999 rezultate për

ndihma

Gruaja rrëzohet nga makina në mes të autostradës, po filmonte për snapchat Një grua teksa po udhëntonte me makinë ditën e shtunë është rrëzuar nga dritarja nës mes të autostradës. Sipas nj
"Do të jetë e vështirë ta fitojmë këtë ligë", Pique ironizon me ndihmat që merr Reali Barcelona është ndalur në barazim te Sevilla 0-0, në një ndeshje ku dy skuadrat kanë pasur raste për ta fituar takimin.
25 vite e martuar në Tetovë, shtetasja nga Tirana e divorcuar mbetet në fatin e jetës (VIDEO) Pas ndarjes nga ish-bashkëshorti në Tetovë, Flutura Stafa prej një viti jeton e vetme në një garsoniere në Tiranë. Banes
51-vjeçarja kërkon një strehë: Nuk paguaj dot qiranë, ushqehem me bukë e kripë Pas ndarjes nga ish-bashkëshorti në Tetovë, Flutura Stafa prej një viti jeton e vetme në një garsoniere në Tiranë. Banes
BE nuk e harron Shqipërinë, mbërrin në vend ndihma e para kundër COVID-19 Në Shqipëri ka mbërritur ndihma e parë nga BE për përballimin e COVID-19. Ndihma konsiston në materiale për mbrojtjen
Banorët në Tiranë "thyejnë" karantinën dhe dalin në protestë (VIDEO) Ndihma e qeverisë për qytetarët është konsideruar e pamjaftueshme. Ndonëse jemi në kohë pandemie dhe lëvizja është e
Maqedonia e Veriut merr ndihma të tjera nga Kina për përballimin e COVID 19 Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmanin informoi se ka arritur edhe pjesa e dytë e donacionit me teste mje
Debati për ndihmat ndaj COVID-19 nga Serbia në Kosovë, BE-ja bën thirrjen e rëndësishme Diplomatët evropian në Prishtinë bënë thirrje te dielën që të mos politizohen ndihmat në kohën e përballjes me COVID-1
''1 mijë teste dhuratë'', Haradinaj: Dyshoj se Kurti ka bërë marrëveshje me Serbinë Nënkryetari i Organizatave të Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Nasim Haradinaj ka deklaruar se me pranimin e një mijë tes
Lista e plotë: Kush përfiton nga ndihma prej 40,000 lekësh Në Fletoren Zyrtare është përcaktuar dhe publikuar se cilët përfitojnë ndihmën financiare prej 40 mijë lekësh dhe si do
E paprecedentë! Berisha publikon pamjet skandaloze nga Fieri (VIDEO) Një "miting" i paprecendentë ndodhi ditën e djeshme në Levan të Fierit ku u bë një rrumujë e madhe pa asnjë lloj distanc
"Miting" mes epidemisë në Fier, Rama zbulon kush e ka fajin (VIDEO) Një skenë e pazakontë është krijuar sot në Fier ku qindra banorë janë grumbulluar para bashkisë së Fierit, pa asnjë dist
Pamje dramatike në Fier, shpërndarja e ndihmave shndërrohet në miting (VIDEO) Pamjet e mëposhtme janë me të vërtetë alarmante shtuar faktin se aty ndodhen edhe efektivët e policisë, e bën ngjarjen a
COVID-19/ Rama zbulon se cilat biznese dhe qytetarë do përfitojnë nga ndihma e qeverisë Kryeministri Edi Rama ka publikuar paketën e plotë të ndihmës financjare të qeverisë, për shkak të koronavirusit. "Më
I moshuari ia refuzon me stil qesen me ndihma Veliajt: Jepja një fukarai (VIDEO) Kryebashkiaku i Tiranës, Veliaj ka trokitur në derën e një të moshuari me një qese të mbushur me ushqime me rastin e fe
Ndodh dhe kështu: Familje të pasura në Kumanovë po kërkojnë ndihma që janë për të varfërit Shtabi i krizës në Kumanovë ka dalë me konkluzë në të cilën kërkon të mos keqpërdoren numrat e telefonit të dedikuar për
Europa ''e harroi'', Kina dërgon 40 ton ndihma për Italinë Italia vijon të mbetet nën kërcënimin e pandemisë, edhe pse ekspertët janë shprehur se ka shenja që gjendja po shkon dre
Ndihma e Shpejtë në Kumanovë injoron edhe rastet urgjente gjatë orës policore Të shumta janë ankesat e qytetarëvë të Kumanovës që vijnë në adresë të gazetës Lajm, ku ankohen se nuk marrin shërbime n
"Të varfër edhe shpirtzinj", Oriola Marashi revoltohet me qytetarët që ankohen për ndihmat (FOTO LAJM) Një foto ku qytetarët ankohen në rrjete sociale për ushqimet e marra nga bashkia si të pamjaftueshme e ka revoltuar mode
Shumë shpejt fillon shpërndarja e "pagave të luftës", kush përfiton? Në datën 1 prill, të gjitha bizneset me xhiro vjetore deri në 14 milion lekë dhe që janë mbyllur me vendim qeverie për