999 rezultate për

ndeshje

Mbyllen dy ndeshjet e sotme të Superligës, Ballkani ruan kreun (VIDEO) Janë mbyllur tashmë dy ndeshjet e fundit të javës së 15-të të Superligës së Kosovës. Ballkani ka mposhtur Arbërinë m
Gattuso: Më pëlqeu shpirti i skuadrës, Interi favoriti kryesor për titullin Genaro Gattuso vlerësoi "shpirtin" që tregoi në fushë Napoli i tij në ndeshjen ndaj Romës. Të kaltrit triumfuan 4-0
Momente frike në ndeshjen e Arsenalit, sulmuesi dërgohet me urgjencë në spital pa ndjenja (VIDEO) Në minutat e para të sfidës midis Arsenalit dhe Volvesit pati dhe momente frike. Mbrojtësi brazilian i Arsenalit, Dav
Me maskë oksigjeni dhe telefonin përpara, shikoni si e ndjek ndeshjen nga spitali trajneri Gega Kukësi arriti të fitojë në transfertën e vështirë të Shkodrës ndaj Vllaznisë me rezultatin 2-4. Ishte fitorja e dytë
Ashtu si në Europa League, emri i Maradonës do të jetë në fanellën e Napolit për ndeshjen me Romën Skuadra e Napolit ka vendosur që emri i Maradonës të jetë i përfshirë në fanellën e tyre për ndeshjen me Romën në kuadër
Ndeshjen mes Mike Tyson dhe Jones e komentoi Snopp Dogg, çfarë tha ai për boksierët? (VIDEO) Legjenda e “hip-hopit”, Snoop Dogg ishte i pranishmë në meçi ndërmjet Mike Tyson dhe Roy Jones. Snopp, interpretoi di
Reali në krizë, humbet sërish dhe shkon në 3 ndeshje radhazi pa fitore (VIDEO) Real Madrid ka humbur 1-2 ndaj Alavesit në shtëpi. Miqtë kaluan në epërsi pas vetëm pesë minutash lojë me golin e shë
Fati dhe VAR ndihmojnë Brighton të marrë 1 pikë ndaj Liverpoolit (VIDEO) Brighton ka marrë një pikë shumë të vlefshme përballë Liverpool, duke barazuar 1:1, me vendasit që golin e shënuan në ko
Skuadra e njohur gjermane në krizë, 24 ndeshje pa fitore në Bundesligë Skuadra e madhe gjermane, Schalke 04 është në krizë të rezultateve. Ata nuk kanë shënuar fitore në 24 ndeshjet e fund
Respekt për Maradonën, ndeshjet e Champions filluan me një minutë heshtje Ndeshjet e Ligës së Kampionëve sonte filluan me nderimin e të ndjerit, Diego Maradona. Në këtë mënyrë, klubet më të m
Stadiumi i Napolit do të ndryshoj emrin në "San Paolo Maradona"? Një lajm i rëndë tronditi botën e sportit, por jo vetëm. Legjenda e futbollit Diego Armando Maradona vdiq këtë të mërkur
Superiorja minutë pas minute, rezultatet në tre ndeshjet e para Superiorja vijon garimin, teksa prej orës 13:45 kanë nisur tre përballjet e para të javës së katërt. Në “Selman Stërmasi
Duro i nervozuar pas ndeshjes, "thumbon" Dritën: Më mirë është të fitoj me djersë (VIDEO) Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, nuk është ndarë aspak i kënaqur me referimin në ndeshjen kundër Dritës. Ai pas
Roma "shkretëtirë" në mbrojte për ndeshjen në Europa League Mbrojtja e Romës është në emergjencë totale para ndeshjes së raundit të 4-t të fazës së grupeve në grupeve në Europa Lea
Reali publikon listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Interit, bien në sy 3 mungesa të mëdha Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e radhës ndaj Interit. “Los Blancos” do jenë me tr
CHAMPIONS/ Këto janë 8 ndeshjet e ditës së sotme onte (e martë) do zhvillohen tetë ndeshje në kuadër të Ligës së Kampionëve. Në garën më prestigjioze në botë, dy taki
Barcelona në kolaps, Messi nuk përfshihet në skuadër për ndeshjen e radhës në Champions Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi, nuk do të jetë i përfshirë në skuadër për ndeshjen e ardhshme në Ligën e Kampionëve
U dëmtua në momentin më të mirë, Ibra do të mungojë në disa ndeshje Ibra dje realizoi dopietë ndaj Napolit duke i dhuruar suksesin Milanit në fitoren 1-3 të kuqezinjve, shkruan Albeu,com.
Champions: 3 ndeshje nga fundi i grupeve, rezultatet, klasifikimi dhe kalendari Pas ndeshjeve të Kombëtareve dhe kampionateve në fundjavë, kjo mesjavë sjell edhe elitën e futbollit europian për klube,
Klopp tregon arsyen pse mungoi Xherdan Shaqiri në ndeshjen ndaj Leicester Xherdan Shaqiri mungoi ndaj Leicester shkaku i një lëndim. Por vetëm pas ndeshjes u mësua arsyeja e mungesës, pasi pë