999 rezultate për

ndikuar

Shkëmbi: Vuajmë për të gjetur golin, ka ndikuar ana psikologjike Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, ka folur pas ndeshjes së fituar ndaj Kastriotit 1-0. Ai i gëzohet rikthimit të fitores
Haradinaj e ranon që mund të ketë ndikuar në punësimin e kunatës Shefi i Qeverisë, Ramush Haradinaj, ka pranuar se ka mundur të ketë ndikuar në mënyrë indirekte pse kunata e tij, Vasmir
Allegri flet pas humbjes: Nuk mund të luajmë gjithmonë në maksimum, kemi vuajtur pak në mbrojtje Massimiliano Allegri, trajneri i Juventus, ka folur për "DAZN" në përfundim të ndeshjes së kampionatit të humbur 2-0 në
Shqiptarët lënë duhanin, çfarë ka ndikuar? Importi i cigareve ka rënë me ritme më të shpejta se numri i duhanpirësve përgjatë dekadës së kaluar. Pirja e duhanit
Lufta e mesazheve, dalin edhe nga PS taktikat për të ndikuar te studentët (FOTO LAJM) Edi Rama do të jetë sonte në emisionin e Alban Dudushit, por nuk dihet nëse përballë tij do të ketë studentë. Ajo që
Gazeta AS: CR7 mungon për superclasicon River- Boca Supersfida midis River Plate dhe Boca Juniors e cila është programaur të zhvillohet në datën 9 dhjetor në stadiumin San
A ka ndikuar cështja "Kacifas" në marrëdhënien me Greqinë? Flet Bushati Që marrëdhëniet mes dy vendeve u tensionuan pas ngjarjeve me kacifasin, kjo dihet. Por se sa ka ndikuar kjo cështje n
Panuçi në prag të shkarkimit? Trajneri i kombëtatres Christian Panuçi është ende nën hijen e ish-teknikut De Biasit. Panuçi ndryshoi taktikat e lojës,
Euro nuk mban më, sot kapi fundit Monedha e përbashkët ka shënuar sot një rënie tjetër në tregun e brendshëm valutor për të katërtën ditë radhazi. Sipa
2000 euro për të ndikuar te gjykatësi, merret vendimi për policin dhe avokatin Një inspektor policie dhe një avokat kanë përfunduar në pranga pasi akuzohen se merrnin para te ata të cilët kishin prob
2000 euro për të ndikuar te gjykatësi, në pranga polici dhe avokati Një inspektor policie dhe një avokat kanë përfunduar në pranga pasi akuzohen se merrnin para te ata të cilët kishin prob
Gashi: Policia e Kosovës të bëjë punën e saj pa u ndikuar Ministri i Punëve të Brendshme, Bejtush Gashi, nën shoqërinë e drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Kosovës, Naim Re
Osmani: Serbia e ndikuar nga politikanët shovinistë Pas vendimit të Kuvendit të Serbisë për anulimin e ftesave që Kryetari i Komisionit për Integrime Evropiane në Kuvendin
Kokëdhima zbulon planin sekret të Ramës: Arrestohet Ilir Meta! Ish-bashkëpunëtori i ngushtë i kryeministrit Edi Rama ka bërë një deklaratë të fortë. I ftuar në "Opinion", ai ka dek
SHBA, stuhia e borës prek 70 milionë njerëz (FOTO LAJM) 70 milionë amerikanë në rajonin verilindor të SHBA-ve janë ndikuar nga stuhia e borës, e cila po përjetohet për herë të
Bekim Haxhiu: Rusia ka ndikuar në problemin e demarkacionit Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu, i njohur si Kamishi, ka dhënë një informacion krejtësisht të ri
Klopp: Rezultati final ishte i ndikuar nga arbitri Jurgen Klopp nuk është aspak i kënaqur me vendimet e arbitrave në barazimin 2-2 me Tottenhamin Pas ndeshjes trajneri
Kriza s'ka ndikuar, nga ky shtet emigrantët dërgojnë më shumë para Peë Reserarch Center, një njësi kërkimore me qendër në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka publikuar hartën globale të re
Të jetosh në minimalizëm, japonezët shokojnë me mënyrën e jetesës (FOTO LAJM) Vitet e fundit Japonia ka shënuar një rritje popullsie dhe gjetja e një shtëpie për të jetuar sa vjen e bëhet më e vësht
Pavarësisht se mori 4 pikë, Shqipëria humbet 3 vende në renditjen e FIFA-s Shqipëria humbet 3 pozicione në renditjen e përgjithshme të FIFA-s për muajin shtator. Nga vendi i 63-të kun ndodheshin