999 rezultate për

nderruar

Vërtet kushtojnë, por a duhen ndërruar shpesh elektro-shtëpiaket Elektroshtëpiaket janë produkte të cilat na marrin gjithmonë kohë dhe vëmendje të madhe para se të vendosim për blerjen
Vajza e Xhevdet Ferrit ngre dyshime se aktori i njohur vdiq nga COVID-19 (FOTO LAJM) Aktori i njohur Xhevdet Ferri u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare më 16 janar të këtij viti. Së fundmi në një postim
Kaloi COVID-19, Adriatik Alimadhi: Isha gati duke ndërruar jetë në spital "Kam qenë në kushte të vështira se mund të ndahesha nga kjo jetë. Mbyllja brenda vetvetes sepse kjo është një sëmundje q
COVID-19 i merr jetën mjekut 64-vjeçar nga Lushnja Ministria e Shëndetësisë raportoi ditën e sotme se 7 persona kanë ndërruar jetë si pasojë e Covid-19 në vendin tonë.
MAQEDONI/ 15 persona kanë ndërruar jetë nga Covid-19, 628 raste të reja Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut përmes një kumtese informon se gjatë 24 orëve të fundit gjithsej 628 per
Një javë më parë Mbappe i dedikoi golin, sot ndërroi jetë djaloshi i sëmurë Kylian Mbappe javën e kaluar ia kishte dedikuar golin një djaloshi që ishte i sëmurë nga kanceri. Superylli francez k
Vdes vullnetari që bëri vaksinën anti-Covid Ka ndërruar jetë një shtetas, vullnetar i cili iu nënshtrua me dëshirë vaksinës anti COVID. Kjo vaksinë është prodhua
COVID-19 i merr jetën mjekut të njohur Koronavirusi vijon të vrasë me ritme të larta në Shqipëri. Sot ka ndërruar jetë nga koronavirusi mjeku Astrit Haziri.
Italia në alarm, regjistrohen mbi 10 000 raste të reja me COVID-19 vetëm sot Koronavirusi po pëson një rritje galopante në shtetin italian, ku vetëm gjatë 24-orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv
Tre viktima dhe 80 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24 orët e fundit janë bërë 680 testime prej të cilave 80 raste kanë
Fluturon kurba e infeksionit në Maqedoni, gjashtë viktima dhe 386 raste të reja Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut informon se në 24 orët e fundit janë bërë 2.267 testime prej të cilave 3
Arrin në 1 milion numri i viktimave nga COVID-19 në të gjithë botën Ka shkuar mbi 1 milionë numri i personave që kanë ndërruar jetë, për shkak të koronavirusit. Saktësisht, deri tani ka
Prej ditësh e pajetë në shtëpi, gruas në Pogradec i kishte vdekur burri para 1 muaji Maria Markovska është 45 vjeçarja e cila u gjet e pajetë ditën e djeshme, të premten në mbrëmje, në banesën ku jetonte m
Maqedoni: 45 të infektuar 7 të vdekur në 24 orët e fundit Në 24 orët e fundit janë kryer 552 teste për COVID-19 dhe prej tyre 45 kanë rezultuar pozitivë, ose thënë ndryshe 8 për
Tetë viktima dhe mbi 140 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1545 testime prej të cilave 14
Makina përplas për vdekje 30 vjeçarin në Fier Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Mësohet se një mjet ka përplasur një 30-vjeçar me biçikletë
COVID-19 vret policin, dy javë më parë i vdiq edhe babai Ndërron jetë tek Infektivi si pasojë e COVID-19 një punonjës policie. Mësohet se ka ndërruar jetë në moshë të re, efe
Për barkun e shështë që keni ëndërruar gjithmonë, shtoni ujit këto 6 përbërës (FOTO LAJM) Studimet kanë treguar se uji detox ndihmon në largimin e toksinave nga trupi, rënien në peshë si edhe bën që të ndiheni
E RËNDË/ 22 vjeçari i jep fund jetës, pret damarët Një 22 vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm nga familjarët në zonën "Kodra e Priftit" në Tiranë. Dyshohet s
Edvin apo Edi Rama? Teoritë konspirative që fshihen pas ndryshimit të emrit të kryeministrit Kryeministri Edi Rama pranoi për herë të parë se e kishte ndryshuar emrin në vitin 2016 kur plotësoi formularin e dekrim