999 rezultate për

ndihmon

Po ju i lani këmbët në dush? Ky është rreziku që ju kanoset Një pjesë e mirë e djersës në ditë mund të prodhohet vetëm nga këmbët tona, pasi ato kanë rreth 250,000 gjëndra djerse!
De Biazi: Hysaj nuk ishte më i miri Gianni De Biasi është njeriu i cili në krye të kombëtares shqiptare arriti të bëjë ëndrrën realitet. Trajneri itali
NJOFTIM/ Ndihmoni familjen të gjejë këtë vogëlush që ka humbur në zonën e Shkozës, Tiranë Një fëmijë i moshës 4 vjeçare ka humbur në zonën e Shkozës në Tiranë, pranë banesave sociale. Denoncimi është bërë ng
Bashkëpunëtorë të "skifterit", shkon në tre numri i të arrestuarve që ndihmonin Astrit Thaçin Policia e Elbasanit ka vijuar operacionin "Trajektorja". Shkon në 3 numri i të arrestuarve. Vihet në pranga një 26
Bashkëpuntore e "skifterit", kush është 20 vjeçarja që ndihmonte në vjedhje Astrit Thaçin Policia e Tiranës ka arrestuar sot një vajzë 20 vjeccare e cila dyshohet se bashkëpunonte me Astrit Thaçin, duke kryer g
"Lokomotiva" ndihmon familjen e prekur nga tërmeti (FOTO LAJM) Seriali 100% shqip, Lokomotiva ka nisur rrugëtimin drejt familjeve të prekura nga tërmeti për t'i dhënë atyre ndihmën që
Përfitimet shëndetësore të vërtetuara të çokollatës së zezë Disa arsye më shumë për të konsumuar çokollatë të zezë Çokollata e zezë është shumë e dobishme për zemrën dhe trurin, gj
Melasa, diamanti i zi që zgjidh dhjetëra probleme shëndetësore Melasa është një lëng i trashë, i errët, i nxjerrë gjatë procesit të rafinimit të kallam sheqerit. Ai përmban nivele të
"Ndihmoni fëmijët e mi!" Babai braktis dy fëmijët e mitur e le shënimin prekës Një burrë në Rusi është në probleme të mëdha pasi ka braktisur fëmijët e tij në një ndër aeroportet më të mëdha të vendi
Një legjendë dhe një njeri i madh, kështu i ndihmonte Bryant disa të aksidentuar para një muaji (VIDEO) Një nga ikonat e basketbollit humbi jetën ditën e djeshme pas aksidenti ajror rreth orës 10:00 të paradites. Por, një
Një mëngjes i mirë ju ndihmon të humbni peshë, e thotë shkenca Duke pasur një mëngjes të mirë ju bën të humbni peshë, për sa kohë që bazohet në ushqimet e duhura. Dihet që mëngjesi
Dieta që iu ndihmon të parandaloni kancerin, diabetin dhe iu bën të humbni peshë Dieta ketogjene përqendrohet në konsumimin e yndyrnave të shëndetshme, proteinave dhe karburanteve të ulëta. Kjo lloj
Shpik rrëmbimin e tij, për t’i shpëtuar martesës Një kolumbian shpiku rrëmbimin e tij të paqenë për të mos u martuar, njoftoi media vendëse. Miqtë e 55-vjeçarit informu
Pamje të rënda! Aksident i rëndë mes Tiranës: Oj nëna ime, më ndihmoni! (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Sic mund t'a shihni edhe në "rrugën e Durrësit", një qyteta
Zhduket 18-vjeçari nga Lezha, familjarët: Ka humbur në Itali, na ndihmoni! Një rast tronditës është publikuar në mediat online. Bëhet fjalë për një 18-vjeçar i quajtur Markelian Pjetri, nga qytet
Këto 4 hapa do ju ndihmojnë për të realizuar objektivat e Vitit të Ri Kur shumica e njerëzve mendojnë për objektivat e Vitit të Ri, ata imagjinojnë se të rriturit zotohen të futen në palestë
4 hapa të rëndësishëm për të realizuar objektivat e Vitit të Ri Kur shumica e njerëzve mendojnë për objektivat e Vitit të Ri, ata imagjinojnë se të rriturit zotohen të futen në palestë
"Më ndihmoni", flet personi që kërcënoi Isa Mustafën dhe djalin e tij Besnik Mustafa, djali i kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, ka marrë një kërcënim mbreme në rrjetin social Facebook, të ci
Të jetuarit vetëm, 6 arsye pse çdo grua duhet ta provojë njëherë në jetë Të jetosh vetëm nuk do të thotë të jesh vetëm, përkundrazi. Të jetosh vetëm për një periudhë të caktuar kohore të mëson
5 super ushqimet që nuk mund të mungojnë në tryezat tona për Krishtlindje Krishtlindjet po afrohen, dhe dëshironi ose nuk dëshironi ju, ftesat e ndryshme për darkat e Krishtlindjes me kolegë, mi