999 rezultate për

ndeshet

Boksieri nga Kosova pranon të ndeshet me djalin e Arkanit Petrit Mazrekaj, boksieri i Austrisë me prejardhja nga Kosova, e ka pranuar ofertën e kundërshtarit të tij serb, Veljko
Përplasja e shekullit: "Herkuli" i Persisë përballë "Hulkut" brazilian (FOTO LAJM) Sajad Gharibi, që njihet si Hulku iranian, apo edhe si "Herkuli i Persisë", është gati të ndeshet. Ai do të marrë pje
5 mijë euro gjobë nëse qeni juaj ndeshet me një qen tjetër Luftërat e qenve janë ende të pranishme në Kosovë, raste të ndryshme janë raportuar nga aktivistë që mbrojnë të drejtat
Zyrtare: Me këtë boksier do të ndeshet Anthony Joshua Anthony Joshua do të boksojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për herë të parë, pasi u konfirmuar se ai do t’i mbrojë
Kjo është oferta marramendëse për Khabibin që të ndeshet përsëri me McGregor Një ofertë marramendëse ka ardhur në drejtim të Khabib Nurmagomedov për të zhvilluar një ndeshje tjetër me Conor McGrego
Fury: Wilder nuk ka guxim të ndeshet përsëri me mua Tyson Fury ka thënë se kampioni i kategorisë së rëndë WBC Deontay Wilder do të tentojë ta shmangë në çdo mënyrë të ndesh
Khabib kërkon të ndeshet me deputetin e Kosovës, plas në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Nuk kanë vonuar shumë postimet e ndryshme në rrjetet sociale pas rrahjes së mbrëmshme mes deputetit Frashër Krasniqit dh
Khabib ndeshet me kundërshtarin e fëmijërisë, kush fiton (VIDEO) Khabib është kthyer në "luftëtarin" e UFC më të përfolur kohët e fundit, që nga mundja e McGregor. Disa video të Kha
Kalendar bombë, këto janë ndeshjet e Barcelonës për muajin tetor (FOTO LAJM) Kanë grumbulluar vetëm dy pikë në tri ndeshjet e fundit në La Liga, Barcelona është duke kaluar në një krizë të vogël dh
Konfirmohet kundërshtari, ja me kë ndeshet Shkëndija për një biletë në grupet e Europa League Shkëndija u eliminua nga turi i tretë i Ligës së Kampioneve, por aventura europiane nuk ka përfunduar ende. Tetovarët
Konfirmohet, ky është kundërshtari me kë do të ndeshet Kukësi në turin e tretë në Europa League Tashmë është konfirmuar edhe kundërshtari i Kukësit, në turin e tretë të Europa Leagues. Verilindorët, pasi u eliminuan
Përcaktohen dy çiftet e tjera, shikoni me kë do të luaj Argjentina dhe Kroacia në 1/8- tat Janë mbyllur dhe ndeshjet e fazës së fundit në grupin D, ku Argjentina dhe Kroacia kanë arritur nga një fitore shumë të
Ndodh pas 15 vitesh, nesër Zaev ndeshet në televizion me kryetarin e opozitës Pas pesëmbëdhjetë viteve, nesër do të ketë duel televiziv mes kryeministrit të Maqedonisë Zoran Zaev dhe kryetarit të pa
Dzeko e gjen "shpëtimin", i kërkon Salahut të agjëroj në ditët kur ndeshet me Romën Edin Dzeko i lutet Salahut që të “agjërojë” në dy sfidat kundër Romës Duke folur për ndeshjen me Liverpoolin në Champ
Për ndeshjen Juventus - Real flet historia, si përfundojnë ndeshet kur përballen dy ish-finalistë? Real Madridit ndaj Juventusit përsërit një skenar që ka ndodhur dhe më parë në historinë e futbollit.Dy ish-finalistë të
Lepuri mund të ngordhë nga frika kur ndeshet me grabitqarë Lepuri hyn ne familjen e kafshëve gjitarëve brejtëse, me kokë të rrumbullakët e me veshë të gjatë, me trupin të mbuluar
Joshua nuk trembet: Nëse Klitschko kërkon të ndeshet sërish jam gati (VIDEO) Anthony Joshua është kampioni i ri i botës në IBO dhe WBA pas një fitoreje me knock out teknik në raundin e 11-të në për
Vajza ndeshet me ujkun, sdo ta besoni përfundimin (VIDEO) Një video e qarkulluar në median online po bën xhiron e botës dhe bëhet fjalë për një ndeshje mes një gruaje dhe një uj
Ja çfarë thotë Meta për dekriminalizimin Kryetari i Kuvendit Ilir Meta ka pranuar konsensunsin midis palëve lidhur mbi draftin e dekriminalizimit. “Edhe nëse
Ndodh në Shqipëri, ndeshet me gjarprin dhe më pas e vret (VIDEO) Përmes kësaj video ne do të shikojmë se si një person e provokon një gjkarpër. Video mendohet se është regjistruar në Lu