999 rezultate për

ndizen

Fillojnë këngët e vallet kuqezi, ndizen rrugët e Shkodrës (VIDEO) Duket se të gjithë janë të emocionuar për ndeshjen me Turqinë. Edhe pse në fakt duhen edhe plot dy orë që ndeshja të
Ndizen sirenat spanjolle për yllin e Napolit E erdhmja e sulmuesit Belg të Napolit, Dries Mertens me shumë gjasa do të jetë në Spanjë. Sipas "El Pardidazo" Merte
Në orën 20:00 ndizen qirinj në Gjilan Një aksident trafiku në Gjilan, i cili ka ndodhur me gjasë si pasojë e prishjes së frenave të një kamioni transportues,
Rita Ora dhe Dua Lipa kokë më kokë, ndizen gjakrat mes shqiptareve Marrëdhënia mes dy këngëtareve shqiptare Rita Ora dhe Dua Lipa duhet thënë se nuk është fort e mirë. Që të dyja ato d
Sot ndizen qirinj për nder të viktimave që humbën jetën në aksident me ambasadoren turke Ndizen qirinj për viktimat në trafik, 6 persona humbin jetën vetëm në dy ditët e fundit Për nder të Ditës Botërore për P
Rindizen thashethemet, Brad Pitt dhe Jennifer rikthehen sëbashku? Brad Pitt dhe Jennifer Aniston u ndanë në vitin 2005, por fansat e tyre të shumtë kanë dashur që ata të kthehen sërish b
Prekaz, në 18:00 ndizen Flakadanët e Lirisë Për të nderuar të rënët e familjes Jashari, sot në Prekaz do të ndizen Flakadanët e Lirisë. Në këtë ngjarje po marrin
Sonte ndizen qirinj në Beograd për Oliver Ivanovic Sonte në orën 19:00, përpara Tempullit të Shën Savës, do të ndezin qirinj për vrasjen e liderit të Iniciativës Qytetare,
Rrugët më të bukura për festat e fundvitit, fotot do ju lënë pa mend (FOTO LAJM) Beteja për të bërë lagjen më të bukur dhe të zbukuruar për festa ka nisur anembanë botës. Në të gjithë Mbretërinë e B
U blenë 50 vite më parë, dritat më të vjetra të Krishtlindjeve ende ndizen (FOTO LAJM) Vina Shaddick nga Devon i Anglisë, bleu për festat e vitit 1969 një palë drita shumëngjyrëshe, me të cilat ende e stolis
Zbukurohet Prishtina, ndizen dritat për festat e fundvitit (FOTO LAJM) Sheshi i Prishtinës ka marrë tashmë pamjen mahnitëse që merr çdo fundvit. Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka nd
Ndizen për herë të parë kaldajat në shkollë, asfiksohen 16 nxënës në Bulqizë Në një shkollë në Bulqizë janë ndezur për herë të para kaldajat, por tymi ka përfshirë ambientet e shkollës duke asfiksu
"Ndizen gjakrat"/ Çili: Nuk kthehen më komunistët e tu. Bushati: Do ekzekutohesh Analisti Andi Bushati dhe botuesi Henri Çili kanë patur një konflikt mbrëmjen e djeshme. Të ftuar në emisionin ‘Të Pa Ek
Masakra në Berlin / Ndizen qirinj në tregun e Krishtlindjeve (VIDEO) Qindra njerëz janë grumbulluar dhe kanë ndezur qirinj në shenjë solidariteti në tregun e Krishtlindjes në Berlin, në nde
Atmosferë festash në Tiranë, ndizen dritat e pemës në qendër (VIDEO) Zbukurimet e kryeqytetit në prag të festave të fundvitit u finalizuan me ndezjen e dritave të pemës së Krishtlindjes në
Ndizen qirinjtë për Astrit Deharin (VIDEO LIVE) Aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje kanë filluar të ndezin qirinj në nder të aktivistit Astrit Dehari, i cili ndërroi jet
Ndizen zjarret në Prekaz Në Prekaz ka filluar manifestimi "Nata e Zjarreve" tek kompleksi përkujtimor "Adem Jashari". Tashmë është bërë edhe n
Aleatët më 1942: Në Shqipëri po ndizen flakët e rezistencës Ja cfarë shkruante një socialdemokrat gjerman, i cili ishte kundër rrymës naziste të Adolf Hitlerit, duke përshkruar edh
Makinat elektrike të Tesla-s mund të ndizen dhe fiken nëpërmjet iPhone-it Makinat elektrike të kompanisë Tesla tashmë mund të ndizen dhe fiken nëpërmjet iPhone-it. Përditësimi i platformës Tesla
Ndizen luftimet në lindje të Ukrainës (VIDEO-FOTO) Forcat qeveritare kanë nisur një operacion anti- terror në qytetin lindor të Sloviansk. Gjatë këtij operacioni një pilot