999 rezultate për

nderuar

ZYRTARE/ Ylli francez "divorcohet" nga Juventusi Koha e Blaise Matuidit te Juventus ka përfunduar. Mesfushori francez ka përmbushur kontratën me kampionët e Serie A,
IKSHPK apel të moshuarve: Rrini në shtëpi Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik u ka bërë apel të moshuarve të rrinë në shtëpi në këtë situatë kur vendi po përbal
U përhap lajmi se kishte ndëruar jetë, shfaqet për herë të parë Isa Mustafa Kreu i LDK, Isa Mustafa është shfaqur për herë të parë pas 7 ditësh nga infektimi i tij me COVID-19. Në fakt fotoja e pu
Pacienti me koronavirus i shtrirë në Infektiv: Kujdesuni për familjet Një pacientë i infektuar me koronavirus i shtrirë në Klinikën Infektive në QKUK, ka kërkuar nga qytetarët që t’i respekt
Takimi me Mustafën, reagon Rama: I nderuar nga mikpritja e tij Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama edhe pak orë do të qëndroj në Kosovë, ku po përmbyll vizitën e tij dy ditore. Dje
Debati jashtë kamerave: Rama nuk i hap telefonin Gramoz Ruçit, i kërkon ndihmë Ballës Socialisti Gramoz Ruçi është një ndër figurat më të vjetra në PS dhe që i ka mbijetuar ndryshimeve brenda selisë rozë.
4 vjetori i pranimit të FFK- së në UEFA, reagon djali i legjendës Vokrri Djali i legjendës Fadil Vokrri, Gramozi, ka uruar të gjithë futbolldashësit kosovar me rastin e 4-vjetorit të pranimit n
Rama bën për "ujë të ftohtë" kryebashkiakun e Vlorës: Mbush gropat! Kryeministri Edi Rama ka dalë sot në këmbë për të inspektuar punimet në kantierin e Lungomare 2 në Vlorë. Sic edhe
Brataj reagon pasi fitoi betejën: I nderuar koronavirus i pabesë, ju humbët Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Breataj fatmirësisht ka fituar betejën ndaj koronavirusit. Tahmë që është në një
Viktima e 3 në Maqedoni, paciente nga Qendra Zhupë 66 vjeçarja nga Dibra e cila tashmë disa ditë ka qenë në aparate për frymëmarje në Klinikën Infektive ka ndërruar jetë s
Dizanjerët që kanë "nderuar" botën me shpikjet e tyre (FOTO LAJM) Dizanjuesit e shohin botën si një arenë të pafund kreativiteti dhe krijimi. Ata gjithmonë e gjejnë rrugën për të fina
Ishte koha kur Lasgush Poradeci i shkruante Musine Kokalarit: E nderuar dhe e ndritur Zonjushë Letërkëmbimi i gjatë dhe hapja e katedrës së gjuhës shqipe në Fakultetin e Letrave në Universitetin e Romës, kontributi
Nata finale: Kush e meriton çmimin e parë, për të nderuar Shqipërinë në Eurovizion? Nën regjinë e Vera Grabockës dhe prezantimin e Alketa Vejsiut, online janë prezantuar për dy netë me radhë në Pallatin e
Marku dorëzon postin: Jam e gëzuar t'i le stafetën ish-shokut të klasës Ditën e djeshme, Olsian Çela u mori postin e Prokurorit të Përgjithshëm, status ky për plot 7 vite. Ditën e sotme Art
Jo vetëm shtangist, Meta rrëfen se ka qënë edhe komentator ndeshjesh Në një ceremoni të zhvilluar në Presidencë, Ilir Meta ka dekoruar sot Presidentin e UEFA-s, Aleksandër Ceferin, i cili n
Rrihet barbarisht i burgosuri në burgun e Shënkollit, por nuk dërgohet në spital Dhunohet barbarisht i burgosuri në burgun e Shënkollit në Lezhë, por nuk dërgohet për kurim në spital. Ky është denon
Dizanjerët që kanë "nderuar" botën me shpikjet e tyre (FOTO LAJM) Dizanjuesit e shohin botën si një arenë të pafund kreativiteti dhe krijimi. Ata gjithmonë e gjejnë rrugën për të fina
Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, ndërron jetë këmbësori Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 09:00 të mëngjesit të sotëm në aksin Shkodër-Leshë. Si pasojë ka ndëruar jet
Kledi Kadiu së shpejti me një post të ri: Jam krenar dhe i nderuar (FOTO LAJM) Kledi Kadiu ka dhënë një lajm shumë të rëndësishëm për veten me anë të një postimi në ‘Instagram’. Më i emocionuar s
Ky është kamarieri kosovar që Clinton tha se i ra në gjunj për ta falenderuar Qeben Hysenaj nga Katundi i Ri i Pejës është kosovari të cilin ish-presidenti amerikan, Bill Clinton e përmendi sot gjat