999 rezultate për

nderuar

Zyrtare, Vidal konfirmon largimin nga Juventusi Mesfushori i Juventusit, Arturo Vidal ka konfirmuar largimin nga "Zonja e Vjetër", ku ka falënderuar të gjithë për këto
Rita Ora shfaq emocionet për në “X Factor” 24 vjeçarja Rita Ora, në një intervistë dhënë së fundmi është ndalur në çastet emocionuese kur ka marrë ftesën për në “X
Kreshnik Spahiu letër ambasadorit amerikan: Mos njihni bashkitë ku fituan kriminelët Kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu i është drejtuar me një letër ambasadorit amerikan, duke kërkuar që të mos nji
27 persona vdesin nga alkooli i helmatisur në Indi 27 të vdekur dhe 30 persona të cilët po marrin mjekimin në spital është bilanci që ka raportuar policia në Indi, pasi at
Të bashkuar për të nderuar Isa Boletinin (FOTO LAJM) Vazhdojnë homazhet para eshtave të Isa Boletinit në hollin e Kuvendit të Kosovës. Drejtuesë të lartë të shtetit, deputet
Nikoliç-Vatikanit: Faleminderit që nuk e njihni Kosovën Presidenti i Serbisë Tomislav Nikoliç, gjatë bisedës me të dërguarin e Papës Kurt Koch, ka falënderuar Vatikanin për qën
Komisioneri Han informon Ahmetin për takimin Gruevski-Zaev Komisioneri për zgjerimin në Bashkimin Europian, Johanes Han, ka njoftuar kryetarin e BDI-së Ali Ahmeti për rrjedhën dhe
AAK mban një minutë heshtje për të rënët në Kumanovë (FOTO LAJM) Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka nderuar të rënët ne përplasjen e armatosur fundjavën e shkuar në "Lagjen e Trimave"
Sa shumë yje për të nderuar Javier Zanettin (FOTO LAJM) Asnjë lojtar i Interit nuk do të ketë mundësi që në të ardhmen ta mbajë fanellën me numrin 4, e cila deri sezonin e kalu
Ali Ahmeti me miqtë ndërkombëtar: I nderuari... si e kishte emrin bre... (VIDEO) Në një takim me përfaqësues ndërkombëtarë në SHBA, lideri i BDI-së Ali Ahmeti në një moment e harron emrin e zyrtarit gr
Qeriçi: Protestojmë nëse nuk publikohen listat e UÇK Kryetari i Këshillit për Mbrojtjen e të Drejtave të Luftëtarëve të UÇK-së, Xhevdet Qeriçi, i ka dhënë ultimatum Komision
Doshi: Nuk ishte e papritur kjo që ndodhi, 5 muaj vetëm heshtje Tom Doshi, i cili vetëm pak ditë më parë shpërtheu në akuza për Ramën, në të njëjtën linjë ka qëndruar edhe sot, në një
Një klip për Olldashin sikundër se keni parë kurrë (VIDEO) Në ditëlindjen e tij të 42-të, deputeti Sokol Olldashi është nderuar me titullin "Qytetar Nderi" i Durrësit. Në një cere
Adelina Ismajli feston 35 vjetorin (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismajli ka festuar 35 vjetorin. Një ditë pas ditëlindjes, ajo i ka dedikuar fansave të saj një status
Vdekja e Schockenhoff’it , Kadri Veseli shpreh ngushëllime Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, përmes një postimi në Facebook, u ka shprehur ngushëllime li
A e dini sa kushtuan festimet për 70-vjetorin e Çlirimit? Festimet për 70 vjetorin e Çlirimit të Shqipërisë i kanë kushtuar buxhetit të shtetit rreth 610 mijë dollarë. Ministr
Kurti: Nderojmë heronjtë, ecim në rrugë të sigurt Gjatë nderimit që i bëri heroit Adem Jashari dhe luftëtarëve të tjerë të lirisë, Albvin Kurti tha se duke nderuar heronj
Nicki Minaj një divë e vërtetë, ja veshjet në MTV EMAs 2014 (FOTO LAJM) Të jesh pjesë e një eventi kryesor, vemëndja totale i dedikohet veshjes. Por Nicki Minaj ka ndëruar 10 fustane në MTV EM
Paris, ja debati mes vajzës shqiptare dhe Michel Platini Një vajzë shqiptare e quajtur Ada Stefani, e cila jeton dhe punon në Francë, shkruan në rrjetin social Facebook se ka ta
Jolie nderohet me titullin "Damë" nga Mbretëresha Elizabet (FOTO LAJM) Për shërbimet e saj në politikën e jashtme të Mbretërisë së Bashkuar dhe të fushatës për tu dhënë fund abuzimeve seksual