999 rezultate për

nderuar

FJALIMI/ Flet Bruçaj: Pse vendosa të tërhiqem Kreu i Komunitetet Mysliman të Shqipërisë, Skënder Bruçaj ka mbajtur pak më parë fjalimin e fundit në këtë detyrë duke s
Detaje për ceremoninë e varrimit të veteranit Sot në Prejlep do t’i jepet lamtumira e fundit ish-luftëtarit të UÇK-së, Halim Tolaj. Për të nderuar veprën e Tolajt,
Ambasadorët e Kosovës, kanë falenderuar vendet që i kanë mbështetur (VIDEO) Për nder të 11-vjetorit të pavarësisë ambasadorët kosovarë nëpër shtete e botës kanë falenderuar nëpërmjet një video të
"Në të sëmës", vlonjatët i presin biletën Ramës (FOTO LAJM) Nje numër i madh banorësh të Vlorës kanë dalë pasditen e sotme në protestë kundër Qeverisë. Ndërkohë që nuk ka mungu
Piatek: Më takuan Seedorf dhe Shevchenko, ndihem i nderuar Krzysztof Piatek është futbollisti që i ka munguar Milanit. Ai kas shënaur 3 gola në vetëm 3 ndeshje të luajtura me kuqe
Ish-zyrtari i NATO-s lartëson Ahmetin për ditëlindje Ish-i dërguari i NATO-së në Maqedoni pas luftës së vitit 2001, Nikolas Bigman, në një letër të shkruar enkas për ditëlin
Asensio te Interi? Shikoni çfarë thotë agjenti i lojtarit Marco Asensio është i nderuar për interesimin e Interit, mirëpo ai ka thënë se nuk mendon largimin nga Real Madridi.
Dje shkoi me brekushe për të nderuar flamurin, Rama uron shkurt 29 Nëntorin Kryeministri Edi Rama, ka publikuar një foto në rrjetin social Facebook, me të cilën ka uruar shqiptarët për 29 Nëntorin
Ali Ahmeti preferon një profesor të nderuar për president (FOTO LAJM) Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka treguar se cili është kandidati maqedonas të cilin partia e t
Rama shkon me brekushe për të nderuar flamurin në Vlorë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që të plotësojë shijet e tij sa i përket veshjes edhe në ditë të shënuara siç është 28
Kosova "fundos" importet nga Serbia, Shala shpjegon arsyet e vendimit Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, ka shkruar në Facebook, pasi qeveria mori vendim që të ngris në 100 pë
Doules mban fjalim greqisht në Bularat: Këtu, për të nderuar Kaçifasin (VIDEO) Kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule, është i pranishëm në Bularat ku do të mbahet ceremonia mortore për 35-vjeçarin Kostandin
Këngëtari i njohur i jep gruas 1 milion dollarë për ta falenderuar Urdhëroni një dilemë që asnjë çift në tokë, përveç Kim Kardashian dhe Kanye West, s’do t’i duhet të zgjidhë: ç’të bësh k
Ozil falenderon lojtarin e Gjermanisë: Vetëm ai më qëndroi pranë Mesut Ozil u largua duke lënë një shije të hidhur te skuadra e Gjermanisë. Por i vetmi lojtar që i qëndori pranë mesfush
Allegri tregon si e refuzoi Real Madridin Max Allegri ka pranuar se ai është ndier i “nderuar” pasi që “klubi më i madh në botë” Real Madrid ishte interesuar për
Mori medaljen, por Era Istrefi tregoi më shumë seç duhet (FOTO LAJM) Ditën e sotme, Era Istrefi është nderuar me medaljen e jubileut të dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Ama gjat
Daçiç do të takojë Kim Jong Un-in për t'a falenderuar që nuk ka njohur Kosovën Shefi i diplomacisë serbe Ivica Daçiq ka deklaruar se kohë më parë e ka marrë ftesën që ta vizitojë Korenë Veriore. “
Fjalët e ndjera të Bujar Asqeriut para Kuvendit: Mos e kafshoni teatrin Aktori Bujar Asqeriu ditën e sotme u është bashkuar qindra qytetarëve dhe artistëve, për të protestuar kundër ligjit të
Vajza: I nderuar kryetar i Prishtinës, kemi probleme në shkollë (FOTO LAJM) Një 9 vjeçare, nxënëse e një shkolle fillore në Prishtinë, ka treguar për preokupimet e saja, përmes një letre që ajo i
Bëri performancën elektrizuese në Eurovizion, Eleni nderohet nga Presidenti Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira doli e dyta këtë Eurovizon teksa përfaqësonte Qipron. Përformanca e