999 rezultate për

nderprerja

Alarm në Kosovë, kërkohet ndërprerja e pushimeve të Kuvendit Partia Socialdemokrate i ka dërguar kërkesë Kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli për ndërprerjen e pushimit të parlamenti
Ndërprerja e energjisë elektrike bllokon aeroportin e Hamburgut Qindra pasagjerë dhe makina janë bllokuar sot në aeroportin më të madh të Gjermanisë veriore në Hamburg, për shkak të nd
Ndërprerja e ushtrimeve, mund t’u shkaktojë depresion Mjekët nga Universiteti i Adelaides në Australi kanë përcjellë shtatë studime të ndryshme ku është hetuar efekti i ndërp
Prishtinë, ndërprerja e energjisë ka shkaktuar kaos në qarkullim (VIDEO) Sot pothuajse në të gjithë Kosovën ka pasur ndërprerje të energjisë elektrike. Ndërprerja e rrymës ka shkaktuar kaos
Ndërprerja e energjisë shkakton kaos në trafik Ndërprerja e energjisë elektrike ka shkaktuar kaos në rrugët e kryeqytetit, meqë nuk po punojnë as semaforat në disa nga
Ndërprerja e dialogut, pengesë për integrimin evropian të Serbisë Ende nuk ka asnjë informacion nga Brukseli se di do të ndikojë ndërprerja e dialogut mes të Prishtinës dhe Beogradit pas
Ndërprerja e derbit, Disiplina nis zyrtarisht hetimin Pas depozitimit të kërkesës nga ana e Partizanit për të marrë tre pikët në tavolinë për ndeshjen derbi ndaj Tiranës, Kom
OSHEE justifikohet për ndërprerjen e energjisë në stadium: Ne s’e dinim që luhej ndeshja Ndërprerja e energjisë elektrike në stadiumin "Selman Stermasi" ka sjellë edhe reagimin e OSHEE-së. Operatori i Siste
Në Serbi kërkohet ndërprerja e vizitës së Ramës, ja reagimi i Vuçiçit Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç nuk e ka pranuar kërkesën e Partisë Demokratike të Serbisë për ndërprerjen e vi
Ndërpritet energjia në disa nënstacione për shkak të një defekti Mëngjesin e sotëm ka ndodhur nderprerja e energjisë në disa nënstacione, kjo për shkak të një defekti. Operatori i Shpë
Pse u ndërpre energjia në Kuvendin e Maqedonisë? Ndërprerja e energjisë elektrike nuk kursen as Kuvendin e Maqedonisë. Kjo ka ndodhur teksa anëtarët e komisioneve parlam
SHËNIM/ Ndërtimet në Tiranë, një lajm i mirë dhe një lajm i keq nga Veliaj Që në Tiranë është tepruar me ndërtimin pa kriter ky është një fakt I prekshëm nga çdo qytetar apo urbanist sapo del në
Ja kush do ti publikojë "bombat" tani Pavarësisht marrëveshjes politike mes 4 liderëve të partive kryesore në vend, ku ndër të tjera thuhet se LSDM do të ndal
Ndërprerje qarkullimi në rrugën Kërçovë-Ohër Për shkak të kryerjes së ndërtimeve në rrugë, minim, aksi rrugor Kërçovë-Ohër, midis qafës malore Preskë dhe fshatit Vër
Kërkohet ndërprerja e paraburgimit për Sami Lushtakun Avokati i Sami Lushtakurt ka kërkuar që të ndërpritet paraburgimi për klientin e tij. Por, vednimi është shtyrë deris
Remonti, ndërprerje energjie për disa zona në Tiranë Disa zona të Tiranës do të vuajnë sot mungesën e energjisë për shkak të remontit në fiderit a6 të nënstacionit 220kW ra
Ndërprerja e energjisë, mijëra $ dëme ndaj Albpetrol Drejtori i Transoil Group, Vangjel Moco ka reaguar në lidhje me vendimin e CEZ Shpërndarje për ti shkëputur energjinë sh
Energjia, kërkohet ndërprerja e lidhjeve ilegale nga Serbia Delegacioni i Republikës së Kosovës, i udhëhequr nga zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, i cili po qëndron në Bruksel, n
Ndërprerja e energjisë për ujësjellësat, FRD: Qeveria të marrë masat Fryma e Re Demokratike ka mbajtur sot një qëndrim kritik ndaj mënyrës se si po zhvillohen ngjarjet në vend në lidhje me
Shtyhet edhe për një javë mësimi në Tetovë Në një konferencë për media, zëdhënësi i komunës së Tetovës, Flakran Pustina, ka bërë të ditur se ndërprerja e mësimit n