999 rezultate për

ndeshe

Boksieri nga Kosova pranon të ndeshet me djalin e Arkanit Petrit Mazrekaj, boksieri i Austrisë me prejardhja nga Kosova, e ka pranuar ofertën e kundërshtarit të tij serb, Veljko
Në Shqipëri, këtu ku po ndeshen dy botë! Nga Alfred Peza Protesta e sotme e paralajmëruar nga opozita jonë jashtparlamentare, është pasqyra më e mirë, ku
Përplasja e shekullit: "Herkuli" i Persisë përballë "Hulkut" brazilian (FOTO LAJM) Sajad Gharibi, që njihet si Hulku iranian, apo edhe si "Herkuli i Persisë", është gati të ndeshet. Ai do të marrë pje
5 mijë euro gjobë nëse qeni juaj ndeshet me një qen tjetër Luftërat e qenve janë ende të pranishme në Kosovë, raste të ndryshme janë raportuar nga aktivistë që mbrojnë të drejtat
Jurgen Klopp: Të gjithë donin të ndesheshin me Porton, ne jo Liverpooli nuk ia ka besën Portos, kundërshtarit të fazës çerekfinale në Champions League. Ndeshja e parë luhet nesër dh
Coutinho: Me Liverpool dua të ndeshem vetëm në finale (VIDEO) Ai do të duhet më parë të përballet dhe të shkojë përtej sfidës me Manchester United, por braziliani i Barcelonës, Phili
Zyrtare: Me këtë boksier do të ndeshet Anthony Joshua Anthony Joshua do të boksojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për herë të parë, pasi u konfirmuar se ai do t’i mbrojë
Historia e frikshme: Ushtarët rusë u kthyen në gur pasi u ndeshën me alienë Një raport top sekret i CIA –s deklaron se një trupë ushtarësh rusë shkatërruan një UFO e më pas “u kthyen në gurë nga a
Kjo është oferta marramendëse për Khabibin që të ndeshet përsëri me McGregor Një ofertë marramendëse ka ardhur në drejtim të Khabib Nurmagomedov për të zhvilluar një ndeshje tjetër me Conor McGrego
Wilder: Mezi pres të ndeshem sërish ndaj Fury Deontay Wilder ka konfirmuar se e ka në plan të ndeshet sërish me Tyson Furyn pas barazimit kundërthënës në Los Angeles
Fury: Wilder nuk ka guxim të ndeshet përsëri me mua Tyson Fury ka thënë se kampioni i kategorisë së rëndë WBC Deontay Wilder do të tentojë ta shmangë në çdo mënyrë të ndesh
Khabib kërkon të ndeshet me deputetin e Kosovës, plas në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Nuk kanë vonuar shumë postimet e ndryshme në rrjetet sociale pas rrahjes së mbrëmshme mes deputetit Frashër Krasniqit dh
Khabib ndeshet me kundërshtarin e fëmijërisë, kush fiton (VIDEO) Khabib është kthyer në "luftëtarin" e UFC më të përfolur kohët e fundit, që nga mundja e McGregor. Disa video të Kha
Khabib dhe McGregor do ndeshen përsëri? Reagon presidenti i UFC-së Khabib ka mundur bindshëm McGregor, dhe në këtë mënyr mbrojti titulli, Kampion bote në peshat e lehta. Por kjo gje n
Do të ndeshen në Champions, Interi dhe PSV fillojnë “luftë” në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Interi do të ndeshet ditën e nesërme me skuadrën e PSV Eindheoven. Skuadra e drejtuar nga trajneri Luciano Spalletti vje
Kalendar bombë, këto janë ndeshjet e Barcelonës për muajin tetor (FOTO LAJM) Kanë grumbulluar vetëm dy pikë në tri ndeshjet e fundit në La Liga, Barcelona është duke kaluar në një krizë të vogël dh
U ndëshkua me karton të kuq, ja sa ndesheje do të mungoj Mbappe për PSG në Ligue 1 Këtë fundjavë që kaloi, Kylian Mbappe u ndëshkua me karton të kuq në ndeshjen ndaj Nimes, e vlefshme për javën e 4 të Li
Konfirmohet kundërshtari, ja me kë ndeshet Shkëndija për një biletë në grupet e Europa League Shkëndija u eliminua nga turi i tretë i Ligës së Kampioneve, por aventura europiane nuk ka përfunduar ende. Tetovarët
Pulë me spinaq dhe pesto Përbërësit 400 gr file pule 200 gr spinaq 1 lugë salcë 30 gr oriz 1 kungullesh 1 patëllxhanë Biber
Konfirmohet, ky është kundërshtari me kë do të ndeshet Kukësi në turin e tretë në Europa League Tashmë është konfirmuar edhe kundërshtari i Kukësit, në turin e tretë të Europa Leagues. Verilindorët, pasi u eliminuan