999 rezultate për

ndeshjes

Fotoja ka marrë "dhenë", Guardiola zbulon çfarë bisedoi me Zidanen pas ndeshjes Pas ndeshjes Manchester City 2:1 Real Madrid, në fushën e ‘Etihad Stadium’ janë parë të vetëm Pep Guardiola dhe Zinedine
Lajm i mirë për Barcelonën, Griezmann kthehet në stërvitje para ndeshjes në Champions Antoine Griezmann ka gëzuar tifozët e Barcelonës. Ylli francez i Barcelonës, Antoine Griezmann, është rikthyer në stë
ZYRTARE/ Zbulohet data e ndeshjes së rradhës së Khabib Tashmë është zyrtare. Pas shumë muajsh pritje të gjithë fansat e UFC do të kenë mundësi të ndjekin në ring magjitë që of
Zhbllokohet sfida Genoa-Inter (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen në transfetë ndaj Genoas e vlefshme për javën e 36-të në Serie A. Në m
Lumë golash në ndeshjen Liverpool-Chelsea, Lodinezët rrezikojnë Championsin (VIDEO) Liverpooli ka fituar me rezultat 5-3 ndaj Chelseat. Goli i parë i ndeshjes erdhi në minutën e 23-të dhe ishte Naby Ke
Juventus – Lazio, shikoni çfarë bëri pas ndeshjes Ronaldo (VIDEO) Cristiano Ronaldo dhe Ciro Immobile, të dy me nga 30 gola gjatë këtij sezoni në Serie A. Cristiano Ronaldo shënoi dy
Kolo Toure ka shtuar peshë, Mourinho tallet me të para ndeshjes ndaj Leicesterit (VIDEO) Kolo Toure ka shtuar peshë, Mourinho tallet me të para ndeshjes ndaj Leicesterit Një nga momentet më të mira në botën
Interi fiton me përmbysje ndaj Torinos, Martinez shënon pas 5 ndeshjes (VIDEO) Interi ka mposhtur 3-1 me përmbsyje Torinin në San Siro. Për zikaltërit kjo ishte ndeshje me dy fytyra teksa në pjesë
Gjesti epik i Gareth Bale, ironizion trajnerin dhe fle gjumë gjatë ndeshjes (FOTO LAJM) Gareth Bale ka zemëruar tifozët e Real Madridit dhe shtypin spanjoll me sjelljen e tij jo të hijshme gjatë ndeshjes me A
Partizani – Tirana/ Kush ishin protagonistët e sherrit në fund të ndeshjes Mbrëmjen e djeshme u luajt sfida mes Partizanit dhe Tiranës, e vlefshme për javën e 33-të në Kategorinë Superiore. Ta
Tirana-Partizani, policia masa për ndeshjen në "Air Albania" Për ndeshjen e futbollit midis ekipeve Tirana – Partizani, që do zhvillohet ditën e sotme, në orën 20:45, në stadiumin “
Dallku, Ibrahimi dhe Boshnjaku përfundojnë në spital (VIDEO) Trajneri Armend Dallku, fizioterapeuti Atdhe Halimi, dhe dy futbollistët Labinot Ibrahimi dhe Lorik Boshnjaku, kanë përf
Hetimi i FSHF për Bylis-Tirana, Komisioni i Etikës i dërgon fletëthirrje disa lojtërëve Ndeshja e parë gjysmëfinale mes Bylisit dhe Tiranës zgjoi një debat të gjerë. Dyshimet për një trukim të ndeshjes ishin
Pamjet tregojnë pse Lloris u acarua me Son gjatë ndeshjes kundër Evertonit Ndeshja e të hënës mbrëma me Tottenham dhe Everton u shoqërua me disa incidente që u bënë kryetemë në mediat sportive.
Ditë zie për lojtarin e Teutës, humb babain para ndeshjes me Skëndërbeun Teuta vijon përgatitjet për sfidën e të hënës në mbrëmje ndaj Skënderbeut, ku do të kërkojë fitoren për të provuar sigur
Protagonistë dy ish-lojtarë të Superiores, plas sherri pas përfundimit të ndeshjes në Kosovë (VIDEO) Prishtina mposhti Drenicën ditën e djeshme me rezultatin 1-0, falë një goli të shënuar nga Ahmed Jonuzi në minutat e fun
Gjyla para derbit: Kam një vit që "qaj" nga arbitrat, ngatërruan me dashje kartonët Lushnja luan derbin me Apoloninë, por, duket se trajneri Ilir Gjyla e mer me sportivitet dhe batuta, e madje si për iron
Tirana ishte në avantazh, por "goditej" fitorja e Bylisit! Si u parashikua mrekullia ballshiote nga bastet Por, duke parë rrjedhën e ngjarjeve, koeficientet lëvizën shumë, madje edhe pse Tirana e mbylli pjesën e parë në avantaz
Akuzat e rënda për trukimin e ndeshjes Bylis-Tirana, reagon ashpër FSHF Ndeshja mes Bylysit dhe Tiranës është komentuar gjerësisht pasi dyshohet të jetë trukuar, ndërkohë që në lidhje me këtë
Plas te Barcelona, mbledhje urgjente me tone të larta, shkak bëhet Messi Imazhet flasin qartë. I ka publikuar “El Partidazo de Movistar”. Në një prej pushimeve të ndeshjes Selta VigoBarcelona,