999 rezultate për

nderprerjes

Ikin dritat, ndërpritet ndeshja Tirana-Teuta (VIDEO) Ndërpritet në minutën e 22 ndeshja e vlefshme për javës e dytë të Kategorisë Superiore mes Tiranës dhe Teutës në stadium
Lajm tronditës për Serinë A, po shqyrtohet mundësia e ndërprerjes së kampionatit Të ndërpritet kampionati Italian pas tragjedisë së djeshme ku një tifoz i Interit humbi jetëm, është ky lajmi më i fund
Pas ndërprerjes së shtatzanisë, “Ezel” dhe gruaja e tij drejt divorcit Aktori i njohur turk duket se i ka dhënë fund martesës së tij. Aktori shumë i njohur për shqiptarët në rolin e “Ezel”,
Ndërprerja e energjisë elektrike bllokon aeroportin e Hamburgut Qindra pasagjerë dhe makina janë bllokuar sot në aeroportin më të madh të Gjermanisë veriore në Hamburg, për shkak të nd
Ndërprerja e ushtrimeve, mund t’u shkaktojë depresion Mjekët nga Universiteti i Adelaides në Australi kanë përcjellë shtatë studime të ndryshme ku është hetuar efekti i ndërp
Vetvendosja në protestë kundër ndërprerjes së energjisë elektrike Lëvizja Vetëvendosje ka shprehur pakënaqësi të shumta rreth reduktimit të energjisë eletrike. Përmes aktivistes, Art
KEDS tregon zonat ku do të ketë ndërprerje të energjisë KEDS-i, të premten, ka publikuar orarin më të ri të reduktimeve me energji elektrike për qytetet e Kosovës për disa nga
Ndërpritet qarkullimi në aksin Mavrovë-Dibër Të gjithë ata që udhëtojnë në drejtimin rrugor Mavrovë-Dibër, duhet të kenë parasysh se edhe sot do të ketë bllokim të q
Ristani pas ndërprerjes se mbledhjes së Komisionit: Balla mban erë, na vë në siklet Nënkryetari i Komisionit Hetimor për CEZ, Arben Ristani ka thënë pas ndërprerjes së Komisionit Hetimor për CEZ se kryet
Pas ndërprerjes së ndeshjes, "Ilirët" i vënë "flakën" Kumanovës (VIDEO) Ka qenë atmosferë festive mbrëmë gjithkund ku jetojnë shqiptarët. Të organizuar në QT. Garnizon, grupi i tifozëve "Ilirë
SHBA kritikon Rusinë për paralajmërimet e ndërprerjes së gazit Menjëherë pas paralajmërimeve të Presidentit të Rusisë Vladimir Putin, për shkurtim të mundshëm të furnizimit me gaz për
Korçarët drejt zgjedhjeve për kryebashkiakun e ri Pas dorëheqjes së kryetarit Niko Peleshi i cili tashmë mban postin e zv/kryeministrit, Bashkia e Korçës pritet të zhvi
Serbia përkujton 14 vjetorin e ndërprerjes së bombardimeve Sot, Serbia përkujton 14-vjetorin e ndërprerjes së bombardimeve të NATO-s që sollën largimin e forcave serbe nga Kosova.
Bulqizë, protesta ndaj ndërprerjes së energjisë Banorët e Komunës Ostren dhe Gjoricë kanë protestuar të shtunën në rrugën nacionale ne vendin e quajtur Ura e Çerenecit
Rikthimi i Eto`o-së tek Interi është fantazi Trajneri i Interit, Claudio Ranieri, përjashtoi kategorikisht çdo mundësi të rikthimit të Samuel Eto`o-së, gjatë periudh