999 rezultate për

nderpriten

Shtyhet afati për transmetimet analoge, kur do të ndërpriten? Autoriteti i Mediave Audiovizive (AMA) njofton se mbyllja e transmetimeve analoge televizive në qarqet Tiranë dhe Durrës
Ndërpriten punimet në autostradën Skënderaj-Drenas Punimet në rrugën me katër korsi që lidhë Skenderajn me Drenasin të cilat rinisën në Prill të këtij viti sërish janë bll
Era shkakton dëme në Spitalin e Pejës, ndërpriten operacionet Pas erës së fortë të para dy ditëve, janë shkaktuar dëme në kulmin e Spitalit të Përgjithshëm në Pejë, saktësisht në kul
Sherr e debate në Kuvend, ndërpriten për herë të dytë punimet Seanca e sotme është ndërprerë për herë të dytë pasi demokratët nuk kanë ndërmend t'a lëshojnë foltoren e Kuvendit.
Reagon UNESKO, ndërpriten projektet për rrugët në Strugë e Ohër Me rekomandimin e UNESCO-s është ndërprerë realizimi i projekteve për ndërtimin e 8.5 kilometrave të rrugës nga Struga d
Nesër ndërpriten masat e jashtëzakonshme kundër ndotjes së ajrit në Shkup Prej nesër do të përfundojnë masat që u aktivizuan për shkak të koncentrimit të shtuar të grimcave PM10 në ajër, kumtuan
Gruda: Është dashur të ndërpriten bisedimet me Malin e Zi Komisioni për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike është mbledhur sot për të shqyrtuar Projektligjin nr.
Ndërpriten linjat e autobusëve Prishtinë – Beograd Drejtori i Stacionit të Autobusëve Ylber Çitaku, ka bërë të ditur për Radion Evropa e Lirë se përkohësisht kanë ndërprer
Uji i pijshëm, Task-Forca verifikon 14.535 raste, ndërpriten 2601 lidhje të paligjshme gjithsej Aksioni i Task-Forcës për monitorimin e situatës me ujin e pijshëm dhe prerjen e të gjitha ndërhyrjeve të paligjshme në
Task-Forcës e ujit, verifikohen 1770 raste, ndërpriten 198 lidhje të paligjshme Në dy ditët e fundit, aksioni i Bashkisë së Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime për monitorimin e situatës dhe disiplinimi
Task-Forca e ujit monitoron 709 raste, ndërpriten 70 lidhje të paligjshme Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime vijuan edhe këtë filljavë punën për disiplinimin e përdorimit të ujit të pij
Task-Forca për ujin e pijshëm, ndërpriten 319 lidhje të paligjshme në Tiranë Pavarësisht fundjavës, Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime vijuan me intensitet punën edhe këto dy ditë për moni
Task-Forca për ujin e pijshëm, ndërpriten 99 lidhje të paligjshme Puna e kryer nga Task-Forca e Bashkisë së Tiranës dhe Ujësjellës Kanalizimeve për ndërprerjen e lidhjeve të paligjshme,
Uji i pijshëm, Bashkia e Tiranës zbarkon në terren ndërpriten 226 lidhje të paligjshme Në zbatim të planit të masave për menaxhimin e situatës së emergjencës në kryeqytet, të ardhur si pasojë e të nxehtit të
Shpërthimi në minierën e Bulqizës, ndërpriten kërkimet për 3 minatorët kinezë Prej 3 ditësh kanë vazhduar kërkimet për 3 minatorët kinez të bllokuar në një minierë Bulqizë. Ditën e shtunë pas nj
Sanatoriumi në gatishmëri të plotë, ndërpriten operacionet Për të përballuar epidemine gripale që ka pllakosur anembanë vendin, Sanatoriumi është në gatishmëri të plotë, ndërsa më
Ndërpriten sërish dritat në teatër, ja batuta e aktorit Derhemi në skenë Ndërprerja e energjisë nuk përbën më një surprizë për artdashësit e kryeqytetit, të cilët i drejtuar Teatrit Kombëtar pë
Sheshel: Të ndërpriten bisedimet me Kosovën deri në formimin e AKS-së Kryetari i Partisë Radikale serbe. Vojislav Sheshel, ka deklaruar sot në Beograd se, nuk duhet biseduar me Prishtinën de
Ndërpriten gërmimet për varrezat masive në jug të Mitrovicës UPDATE - Në jug të Mitrovicës për shkaqe teknike janë ndërprerë gërmimet e nisuar sot nga Mjekësia Ligjore me dyshimin p
Krasniqi: Të ndërpriten bisedimet me Serbinë Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka thënë se është momenti i fundit që Qeveria e Kosovës t’i ndërpres