Identifikohen dy nga grabitësit e miliona eurove në aeroportin e Rinasit
999 rezultate për

ndertonte

ARRSH kallëzon në Prokurori firmën fantazëm që do ndërtonte Unazën e Re Autoriteti Rrugor Shqiptar kallëzon penalisht në Prokurorinë e Tiranës kompaninë “DH Albania”. ARRSH kërkon hetimin e kë
Kadri Roshi, jetimi që iu desh ta ndërtonte gjithçka vetë që 12 vjeç (VIDEO) Nga shumëkush është konsideruar si legjenda e skenës dhe ekranit shqiptar. Ai ka qenë një aktor brilant dhe me një talen
Ish-komandoja do ndërtonte bombat për sulmin ndaj "Loro Boriçit", ja detajet Medat Hasani një nga katër të arrestuarit si personat e dyshuar se do sulmonin me bombë dhe kallashnikovë ekipin e Izrae
Jeton në një kuti 2.5 metërsh, ja arsyeja (FOTO LAJM) Peter Berkowitz është një djalosh 25 vjeçar me profesion ilustrator, i cili për të ndjekur karrierën e tij u shpërngul n
Biznesmeni që ndërtonte pallate me para droge Fejzo Zekaj quhet biznesmeni i arrestuar soit nga policia pasi dyshohet se pastronte para droge në fushën e ndërtimit të
Procedim penal për 36 vjeçarin, po ndërtonte një objekt pa leje Për një 36 vjeçar ka nisur procedimi penal në gjëndje të lirë, pasi është kapur nga ana e policisë, duke ndërtuar një ob
Shtëpia më e çuditshme në Japoni (FOTO LAJM) Jemi mësuar të shohim ndërtesa me forma dhe madhësisë së ndryshme kjo si pasoje e hapësirës ose e vendimit të marrë nga
Ja si mund të kthehet skrapi në vepra arti (FOTO LAJM) Skrapi shpesh është mënyra më e mirë që një pjesë e njerëzve nxjerrin fitimet dhe të ardhurat e tyre për të jetuar, por
Pranga 51 vjeçarit në Korçë, tentoi të ndërtonte pa leje Një 51 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Korçës, pasi po ndërtonte pa leje. Shtetasi Kostaq Kosturi, banues në Kor
Ja godina gjigante që po ndërtonte Santo në Prishtinë Një kullë 44 katëshe në qendër të Prishtinës, kryeqytetit të Kosovës është objekti ku kishte investuar edhe i ndjeri, kr
BDI akuzon Halimin: Donte të ndërtonte 3 kisha në Shkup Dy ditë më parë, Menduh Thaçi akuzoi BDI-në se në truallin e Burma Xhamisë ka vendosur të ndërtojë shtëpinë e oficerëve.
Madonna mashtroi me projektet e bamirësisë? (FOTO LAJM) Presidentja e Malavit, një prej shteteve më të vegjël dhe të varfër të Afrikës, Joyce Banda, lëshoi akuza të ashpra ndaj
E dogjen uren e vjeter, qe shteti te ndertonte te rene Zjarrvënia e urës së drunjtë, që lidh fshatin me rrugën nacionale Tiranë-Plepa, ka "b