999 rezultate për

ndezi

Këto janë shenjat që të ndezin zjarr në shtrat Nëse jeni një prej atyre njerëzve që e kanë nisur ditën duke dëgjuar detajet më romantike të një nate më parë të fqinjes
De Ligt te Barcelona? Bllokohen negociatat Kalimi i Mathijs de Ligt te Barcelona sa vjen e vështirësohet. Sipas Marca, oferta e dërguar për lojtarin nuk i mbush pë
Protestuesit nisen drejt Parlamentit Lideri demokrat Lulzim Basha ka përmbyllur fjalimin e tij përpara kryeministrisë dhe i ka bërë thirrje protestuesve ta n
Vjen përplasja e parë ndërmjet protestuesëve dhe policisë Në Fier janë shënuar incidentet e parë, pasi situata është tensionuar dhe protestuesit janë përplasur me policinë në rru
De Ligt: Unë nuk mendoj për të ardhmen Matthijs De Ligt i kërkuar nga Barcelona dhe Juventusi ka konfirmuar se e ardhmja e tij tani është vetëm Ajax-i. "Unë
Kjo fotografi e Zonjës të Parë ndezi rrjetet sociale (FOTO LAJM) Zonja e Parë e Amerikës mbushi 49 vjeç, por fotoja që nxori në Twitter për këtë rast ngjalli më shumë debate sesa urime.
Publikohen pamjet e arrestimit të McGregor (VIDEO) Një kamera e vendosur në trupin e një polici ka zbuluar momentin e arrestimit të irlandezit Conor McGregor rreth një mua
Vrasja që ndezi flakë Shkodrën, e gjithë seria e ekzekutimeve mafioze në qytetin verior (FOTO LAJM) 11 të vrarë dhe dy të zhdukur brenda 8 muajve. Ky është bilanci tragjik i luftës mes grupeve kriminale në Shkodër. V
Cillessen: Nuk do largohem nga Barcelona Jasper Cillessen nuk do të largohet nga Barcelona. Holandezi i cili luan shumë pak tek katalanasit u aluduar sikur ai d
Banorët e Astirit ndezin zjarre, tension para Policisë së Tiranës Shtatë banorë të Astirit janë shoqëruar në Polici dhe për këtë arsye pjesa tjetër e banorëve janë vendosur para Drejtori
Milani dhe Inter pas derbit përplasen edhe për hollandezin Stiven Bergvajn është një ndër emrat më të kërkuar në merkato, me holandezin që ka bërë mjaft mirë me fanellën e PSV-së
Juventus nuk heq dorë nga kapiteni i Ajax-it, takon agjentin e holandezit Juventusi nuk heq dorë nga mbrojtësi i talentuar i Ajaxit të Amsterdamit, Matthijs de Ligt. Drejtuesit e klubit bardhezi
McGrego rikthehet në ring? Irlandezi surprizon fansat Conor McGregor padyshim që është një nga figurat më të njohura të sportit në mbarë botën. Mjeshtri i arteve marciale
Malet e Prizrenit janë përfshirë nga flakët Zjarrvëniet e maleve por edhe e fushave në Kosovë është bërë e shpeshtë këto ditë. Edhe sonte, disa male në fshatin N
Tifozët e Partizanit ndezin derbin (VIDEO) Partizani është udhëtues në derbin e sotëm, kështu që mbështetja në stadium pritet të jetë më e vogël për të kuqtë.
Tifozët e Tiranës ndezin derbin, nisen drejt Selman Stërmasit (VIDEO) Dhe më pak se dy orë na ndajnë nga derbi i shumë pritur i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizani e cila do të zhvillohet
Koncerti i Pavarësisë, si e ndezi Elvana Gjata gjithë sallën (VIDEO) Elvana Gjata është rikthyer mbrëmjen e djeshme me një koncert madhështor në Qendrën Kulturore të Klan Kosovës, për të fe
Dhjetra të vrarë e 12 familje në gjak! Ekzekutimi i Sokol Çapjas që ndezi "zjarrin" në Elbasan Mbrëmjen e 26 dhejtorit të vitit 2005 Sokol Çapja, shkoi si zakonisht në lokal “Acquario”, në rrugën Rinia në afërsi të
Dhjetra të vrarë e 12 familje në gjak! Ekzekutimi i Sokol Çapjas që ndezi "zjarrin" në Elbasan Mbrëmjen e 26 dhejtorit të vitit 2005 Sokol Çapja, shkoi si zakonisht në lokal “Acquario”, në rrugën Rinia në afërsi të
Super kopjace, shikoni kujt ia vodhi Enca idenë për pozat në këngën e re (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj. Ajo është në përgatitje