999 rezultate për

ndihmoi

Ministri: Kosova, shteti që ndihmoi më shumë Shqipërinë Kosova ishte shteti i parë i cili iu gjend pranë Shqipërisë në ditët e vështira të tërmetit. Ministri i Financave dhe
Kush është politikani që ndihmoi Baren të arratisej? I dha makinën dhe u maskua si piktor Gjatë verës, dhe vjeshtës së vitit 1999, Policia e Shtetit nis një aksion të gjerë për goditjen e bandave në të gjithë v
Ndihmoi në golin e Tottenham, Mourinho përqafon djaloshin (VIDEO) ose Mourinho e ka marr fitoren e dytë brenda disa ditësh me Tottenhamin, duke e mposhtur Olympiacosin me rezultat 4-2.
Letra për Enverin: Oficerin e Sigurimit në Shkodër e arrestuam se ndihmoi një vajzë për qëllime të ulëta Publikohet dokumenti arkivor me raportin “Tepër sekret” të vitit 1980, ku Ministri i Punëve të Brendëshme, Feçor Shehu,
"Shpërthen" trajneri i Bologna-s: Gjyqtari ndihmoi Juventusin (VIDEO) Ndihmës trajneri i Bologna-s, Emilio De Leo, ka thënë se do të kishte qenë mirë nëse gjyqtari do të shikonte incidentin
Arrestohet në Greqi Kristaq Leci, ndihmoi në vrasjen e komisar Artan Cukut Arrestohet në Greqi personi që ndihmoi Mikel Shallarin për të vrarë komisar Artan Cukun. Ngjarja e rëndë ndodhi në vi
Zgjatet dënimi për personin që ndihmoi vrasësin e policit në Istog Më 15 mars të vitit 2019, Ujkan Metaj, ishte shpallur fajtor nga Gjykata Themelore në Pejë dhe ishte dënuar me pesë vjet
Ndihmoi të birin të rrëmbente të miturën, në pranga babai i 16-vjeçarit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjakovë të kosovës ku një 16-vjeçar dyshohet se ka rrëmbyer një 15-vjeçare. Pas rrë
Informoi grabitësit në Rinas, del emri i punojësit që ndihmoi grabitësit brenda aeroportit Vihet në pranga Hasan Kanaci, lindur e banues ne Tirane personi i cili ndihmoi nga brenda grabitësit e miliona eurove në
Grabitja e Rinasit, arrestohet personi që ndihmoi nga brenda autorët Është arrestuar një person i cili ndihmoi grabitësit e Rinasit ku u vodhën 4.6 milion euro. I arrestuari punonte në z
Shaqiri: Është koha të mbush bateritë Xherdan Shaqiri e mbylli sezonin 2018/19 në mënyrë të mrekullueshme me Liverpoolin dhe Zvicrën dhe tani nuk dëshiron të
Khehet pas 20 vitesh në Kosovë ushtarakja kanadeze që ndihmoi fëmijët Sot në Aeroportin e Prishtinës organizohet mikpritje për veteranen e ushtrisë kanadeze Sophie Levesque Boisvert, ushtarj
Shënoi super gol, Rrapo: Më ndihmoi zoti, besoj do qëndrojmë në Superiore Luftëtari u ndal në barazim 1-1 me Tiranën në sfidën e mbijetesës, teksa Donald Rrapo shënoi golin e barazimit me një go
Shoqja që u bë motër dhe e ndihmoi në luftën kundër kancerit (VIDEO) Sfidat më të mëdha në jetë janë ato me shëndetin. Ndonjëherë sado i fortë të jesh, vjen një moment që dorëzohesh. Kristi
DETAJET/ Makina e grabitësve të Rinasit u modifikua në Elbasan, një femër ndihmoi autorët Në vazhdën e përpjekjeve intensive për të zbardhur grabitjen e 9 prillit 2019 në aeroportin e Rinasit, prokurorët dhe gr
Njihuni me Sam Giancana, mafiozi që ndihmoi në zgjedhjen e Kenedit president …dhe që mund të ketë qenë përgjegjës për vrasjen e tij më vonë. Seria: Njëzet vrasjet më të bujshme, në mesin e mafia
E ndihmoi për të shkuar në Angli, mbesa surprizon tezen (VIDEO) Dallëndyshja është tezja e Donatelës dhe e ëma e Eneidit, por mbi të gjitha dashuria e tyre e përbashkët. Prej vitesh at
"Më ndihmoi Zoti që ja hodha në gojë", Paloka nuk pendohet (VIDEO) Zv.kryetari i parlamentit Edi Paloka ka thënë në studion e “Opinion”, se gjesti i tij ndaj Ramës ka qenë i menduar dhe m
Askush nuk e ndihmoi, djaloshi dërgon zbathur nënën në varreza (VIDEO) Një adjalosh në Indi është kryelajm në mediat botërore pasi pamjet e tij duke çuar zbathur për pesë kilometra nënën e ti
Roki, qeni besnik i Anxhelinës që ndihmoi hetimet e policisë (VIDEO) Rezultatet e hetimit të policisë greke ndoshta nuk do të ishin kaq të shpejta nëse nuk do të ishin ndihmuar nga Roki, qe