999 rezultate për

ndertuar

Gjici: Kukësi është ndërtuar për kampion Presidenti i Nderit i Kukësit, Safet Gjici, mendon se për të folur për titullin kampion do të duhet të pritet gjysma e k
"Nuk jemi ndërtuar për të fituar Serinë A", Bonera tregon objektivin madhor të Milanit Milani është duke kaluar një moment mjaft të mirë, teksa në fundjavë fituan dhe një ndeshje mjaft të vështirë ndaj Napol
Artan Lame: Korçarët janë treguar të paaftë për të ndërtuar pa leje! Kreu i Kadastrës Artan Lame, teksa vizitoi qytetin e Korçës, njoftoi se procesi i legalizimeve në këtë qark është drejt
Lanë punën dhe shitën çdo gjë për të ndërtuar këtë shtëpi në autobuz (FOTO LAJM) Duket se çmenduritë në botë nuk kanë fund. Një çift i martuar vendosën që të lënë punët e tyre në Karaibe, të shesin
Kurti për Ujmanin: Liqenin e kanë ndërtuar kosovarët dhe është vetëm i tyre Ish kryeministri i Kosovës Albin Kurti është shprehur në Facebook lidhur me liqenin e Ujmanit dhe përkatësinë e tij terr
E dhunonte, Rihanna bëri deklaratën e papritur për Chris Brown: Do ta dua gjithmonë Të gjithëve ju kujtohet ndarja e bujshme e Rihanna-s me Chris Brown. Ndarja e tyre erdhi pasi reperi i njohur ushtronte
Deklarata e Rihannës për Chris Brown sapo bëri lëmsh dynjanë (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë kanë dëgjuar për ndarjen e dikurshme të Rihanna-s dhe Chris Broën, që bëri jo pak bujë në media.
"Koha është tani", Meta bën apelin e fortë Presidenti i vendit, Ilir Meta ka bërë një postim ku nxjerr në pah të mirat e Shqipërisë. Ai gjithashtu e ka shoqërua
Një me natyrën, del në shitje një nga shtëpitë më të veçanta në botë (FOTO LAJM) Natyra, jo pak herë kthehet në një aleate tepër e madhe për njeriun. Një shtëpi në Britaninë e Madhe, është e ndërtuar m
Traktori më i shpejtë në botë, ka shpejtësinë maksimale 217 km në orë (VIDEO) Guy Martin (JCB), një traktor i ndërtuar nga një grup i rinj inxhinierësh, zyrtarisht është shpallur si mjeti më i shpej
Pas akuzave ndaj Thaçit, Hoti bën deklaratën e fortë: Do të nisem në Uashington Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti tha gjatë një interviste në emisionin “Opinion” se kushtetuta i jep atij të drejtën
Sadio Mane një human i madh, 3.5 mln euro për të ndërtuar spital në Senegal Sadio Mane vlerësohet si një nga humanistët më të mëdhenj në botën e futbollit, duke dhuruar jo pak për vendin e tij të
Chiara Ferragni tregon ambientet e spitalit të ndërtuar me donacionet e mbledhura (VIDEO) Dy javë më parë Chiara Ferragni dhe Fedez hapën një numër llogarie në GoFundMe, që theu rekord duke grumbulluar 1 milion
"Jo për Ilir Metën", Kryemadhi tregon pse do jetë në shesh më 2 mars Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka deklaruar se më 2 mars, ditën që Presidenti Ilir Meta ka thirrur mbajtjen e një m
Më shumë se ç'pritej! Mblidhen 1.15 miliardë euro për të rindërtuar Shqipërinë pas tërmetit! Shifër rekord! Shqipëria ka arritur që të grumbullojë 1.15 miliardë eur për rindërtimin pas dëmeve nga tërmetti ditën e
E fejuan që në "djep", vajza i kërkon llogari familjes së saj Në familjet shqiptare ndodh që midis pjesëtarëve të saj të ketë mosmarrëveshje dhe konflikte të vazhdueshme derisa arrij
SKANDAL/ Kryebashkiaku i ndërton shtëpinë gjyshes së tij me fondet e tërmetit Tërmeti i 1 qershorit 2019, i cili preku disa fshatra të rrethit Devoll, dëmtoi shumë banesa në fshatin Vidohovë. Në kët
Studentja denoncon propagandën e kryeministrit: Është ndërtuar me material kancerogjen Ndërkohë që jemi në ditën Ndërkombtare kundër kancerit, një studente nga Vlora ka bërë një denoncim të fortë për kushtet
Drafti i ri për ndërtesat e shembura nga tërmeti, çfarë do të ndodhë me ato që kanë mbi 50 vjet ndërtuar Objektet që janë ndërtuar prej më shumë sesa 50 vitesh do i nënshtrohen një procesi të hollësishëm të auditimit teknik,
Gjoka: Shkëndija e ndërtuar për suksese (VIDEO) Kampioni aktual i Maqedonisë në futboll, Shkëndija është në javën e dytë të përgatitjeve dimërore dhe me katër lojtarë t