999 rezultate për

ndihet

Monchi: Dzeko ndihet mirë tek Roma Drejtori sportiv i Romës Monchi, ka hedhur poshtë mundësinë që Edin Dzeko të largohet nga Roma, shkruan Albeu.com. "N
Valverde: Messi mund të luajë kundër Athletic Bilbaos Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka zbuluar se ylli argjentinas i skuadrës së tij, Lionel Messi, mund të luajë n
Ndihet nën hijen e Ronaldos, Interi synon Dybalën Paulo Dybla nuk po kalon aspak një momet të mirë te Juventusi, sikur mos mjaftonin paraqitjet e dobëta në fushë ku ai k
Ibrahimovic: Pogba ndihet i lirë pas largimit të Mourinhos Ish-futbollisti i Manchester United, Zlatan Ibrahimoviq, ka thënë se Paul Pogba tashmë po ndjehet i lirë pas largimit të
40 mijë vizitorë më pak, ndihet ndikimi i taksës së Rrugës së Kombit në Kosovë Në tetor dhe nëntor, që përkon me periudhën që u vendos taksa e rrugës së Kombit, hyrjet e shtetasve nga Kosova kanë shë
Tërmeti shkund Greqinë, ndihet edhe në Shqipëri (FOTO LAJM) Një tërmet i fuqishëm ka goditur mbrëmjen e sotme Greqinë. Qendra e tij, ka qenë në Jug Të Greqisë, rreth 245 km në j
U përfolën për fotot e famshme, Fifi flet për herë të parë për Florin (VIDEO) Fifi flet pas Këngës Magjike. Fifi ka treguar gjithçka në Sevenbizz, pas pjesëmarrjes dhe suksesit të madh në festivalin
Tërmeti godet Greqinë, ndihet deri në Shkup Rrjeti Sizmologjik Telemetrik i Republikës së Maqedonisë, me stacion në Shkup, Vallandov, Ohër, Shtip dhe Pehçev, sot në
Ibrahimovic ndihet i tradhëtuar: “Milan më premtoi’’ Zlatan Ibrahimovich në autobiografinë e tij është këthyer të flaës për të shkuarën e tij. Ish futbollisti i Suedisë ka d
Tërmeti shkund përsëri Greqinë, ndihet në disa shtete (FOTO LAJM) Një tjetër lëkundje sizmike ka tronditur detin Jon. Sipas Qendrës Sizmologjike Europiane-Mesdhetare në detin Jonj ka
Valverde vendos nëse Messi do të luajë ndaj Interit Trajneri i skuadrës së Barcelonës, Ernesto Valverde tha se nuk dëshiron ta sakfrifikojë Messin nëse ai nuk ndihet gati.
Haradinaj viziton Shkodrën, flet për ushtrinë e Kosovës (VIDEO) Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ditën e sotme ka vizituar qytetin verior të Shkodrës, ku së bashku me kryetaren
Ze Maria: Largohem me pengje nga Tirana Trajneri i Tiranës, Ze Maria doli sot në një konferencë për të njoftuar largimin përfundimtar me nga skuadra e Tiranës.
Thaçi paralajmëron me shkarkim Haradinajn? Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka mbajtur konferencën e radhës për medie në lidhje me Rezolutën e propozuar nga lider
Infantino ndihet i "tradhtuar", gati kontrata me yjet e futbollit Sipas shtypit spanjoll, Gianni Infantino është shumë i zemëruar. Mungesat e Cristiano Ronaldo dhe Leo Messi në cerem
Lori Hoxha bën namin me jetën luksoze, por brenda ndihet si të gjithë ne Lori Hoxha duket se ka nisur që tani ta zënë ethet e të qënit 25 vjec. Pak minuta më parë, trashëgimtarja e Top Chann
Tifozët e Romës kërkojnë largimin e Pallottas Presidenti i Romës, James Pallotta, nuk i ka shpëtuar rezultateve të këqija gjatë ndeshjeve të fundit, paso tifozët kanë
Tërmet në Tiranë, ndihet edhe në Maqedoni (FOTO LAJM) Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në Tiranë. Siç bëhet e ditur, lëkundja ka qenë e konsiderueshme dhe ësh
Ronaldo nuk ndihet i sigurt, ka një kërkesë te Juventusi Cristiano Ronaldo duket se nuk ndihet i sigurt në Itali. Futbollisti ka bërë kërkesë klubit të Juventusit që të shtojë n
Greqia tronditet nga tërmeti i fuqishëm, ndihet edhe në Shqipëri Një tërmet i fuqishëm ka tronditur Greqinë. Tërmeti ka qënë i fuqishëm 5.1 ballë dhe dridhjet kanë shkaktuar panik t