999 rezultate për

nderuar

Falcao: Kam dëgjuar për interesimin e Milanit dhe jam i nderuar Kolumbiani Radamel Falcao ka thënë se ndihet i nderuar me kërkesën e Milanit për transferin e tij, por ai është nën kont
Nënkryetari kërkon shkarkimin e Pal Lekajt Nënkryetari i komunës së Kaçanikut Ylber Bajra ka kërkuar shkarkimin e Ministrit Pal Lekaj. Thotë se ai është fajtori
Dua Lipa premton shfaqje emocionues në finalen e Champions Leagues Këngëtarja kosovare nga Britania e Madhe, Dua Lipa ka thënë se ishte ndier e nderuar pasi UEFA dhe Pepsi i kishin kërkua
Ministri serb: Jemi prorusë dhe kurrë nuk e njohim Kosovën Ministri për Punë të Brendshme i Serbisë, Nebojsha Stefanoviq ka thënë se Serbia nuk do të imponojë sanksione mbi Rusinë
Arriti 300 mijë ndjekës, këngëtarja shqiptare feston me video provokuese (VIDEO) Këngëtarja shqiptare ka arritur 300 mijë ndjëkës në Instagram dhe për këtë ajo ka realizuar një video të cilën e ka post
Thaçi e ka mendjen te libri, ende nuk ka reaguar për demarkacionin Derisa po mbahet seanca për Demarkacionin, Presidenti Hashim Thaçi, nuk ka bërë asnjë koment rreth kësaj çështjeje. Ai ë
Zidane: Skuadra bëri paraqitje fantastike ndaj PSG Zinedine Zidane ka falënderuar lojtarët e tij për ndeshjen fantastike ndaj PSG. Pas ndeshjes trajneri Zinedine Zidane
Mynyr Koni sfidon dekanët e UT: Ju siguroj që s'do të shkarkohem Katër dekanë të Fakulteteve të Tiranës, Artur Sula, Edmond Rapti, Artan Hoxha, dhe Dhori Kule në një konferencë për shty
E para shqiptare me dokumentar, Elvana Gjata ka dikë për të falenderuar (VIDEO) Elvana është e para këngëtare shqiptare që ka vendosur që të bëjë një dokumentar. Teksa ka shpalosur një pjesë të kar
Reagon Majlinda Bregu pas propozimit të Ramës: Po, dhe jam e nderuar! Pas lajmit se Majlinda Bregu është propozuar nga kryeministri Edi Rama për postin e Sekretarit të Përgjithshem, të Këshi
I bëri militantët e PS-së drejtorë, juristja e bën Ramën për një lek (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet ku qytetarët përplasen me kryeministrin Edi Rama në Facebook për hallet e përditshme. Të dë
Sela: I kam nderuar shtëpinë Ahmetit, ai s'më ka pirë as ujin në shtëpinë time Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela mbrëmë ka qenë i ftuar në emisionin Click Plus në televizionin 21, nga ku
Van Dijk me një letër emocionuese pas kalimit tek Liverpooli (FOTO LAJM) Skuadra e Liverpoolit ka arritur të shpenzojë 84 milionë euro të transferojë qendërmbrojtësin holandez të Southamptonit,
Berisha përkrah kryeprokuroren: Vjen nga një familje e nderuar Ish-kryeministri Sali Berisha, i ftuar në “360 gradë”, ka komentuar situatën e dhunshme dje në Kuvend, si dhe ka thënë d
Ish-ushtari i UÇK nderohet në Britaninë e Madhe Dërvish Gashi, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, ku ishte pjesë edhe e Operacionit Shigjeta Pashtrik 99, ës
U la jashtë Kuvendit nga Basha, ish-deputetja thirrje për ndihmë Metës e Lu-së Ish-deputetja demokrate, Arbjola Halimi u la jashtë politikës për shkak se Basha nuk e futi në listën e PD-së për zgjedh
Bekim Jashari në Zajaz: Ali vëlla, jemi në rrugë të mbarë Në Zajaz të Kërçovës, është mbajtur ceremonia e rivarrimit të 280 mbetjeve mortore nga varrezat masive në këtë anë, të m
Fjalimi i plotë i Haradinajt në Bruksel Kryeministri i Kosovës, ka zhvilluar dje një takim në Bruksel në është diksutuar për marrëveshjen e Stabilizim Asoccimit
Berisha denoncon: Çfarë po ndodh në ministrinë e Blendi Klosit? Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar në Facebook se të gjitha organet në varësi të ministrisë së Blendi Klosit pre
NATO i kënaqur me punën e Kosovës Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur sot në takim Zëvendës-Ndihmësin e Sekretarit të Pë