999 rezultate për

ndiejme

Mendojeni dy herë para se të nevrikoseni, shkenca vërteton se nervat ju shëndoshin Të bëhesh me nerva sjell një numër të madh rrisqesh nga pas si konfliktet apo ti bësh keq vetes, por këtë lloj rreziku n
Mendojeni dy herë para se të nevrikoseni, shkenca vërteton se nervat ju shëndoshin Të bëhesh me nerva sjell një numër të madh rrisqesh nga pas si konfliktet apo ti bësh keq vetes, por këtë lloj rreziku n
Mendojeni dy herë para se të nevrikoseni, shkenca vërteton se nervat ju shëndoshin Të bëhesh me nerva sjell një numër të madh rrisqesh nga pas si konfliktet apo ti bësh keq vetes, por këtë lloj rreziku n
Isco: Nuk do ta ndiejmë mungesën e Ronaldos Isco, një nga simbolet e rinj të “Los Blancos”, po vazhdon të mbajë ritmet e larta edhe ne këtë sezon të ri. Ai së f
Vdekja e Sallakut, Nishani: Do ta ndiejmë mungesën e tij (FOTO-LAJM) Update- Skënder Sallaku ishte dhe mbetet një artist i madh i skenës dhe në veçanti i humorit. Kështu shkruan në profilin
Del Neri: Juventus i ka armët për të mposhtur Interin Trajneri i Juventusit përballet me derbin e parë të Italisë të karrierës së tij si trajner. –“Nuk pajtohem asnjëherë me