999 rezultate për

ndjej

Covid-in e ka kaluar prej kohësh, Eni Koçi tregon pasojat të cilat i vuan ende prej tij (FOTO LAJM) Eni Koçi zbuloi para pak muajsh se e ka kishte kaluar Covid-19 pa shqetësime serioze. U bë shkak infektimi i partnerit t
Atdheu refuzon Ledjanën në takim: Nuk e ndjej, s’mund të më detyroni! (VIDEO) E papritur ishte për konkurrenten e “Për’puthen” Ledjana Prenga refuzimi që mori nga Atdheu, pas ftesës që i bëri për ta
Rama i mori ekspertin dhe e bëri zv/ministër, Basha: Ndjej keqardhje! Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka komentuar emërimin e Besart Kadisë në detyrën e zv/ministrit të Financave dhe
"Të çmendura dhe joshëse", si i hutojnë stjuardesat pilotët e avionëve (FOTO LAJM) Muajt e fundit, fluturimet janë pezulluar si pasojë e koronavirusit. Shumë prej të apasionuarve pas udhëtimeve u mungojn
Flamur Noka lë Kukësin për Tiranën: Ndjej keqardhje! Ish-deputeti i PD dhe ish-ministri i Brendshëm, Flamur Noka ka folur për lëvizjen më të fundit të tij, kandidimin në Tir
Thaçi mesazh ngushëllimi për Ramën: Bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë! Kryeministri Rama ka humbur ditën e sotme nënë, Aneta Rama e cila u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare. Një mesazh ngu
A është ende ministër kampion Saimir Tahiri? Spiropali: Ndjej keqardhje! Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali përgjatë një interviste në “News24”, komentoi procesin gjyqës
"Të çmendura dhe s*ksi", si i hutojnë stjuardesat pilotët e avionëve (FOTO LAJM) Muajt e fundit, fluturimet janë pezulluar si pasojë e koronavirusit. Shumë prej të apasionuarve pas udhëtimeve u mungojn
Video epike, Bujar Leskaj ndeshje mundjeje në mes të lokalit (VIDEO) Një video e shpërndarë këto ditë në rrjetet sociale tregon kreun e KLSH Bujar Leskaj, në një pamje krejtësisht të pazako
Rama mesazh shqiptarëve: Ua ndjej dhimbjen deri në palcë, na kanë zënë halli të gjithëve! Kryeministri Rama po prezanton këtë mbrëmje paketën e zgjeruar ekonomike, që do iu vijë në ndihmë bizneseve. Rama iu
"Nuk do të ndjej asgjë edhe nëse prekem", presidenti i Brazilit befason botën: Covid-19 është mashtrim mediatik (VIDEO) Presidenti i Brazilit, Jair Bolsonaro është shprehur se “nuk do të ndjente asgjë” nëse do të infektohej me koronavirus.
U infektua nga koronavirusi, Brataj: Ndjej lodhje e dhimbje në çdo pjesë të trupit Pas lajmit se ishte prekur nga koronavirus, Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj, doli në një lidhje në emision
71 vjeçari humbi jetën nga koronavirusi, nga çfarë sëmundjeje vuante tjetër Viktima e tretë u shënua sot në vend nga koronavirusi. Ai ka qenë një 71 vjeçar nga Kuçova i cili ka humbur jetën gja
2 receta për t’ia hedhur dimrit pa asnjë lloj sëmundjeje Kur vjen i ftohti, për të mbajtur në formë shëndetin dhe linjat, zgjidhje perfekte është një lëng frutash ose perimesh t
Nainggolan flet pas golit: Ndjej shumë respekt për tifozët e Interit Goli i shënuar ndaj Interit mund të quhet si një lloj hakmarrje e Radja Nainggolan ndaj ish-skuadrës së tij dhe trajneri
Tërmeti tund fort studion, të ftuarit i ndjejnë "LIVE" lëkundjet (VIDEO) Lëkundje të forta tërmeti me magnitudë 6.8 të shkallës Rihter janë regjistruar në rajonin lindor të Turqisë mbrëmjen e s
Ngo: Nuk më kujtohet a e preka me dorë, desha ta shtyja në portë me gjithë lojtarë Sulmuesi i Tiranës, Majkëll Ngo, ka dashur të mos japë shumë shpjegime për golin që shënoi në minutat shtesë duke siguru
Ramos: Nuk e ndjej Atletico Madridin si armike Real Madrid dhe Atletico Madrid janë gati për betejën e radhës. Sot është në mes trofeu i Superkupës së Spanjës dhe fina
Gazetarja përjeton tërmetin live nga studio: E ndjejmë, lëkundje të forta (VIDEO) Tërmeti 5.1 ballë u regjistrua live edhe në studion e "News24" teksa gazetarja Nisida Tufa ishte në një lidhje live me g
Kafshët e ndjejnë tërmetin 3 javë para se të ndodhë! Sipas një studimi të ri kafshët janë në gjendje të ndjejnë diçka që njerëzit nuk munden. Duke ekzaminuar pamjet nga kame