999 rezultate për

nderuar

Zyrtare/ Ja pse dha dorëheqjen Haxhinasto Ministri Edmond Haxhinasto mëngjesin e ditës së sotme ka dhënë dorëheqjen nga detyra e ministrit të Transporteve. Pas
Kurti: Sot kemi mbrojtur 8200 hektarë të Kosovës Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, menjëherë pas përfundimit të seancës së sotme ku u tërhoq ligji për Demarkacionin, i'u b
Ai moment kur Mavraj falënderon Zotin (VIDEO) Futbollistët e Kombëtares kanë festuar si të çmendur pas mbarimit të ndeshjes kundër Rumanisë. Të gjithaë kanë festua
Cana falënderon tifozët Kuq e Zi, 13 vite së bashku (FOTO) Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana ka falënderuar tifozat Kuq e Zi për përkrahjen e tyre që sot shënon plotë 13
Lori Hoxha për babain: Bota duhet ta dijë...(VIDEO) Lori Hoxha ka publikuar për herë të parë një video në Instagram ku shfaqet z.Hoxha teksa mban në duar djalin e porsalind
Alicia Keys e ftuar në finalen e Champions League Alicia Keys do të jetë e ftuar të këndojë në finalen e Ligës së Kampioneve në Milano më 28 maj. Lajmin e ka konfirmuar U
Ja mesazhi i Mogherinit për politikanët shqiptarë Përfaqësuesja e Bashkimit Europian Federica Mogherini ka mbajtur një fjalim në Kuvendin e Shqipërisë ku tha ndër të tjer
Veseli: Krimi në Likoshan, Qirez e Prekaz, iu kthye si ortek Serbisë (FOTO LAJM) Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka bërë homazhe në Kompleksin e Varrezave “Dëshmorët e Çiçavicës 1998-1999” në Likosha
Bogovina në protestë: Nuk ka ujë të pijshëm Iniciativa Qytetare, Bogovinë, ditën e premten, 5 shkurt, do të protestojë në qendër të Bogovinës për mungesën e ujit të
Ylli hollivudian Michael Keaton nderohet në Francë Aktori i famshëm hollivudian Michael Keaton është nderuar në Francë për kontributin e tij në art dhe letërsi. Keaton dek
Djali që goditi me gurë ekipin serb: Falenderoj Tom Doshin Djali që u bë i njohur pasi goditi autobusin e Kombëtares Serbe të Futbollit kur vinte në Tiranë, Marsel Qeleshi ka fale
Grubi "këshillon" Fazliun, ja si i përgjigjet ai Gjatë debatit të djeshëm në "Click Plus", për zhvillimet politike në Maqedoni, deputeti i BDI-së Artan Grubi nuk ka hezi
Ja si reagon mesuesi ne Manastir kur BDI nderon Abazin per Alfabetin (VIDEO) Ne videon e mesiperme mund te shihni se si ka reaguar mesuesi ne Manastir kur BDI ka nderuar Abazin per Alfabetin e gjuh
Flamuri i Kosovës ulet në gjysmë shtizë dhe në Londër (FOTO LAJM) Flamuri i Kosovës është ulur në gjysmë shtizë edhe në Londër, për t’i nderuar viktimat e sulmeve terroriste në Paris.
Letra e hapur e Jakup Krasniqit: E nderuara zonja Lunacek... Fillimisht dëshiroj që t’ju falënderoj, për bashkëpunimin që kemi pasur gjatë kohës sa isha Kryetar i Kuvendit të Kosovë
Ish ushtari i UÇK-së i bën 30 pyetje Ali Ahmetit I nderuari Ali Ahmeti po ndaj kohë për të të shkruar një letër të hapur drejtuar ty si Komandant i Ushtrisë Çlirimtare K
Piro Lutaj: Unë bandit? Më ka nderuar edhe Berisha (FOTO) Deputeti socialist Piro Lutaj i është përgjigjur akuzave të këshilltarit të Bujar Nishanit, Pirro Ahmetaj. Ky i fundi
Jahjaga në "HardhFest": Kosova mund të bëhet fuqi rajonale në bujqësi (FOTO LAJM) ​Që nga dita e sotme është hapur festa e vjeljes së rrushit, e njohur si "HardhFest". Kjo festë këtë vit shënon 14
Jahjaga: KFOR-i forcoi FSK-në Gjatë ceremonisë së ndërrimit të komandantit të KFOR-it, Francesko Paolo Figliuolo, presidentja Atifete Jahjaga ka thënë
Zyrtare, Vidal konfirmon largimin nga Juventusi Mesfushori i Juventusit, Arturo Vidal ka konfirmuar largimin nga "Zonja e Vjetër", ku ka falënderuar të gjithë për këto