999 rezultate për

ndjek

"Aman mos i tregoni", Eduarti bën "pakt" me ndjekësit kundër Arbanës (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani ka kërkuar ndihmën e ndjekësve të saj në Instagram për të siguruar disa syze që dëshiron t’i p
Kërkonte të dashur në ekran, modelja shqiptare i thotë "Po" propozimit për martesë (FOTO LAJM) Margaret Shllaku është modelja shqiptare e cila famën më të madhe e mori me pjesmarrjen e saj në edicionin e parë të "Pë
Në pritje të ëmbël, Chiara Ferragni pozon topless para 21 milion ndjekësve (FOTO LAJM) Blogerja italiane Chiara Ferragni ka publikuar vazhdimisht pamje që nga momenti, kur bëri të ditur shtatzëninë. Ajo d
"Na tremb kështu siç je", Luana si asnjëherë i përgjigjet ndjekësit (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka kërkuar së fundmi mendimin e ndjekësve në rrjete soc
Së shpejti në ekran, Jonida Maliqi ndan promon finale të emisionit (VIDEO) Shumë shpejt, këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi do të vijë në ekran me formatin e saj ‘Jonida’s Room’ në ‘Vizion Plus’.
21 vjeçari shqiptar "tërbohet" pasi e lë e dashura: E përndjek dhe i djeg makinën Pas përfundimit të marrëdhënies, ai kishte filluar të përndjekë ish-partneren e tij, madje duke arritur aq larg sa një v
E donte Italia, por Marash Kumbulla zgjodhi Shqipërinë: Shembulli që duhet ndjekur Më 8 shkurt të vitit 2000, në një kohë kur Shqipëria po provonte të ngjiste shkallët në futboll, në një tranzicion që is
Arbana surprizon ndjekësit, shfaqet në supër formë menjëherë pas lindjes (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë me djalin e saj të cilin së bashku me Eduartin, vendosën
Di Marzio flet për transferimet e yjeve të Kosovës në Serie A: Këtë futbollist e ndjeki me kujdes Gianluca di Marzio është njëri prej gazetarëve më të mirë në botë, sidomos kur bëhet fjalë për raportimet e transferimev
Nuk e linte rehat ish të dashurën, arrestohet 29 vjeçari përndjekës Rastet e përndjekjes së vajzave nga ish të dashurit kanë qenë gjithnjë të shumta dhe shqetësuese. Një 29-vjeçar ka rë
Imiton VIP-at në mënyrën më komike, sekretarja fiton mijra ndjekës (FOTO LAJM) Renata Neia, një sekretare nga Brazili, pas shtatëzanisë së dytë fitoj disa kile të tepërta, por këtë gjë e kthehu në kr
"Me apo pa rroba?", Oriola i bën ndjekësve pyetjen e papritur (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet shqiptare më seksi. Është fjala për Oriola Marashin, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëv
E njihni si balerinë e "Telebingos", por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Bukuroshen që shihni në fotogalerinë e mësipërme me shumë mundësi e keni parë vetën në programin "E diela Shqiptare".
Nga dritarja e spitalit, pacienti me Covid-19 ndjek ceremoninë martesore të të birit (VIDEO) Pasi u infektua nga Covid-19 një burrë u detyrua të shtrohej në spital për një trajtim më të specializuar. Mirëpo, kj
Pozon me një vajzë tjetër, Tolgahan u përgjigjet ndjekësve: A bëhet xheloze Almeda (FOTO LAJM) Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një prej çifteve më të ëmbla të shoëbiz-it, që kanë rrëmbyer zemrat e publikut s
Ardian Bujupi bën lëmsh ndjekësit, mohon lidhjen që sapo konfirmoi (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar Ardian Bujupi konfirmoi lidhjen e tij me Sabrine Khan, kërcimtaren indiane e cila ishte pjes
Ndjekësit nuk pranojnë transformimin joshës të Fifit: Paske vdekur për vëmendje (FOTO LAJM) Fifi ka eleminuar kilogramët e tepërt duke u kthyer në super formë. Por që prej se ka filluar të humb peshë edhe stil
Bëri bujë me dobësimin drastik, Erik Fullani sërish në qendër të komenteve (FOTO LAJM) Erik Fullani ishte për një kohë një nga personazhet më të përfolura në rrjetet sociale, jo vetëm si djali i Ardian Fulla
Foto topless dhe provokuese, partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Nora Segura vazhdon të sjellë pak kënaqësi për 300.000 ndjekësit e saj në Instagram gjatë kësaj periu
Format perfekt, Bodybuilder-ja shqiptare i vë "flakën" rrjetit me pozat (FOTO LAJM) Bodybuilder-ja e njohur shqiptare, Geta Beqa, është mjaft e komentuar për paraqitjet dhe sukseset e saj në garat sportiv