999 rezultate për

ndershme

Meta e çoi Kodin e ri Zgjedhor në Venecia, vjen reagimi nga BE Eurokomisioneri për zgjerimin Oliver Varlehyi ka reaguar pas vendimit të presidentit Meta për ta çuar Kodin Zgjedhor në
Trump shpreh shqetësimin: Duam të sigurohemi që zgjedhjet të jenë të ndershme Presidenti i SHBA Donald Trump vazhdon të hedhë dyshime mbi integritetin e zgjedhjeve, duke shprehur shqetësim për masht
Shenja më e ëmbël, më e ndershme dhe më e dashur e zodiakut Kjo shenjë astrologjike kontrollohet nga planeti i Mërkurit. Ato njihen si “perfeksioniste”. Njerëzit e lindur nga 23 gu
Shkullaku : Deputetëve, ua ka marrë ko*et Edi Rama dhe ua ka shtrydhur Gazetari Armand Shkullaku mendon se sistemi më i mirë për Shqipërinë është ai proporcional kombëtar me lista të hapura.
A do të shkohet në zgjedhje me Edi Ramën? Përgjigjet Basha Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u shpreh i gatshëm për çdo gjë për të zgjidhur krizën politike në vend.
Basha: Zgjidhja e vetme janë zgjedhjet e lira Me nje shenim ne faqen e tij ne FB, Basha i shpreh mirenjohje Partisë Popullore Europiane për vëmendjen e veçantë ndaj S
Lum kush i ka! Këto janë 3 vazjat më të ndershme të horoskopit Ditët e sotme është e vështirë te dallosh njerëzit e sinqertë nga njerëzit që mbajnë maskë. Ama shkenca e astrologjis
Zgjedhjet në Kosovë/Lubonja: Ne në Shqipëri na mungon ndershmëria Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në një lidhje “Skype” në News24 zgjedhjet në Kosovë dhe fitoren e deritanishme të Ve
Negociatat, Basha nga Brukseli: Shqipëria nuk i ka përmbushur kushtet Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi në Bruksel se për Shqipërinë situata është bërë edhe më e vështirë
Biznesmenët e arrestuar, mes tyre edhe vjerri i polices që humbi gishtat në protestën e opozitës Mes biznesmenëve që sot kanë dalë para gjykatës për masën e sigurisë ka qenë edhe Rrapo Baduni, pronar i kompanisë “Bani
Keq puna, Eriku e tradhtoi Kejda "thumbon" publikisht për ndershmëri (FOTO LAJM) Muajin e kaluar, vajza e ish-deputetes së PD-së Majlinda Bregut, Kejda i dha fund lidhjes me Erik Fullanin. U raportua s
E BUJSHME/ Basha përgatitet për "17 Majin" e dytë dhe futjen në zgjedhje Lulzim Basha ka theksuar vazhdimisht se nuk do të ketë negociata me Ramën dhe se gjëja e vetme që do të pranojnë edhe la
Përfundon protesta/ Basha: Pres zgjedhje të lira dhe të ndershme Duket se protesta është drejt fundit pasi protestuesit tashmë janë drejtuar para selisë së PD-së ku i priste Lulëzim Bas
Bllokohet transporti në Gjirokastër Në ditën e katërt të protestës së tyre shoferët në Gjirokastër vijojnë të bojkotojnë aktivitetin me arsyetimin se konkur
Ruçi takon eurodeputetët: Përmbushim objektivat për integrimin Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka takuar sot 7 eurodeputetët e PE-së që kanë mbërritur prej ditës së djeshme në Shqipëri.
Marotta i jep zemër Interit: Kam besim te ndershmëria e Barcelonës Interi do të luajë ndaj PSV-së sot në mbrëmje në ndeshjen e fundit të Ligës së Kampioneve. Edhe pse kualifikimi zikaltrv
Prekëse, vdiq pasi punonte për ta fituar ndershmërisht bukën e gojës Milor Belegu nga komuna e Pejës vdiq dje tragjikisht në vendin e punës në ndërtimtari. Belegu po punonte me babin e t
Basha zbulon mesazhin që i dhanë mbrëmë Ramës: Largoje Xhafën! Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka mbajtur fjalën e tij pavarësishts e seanca u mbyll dy herë. Gjatë fjalës
Merxos: Me marrëveshje të ndershme për 20 vite nuk do të ketë kurrfarë dyshime Nevojitet të gjendet zgjidhje të problemit me emrin, ndërsa me një marrëveshje të ndershme, nuk do të ekzistojnë kurrfar
E pandershme të flitet për skandalet seksuale të VV-së në kuvend Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Sami Kurteshi tha se po tentohet të relativizohet kërkesa për interpelancë lidhur me gj