me ndjekësit disa foto nga
Lamtumirë flok brunë, si duket Albana Osmani me look-un e ri (VIDOE) Nëse ishit mësuar ta shihnit Albana Osmanin me flokë të errët, duhet të dini se ajo nuk është më brune! Me ardhjen e
Për herë të parë, Blendi Fevziu zbulon si duket shtëpia e tij (FOTO LAJM) Gazetari i njohur shqiptar, Blendi Fevziu, është shumë aktiv në rrjete sociale dhe vazhdimisht në profilin e tij në Inst
Rike Roçi i 'tregon' numrin e reçipetave ndjekësit: Sa sytë.... (FOTO LAJM) Pavarësisht se është shkëputur nga media, Rike Roçi vazhdon të jetë një ndër vajzat më të komentuara dhe më të kërkuara
"Barku marshalla", Kejvina habit me reagimin ndaj ndjekësit (FOTO LAJM) Në fillim thjesht një velinë e më pas Kejvina arriti të tërheq vëmëndjen e publikut dhe gëzn më mijra ndjekës në rrjetet
"Dje 50 lekë në xhep, sot hap shampanjë tërë p*rdhë", Bes Kallaku s’ia përton ndjekësit (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë i keni parë sprovat e Bes Kallakut duke u munduar të hapë si duhet një shishe shampanje me anë të th
Vajza e Jozefina Topallit u bë nënë për herë të parë, ndjekësit zbulojnë emrin dhe gjininë e fëmijës (FOTO LAJM) Një muaj më parë vajza e Jozefina Topallit u bë në në për herë të parë. Megi solli në jetë një vogëlush, të cilin gja
Veliaj gjobit Ferrarin e Noizyt? Komentet pikante të ndjekësve (FOTO LAJM) Erjon Veliaj, kryebashkiak i Tiranës, publikoi në rrjet një foto që tregonte një polic bashkiak që i vendoste gjobë një
"Kështu rri dhe qeni im", Kejvina i kthen përgjigjjen e parpritur ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthjella di se si të provokojë vazhdimisht fansat e saj me foto të nxehta. Ajo ka postuar së fundmi në i
Ndjekësit i hapin telashe serioze Kiara Titos: Shpresojmë jo në gjykatë (FOTO LAJM) Një djalë, shprehu se ishte influencuar nga veshja e Kiara Titos, një thumbim i drejtpërdrejtë për “Fashion Influencer”
Fevziu "fut në sherr" Rudina Magjistarin me ndjekësit: Te ekspertët e shëndetit mendor (FOTO LAJM) Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka qenë së fundmi i ftuar në emsionin “Rudina” për të folur rreth librit të tij të ri, i
Çifti rrezikon për foton perfekte, pritet keq nga ndjekësit Një çift është kritikuar për varjen afër një pishine natyrale për të nxjerrë një fotografi për Instagram. Në pamjet e
Komenti i Gjikos për Elitën që puthte delfinin inatos ndjekësit, reagon këngëtari (FOTO LAJM) Një koment i këngëtarit Gjiko për foton ku Elita shfaqej duke u puthur me delfinin ka sjellë shumë kritika të forta.
Janë bashkë? Butrint Imeri dhe Kiara Tito po çmendin ndjekësit me këto detaje (FOTO LAJM) Butrint Imeri dhe Kiara Tito prej shumë kohësh thuhet se janë duke përjetuar një histori dashurie, megjithatë nga goja e