999 rezultate për

ndjej

NEGOCIATAT/ Presidentja e KE-së: Ndjej keqardhje të thellë për Shqipërinë Presidentja e zgjedhur e Komisionit Evropian, Urusula von der Leyen tha se është zhgënjyese dhe ndjen keqardhje për shty
Të flasësh me vete: diçka normale apo tregues i një sëmundjeje? Shumë herë njerëzve, edhe në moshë të rritur, u ndodh që të konstatojnë se po flasin me vete me mendjen e tyre, por edhe
Vetëm kështu arrij të të ndjej pranë: Fjalët prekëse të vajzës së ish-kryeministrit Rexhepi (FOTO LAJM) Sot bëhen dy vite nga vdekja e ish-kreyeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi. Pikërisht në këtë datë nuk kishte si të
Gjumi i shpeshtë gjatë ditës mund të jetë shenjë e kësaj sëmundjeje mendore Flini shpesh gjatë ditës? Mund të ketë një lajm të hidhur për ju… Gjumi i shpeshtë gjatë ditës mund të jetë shenjë pa
Bimët e ndjejnë dhimbjen ashtu si kafshët (VIDEO) Sa herë kemi dëgjuar që një nga arsyet e zgjedhjes së një diete vegane është fakti që, ndërsa kafshët vuajnë, bimët nuk
Adrian Wellock është njeriu që nuk mund të ndjejë asnjë shije (VIDEO) Ah, pica. Ushqimi perfekt? Ndoshta po, ndoshta jo por është një ndër ushqimet e parapëlqyera në të gjithë botën. Gji
Shërimi i kësaj sëmundjeje varet nga “fati juaj” Studimi I ri sugjeron, që disa barna për trajtimin e sëmundjes së Alzheimerit mund të dështojnë në trajtim, për shkak të
Në ndjejkje të personave të dyshuar, policia aksion në orët e vona të natës në Prizren Në rajonin e Prizrenit është duke vazhduar plani operativ për kontrollimin e lokacioneve dhe personave të dyshimtë. P
Çfarë po ndodh me Bebe Rexhën, fotoja e fundit do iu thyejë zemrën (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka deklaruar publikisht se vuan nga çrregullimi bipolar (është një sëmundje
Largësia detyron modelen të ndjejë mungesën e Pelle (FOTO LAJM) Vicky Varga dhe Graziano Pellé janë një çift shumë i lidhur. Modelja nuk humbet rast pa treguar dashurinë që ka për
BE: Ndjejmë dhimbje ku ju shohim që ende merrni viza Shefja e zyrës së BE-së, Natalyia Apostolova, i ka bërë thirrje kryeministrit Ramush Haradinaj që ta rishqyrtojë edhe nj
Është fejuar më një burrë 53 vite më të madh: Nuk ndjej diferencë në shtrat Epo nuk thonë kot, dashuria nuk njeh moshë. Një 21-vjeçare serbe Milijana Bogdanović ka shtangur botën dhe ka rrëmb
Gratë e veshura me bikini dhurojnë show duke u zënë në rrugë (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë është filmuar nga kalimtarët në një rrugë në Majami. Pamjet tregojnë disa gra, të veshura me
Flet nëna e Sala: Ndjej trishtim dhe dhimbje që do të zgjasë përjetë Dy muaj kanë kaluar që nga rrëzimi i avionit në kanalin anglez që i kushtoi jetën e Emiliano Sala dhe pilotiti të tij.
Ymeri: Ka momente që e ndjej se Albin Kurti duhet të jetë kryeministër Rrugët e tyre politike i kanë ndarë në mënyrën më të keqe të mundshme. Megjithatë duket se të ikurit nga Lëvizja Vetëven
Shqipëria me borxhin më të lartë në rajon, ku renditemi në Europë Shqipëria vijon të ketë borxhin më të lartë publik në rajon dhe ndër ta parat në Europë në raport me Prodhimin e Brendsh
Halili: Ndjej keqardhje për Ze Maria Presidenti i skuadrës së Tiranës, Refik Halili tha se ndjen shumë keqardhje për largimin e Ze Maria, por sipas tij ky is
Video e mrekullueshme, fëmija vallëzon në barkun e nënës Kjo pamje e mahnitshme tregon sesi një fëmijë, i cili ende nuk ka lindur “vallëzon” në barkun e nënës. Fëmija shihet
Aida Shtino publikon fotot e rralla e përlot fansat me dedikimin plot emocion (FOTO LAJM) Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht shkëputjes nga ekrani, Shtino do të nji
Simeone do Superkupën: Ndeshjen e vendosin emocionet Në konferencën për shtyp para Superkupës e cila do të diskutohet me Realin e Madridit, trajneri i Atleticos, Diego Pablo