999 rezultate për

ndiqnin

DETAJET/ Librat "e zinj" në shtëpinë e viktimave, sekti që ndiqnin nëna e dy vajzat Policia e Tiranës prej ditës së enjte, kur nënë e bijë u zbuluan të vdekura në apartamentin e tyre në Kombinat, po anali
Po ndiqnin me shpejtësi një të kërkuar, makina e policisë del nga rruga: Dy të plagosur Një makinë policia është aksidentuar dhe janë lënduar dy punonjës të policisë. Mësohet se makina ka dalë nga rruga pë
Jetë perfekte në 'Instagram' ku e "përndiqnin" retë, influencuesja del "bllof" (FOTO LAJM) Të gjithë mund të ndihemi nga pak xhelozë kur shohim se sa jetë perfektë bëjnë influencuesit në Instagram. Gjithsesi,
Nelgert Pata e dinte se po e ndiqnin, ja dy telefonatat që i bëri policisë (FOTO) Nelgert Pata e kishte kuptuar se po e ndiqnin për ta vrarë, madje në lidhje me këtë ka informuar edhe policinë. Atentati
Zbardhet dëshmia e biznesmenit: Ja si më ndiqnin çunat e Shullazit edhe pasi ai u arrestua Mësohet “momenti i kthesës” në sjelljen e biznesmenit Ylvi Beqja, që çoi në dosjen e prokurorisë një nga provat kryesore
Publikohet videoja e vrasjes së 6-vjeçarit nga policët në 2015 (VIDEO) Një gjyqtar nga Louisiana ka tronditur mbarë opinion publik në SHBA duke publikuar një video të policisë të mërkurën që
Ronaldo flirton me fanset gjatë stërvijes (VIDEO) Cristiano Ronaldo, nuk shënoi në ndeshjen e parë ndaj Islandës dhe kjo nuk u prit mirë nga mediat. Duke qenë se ai ës
40 vjeçari në Elbasan dyshohet se është ekzekutuar nga vrasës me pagesë Update- Përditësohen nga çasti në çast të dhënat lidhur me vrasjen e 40 vjeçarit në Elbasan. Dyshimet janë se 40 vjeçari
Ndiqnin nga pas një makinë, tre të arrestuar në Vushtri Policia në Vushtri ka bërë të mundur arrestimin e tre personave të cilët dyshohet se kanë tentuar të kryejnë një vrasje.
Pak ditë para vrasjes, Santon e ndiqnin me motorr tjetër Autorët e vrasjes makabre të bankierit Artan Santo në bllok, para se ta vrsinin e kanë ndjekur me motorr tjetër atë.
Çfarë i thotë mendja Mario Balotellit?! (VIDEO) Mario Balotelli, në një mënyrë ose tjetër, e gjen gjithmonë mënyrën për të qënë në qëndër të vëmëndjes. Bëma e fundit e
Kaos në prezantimin e Villa, tifozët mësyjnë fushën (VIDEO) Nuk ka shkuar dhe aq mirë prezantimi i David Villas te Atletico Madrid. Ish sulmuesi i Barcelonës ishte dje i pranishëm
Rrëzimi i kardinalit gjatë meshës (FOTO-LAJM) Një incident i pakëndshëm për kardinalin Mauro Piacenza i cili gjatë meshës së mbajtur në San Pietro, është rrëzuar. Kol
Avioni rrëzohet gjatë një show, vdes piloti (VIDEO) Ka rezultuar fatale shfaqja për një prej pilotëve gjatë një air show në Iowa. Aeroplani humbi lartësi mori flakë dhe u p
Ndiqnin të dyshuarin, plagosen dy efektivët e policisë Dy punonjës policie kanë mbetur të plagosur gjatë ditës së premte në tentativë për të ndjekur një makinë e cila nuk i is