999 rezultate për

ndeshjeje

ZYRTARE/ Caktohet dueli i tretë mes Fury dhe Wilder, kjo është data Tashmë gjithcka bëhët zyrtare, Wilder dhe Fury do të ndeshen për të tretëm herë. Pas ndeshjes së parë të mbyllur në b
Ronaldos si ndahet zemra nga Reali, i pranishëm sot në "Santiago Bernabeu" (VIDEO) Luhet "El Clasico", një ndër ndeshjet më të mëdha në Botë dhe që shumë pak mund të rezistojnë pa e ndjekur, as Cristiano
Georgina: Cristiano është i vetmi që arrin të më "eksitojë" gjatë një ndeshjeje Georgina Rogriguez duke folur për jetën e saj private nuk ka lënë pa thurur elozhe për CR7 i cili sipas sa është më i mi
Lukaku i lumtur që është pjesë e Interit: E kam pasur ëndërr Gjigandi belg i cili u transferua gjatë afatit kalimtar të verës nga Manchester United te Interi duket se e ka gjetur me
Akordoi 4 penallti të dyshimta gjatë një ndeshjeje futbolli, përjashtohet "përjetë" arbitri (VIDEO) Federata Marokene e Futbollit përjashtoi përjetë nga aktivitetet futbollistike arbitrin Hicham Tiazi. 44 vjeçari, u p
Tottenham shkatërron Burnley (VIDEO) Tottenhami i Jose Mourinhos shkatërroi Burnleyt , pas disfatës në mesjavë kundër Manchester Unitedit. Burnley e mbajt
Futbollisti kroat hedh në "ajër" pulën, ndëshkohet me karton të kuq (VIDEO) Futbollisti kroat Ivan Gazdek u ndëshkua me karton të kuq pasi e vrau një pulë që kishte hyrë në fushën e lojës gjatë nj
Klopp dhe Salah kthejnë në traditë, përqafim në tunel para çdo ndeshjeje (VIDEO) Jurgen Klopp dhe Mohamed Salah e kanë një traditë, ku përqafohen para çdo fillimi të ndeshjes. Dyshja kanë një marrë
E paprecedentë, 6 plumba ndaj futbollistit të skuadrës kolumbiane (FOTO LAJM) Duket se në Kolumbi futbolli nuk perceptohet si diçka që bashkon njerëzit dhe që dhuron spektakël, por si “jetë a vdekje
Përleshje masive mes tifozërive të të dyja skuadrave në futbollin suedez (VIDEO) Aktet e dhunës dhe kaosi kanë mbizotëruar deri në orët e para të kësaj të hëne në qytetin e Stockholmit, pas një ndeshje
Besart Berisha i pandalshëm, shkëlqen me 3 gola brenda një ndeshjeje (VIDEO) Besart Berisha po vazhdon formën të mrekullueshme në kampionatin australian. Ai ishte titullar për skuadrën e tij Melbou
Statistikat fantastike të Granit Xhakas kundër Milanit, çfarë ndeshjeje nga ai Granit Xhaka shënoi një prej tre golave të Arsenalit në ndeshjen kundër Milanit. Goli cili erdhi nga një distancë prej 2
Kroos i gatshëm për PSG-në: E kam merak këtë lloj ndeshjeje Toni Kroos ka qenë lojtari i rradhës që ka folur për ndeshjen e shumë pritur ndaj PSG në një intervistë të dhënë për ‘Ci
Zgjidhet lojtari me performancën më të mirë brenda një ndeshjeje (VIDEO) Kur mbaron një vit në futboll, atëherë në fund duhet të zgjedhen më të mirët e këtij sporti gjatë vitit që kemi lënë pas
Shameti qahet për penalltinë: Nuk ishte pasi ishte e pavullnetshme Tri pikë të rëndësishme për Kukësin, që vlejnë më shumë në anën psikologjike dhe për vazhdimësinë. Ylli Shameti theksoi
U akuzuan për shitje ndeshjeje kundër Dinamos së Kievit, reagon sulmuesi i Skënderbeut Shqiptarët janë shpesh dyshues për rezultate e ndehsjeve, sidomos kur ato marrin kthesë të papritur në harkun kohor të p
E pezulluan për të luajtur, por si do e ndalojnë së shënuari? 2 rekorde brenda një ndeshjeje (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka përdorur APOEL-in për tëpërgatitur nuhatjet e tij para rikthimin në La Liga pas 2 javësh. Mbret
Mourinho provon veten si portier gjatë një ndeshjeje miqësore, cilësojeni vetë paraqijen e tij (VIDEO) Jose Mourinho në rininë e hershme dështoi për të qenë një lojtarë i suksesshëm. Por karriera e tij arriti majat në f
Frika nga sulmet terroriste, masa ekstreme për Bayern-Real (FOTO) Sulmi i djeshëm ndaj autobusit të Dortmundit ka vendosur në alarm organizatoret e ndeshjes Bayern Munchen-Real Madrid.
Pas humbjes me Italinë, Kukeli: Nuk kemi pse të ndryshojmë pas çdo ndeshjeje I qetë edhe në përgjigje, por aq sa dhe me topin në zotërim. Burim Kukeli e quan të pamerituar humbjen ndaj Italisë.