999 rezultate për

ndezur

Rrezikoni jetën, pse nuk duhet të flini kurrë me dritë gjumi ndezur Një studim i ri ka zbuluar një të vërtetë të frikshme për jetën tonë. Nëse jeni nga ata persona që nuk flini dot pa n
Rrezikoni jetën, mos flini kurrë me dritë gjumi ndezur Një studim i ri ka zbuluar një të vërtetë të frikshme për jetën tonë. Nëse jeni nga ata persona që nuk flini dot pa n
Ndizen qirinj edhe në Milano për viktimat e tërmetit në Shqipëri Edhe në Milano, në sheshin “Piazza Duomo”, janë ndezur qirinj në shenjë solidarizimi për viktimat e tërmetit të 26 nënto
Mendoni se po i ruheni tërmetit: Rreziku i madh që na kanoset duke fjetur në makina Tërmeti i dy ditëve më parë ka shkaktuar deri më tani 40 viktima dhe qindra të lënduar përveç dëmeve të mëdha materiale.
Rrezikoni jetën, pse nuk duhet të flini kurrë me dritë gjumi ndezur Një studim i ri ka zbuluar një të vërtetë të frikshme për jetën tonë. Nëse jeni nga ata persona që nuk flini dot pa n
Shpresë për Tiranën, Hasani ngushton rezultatin (VIDEO) Tirana ka arritur të ngushtojë rezultatin në minutën e 79’ me mesfushorin Hasani duke rindezur shpresën për të mos dalë
Me dritat ndezur Basha fton qytetarët drejt parlamentit Në përfundim të fjalës së tij para protestuesvë të shumtë në numër, mbledhur para kryeministrisë, kryedemokrati Lulzim B
15 pishinat më të bukura në botë (FOTO LAJM) Një pishinë luksoze është tipar tipik i hoteleve luksoze, nuk është çudi që ata e dinë se kjo është një nga atraksionet
Protestuesit me dritat ndezur nisen drejt parlamentit Me përfundimin e fjalës para kryeministrisë, lideri i opozitës Lulzim Basha dhe dhjetëra mijëra qytetarë kanë nisur mars
Zjarri sapo është ndezur, Valtana Ademi tregon se çfarë do të ndodhë në Shkodër Pritet që mitingu elektoral i Edi Ramës në Shkodër të mos kalojë pa momente tensioni këtë të enjte, ndërsa kryetarja e b
Flini me televizor ndezur, mund të shtoni peshë Eliminimi i zakoneve të këqija si fjetja me televizorin ndezur në dhomë, mund t’ju ndihmojë të humbni kilet e tepërta, s
Bjonde me buzë të ndezura, Albana Osmani nxjerr foton para 17 vitesh (FOTO LAJM) Edhe pse ka marrë një periudhë pauze nga televizioni, duket sikur Albana Osmani na ka shoqëruar gjithë jetën me programe
Me dritat ndezur protestuesit nisen drejt parlamentit Bulevardi kryesor i Tiranës është ndriçuar plotësisht nga dritat e ndezura të mijëra protestuesve të ardhur këtë të shtu
Ky është vallëzimi që finalizoi dasmën e Gazit dhe Irës (FOTO & VIDEO) Aktori i njohur me disa role në Portokalli, mbrëmë ka vendosur t’i japë fund beqarisë. Ata organizuan një dasmë madhë
Me drita ndezur po marshohet drejt parlamentit Kryetari i opozitës, Lulzim Basha i ka ftuar qytetarët që t’i bashkohen në protestën-marshim drejt Parlamentit. Ai ka
E keqja është ende ndezur! Basha reagon për revoltën e Qafë Barit Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar sot me rastin e 35 vjetorit të revoltës së Qafë Barit, e cila tronditi diktaturën
Mbajti 100 qirinj të ndezur në gojë, thyen rekordin botëror (VIDEO) Një burrë ka arritur të thyejë rekordin Guinness për mbajtjen e qirinjve të ndezur në gojë. David Rush mbushi gojën
Tayna super në formë, mahnit fansat në Gjermani (FOTO+ VIDEO) Tayna është një nga reperet më të dashura për publikun shqiptar por jo vetëm. Reperja e nga Prizreni, është mjaft e
Kida plot stil në fotot e reja (FOTO LAJM) Kida është çdo herë në hap me modën dhe në secilën paraqitje vjen me shumë shije. Edhe në imazhet e radhës që solli
Bayern-Dortmund, supersfida e titullit Bayern Munich dhe Borussia Dortmund do të përballen sot në Alianz Arena, një duelt që do te vendoshë shumë për titullin