999 rezultate për

nderon

Atletico rimerr kreun, e nderon sërish Suarez (VIDEO) Atletico Madridika siguruar fitoren 1-2 në fund ndaj Alavesit. Marcos Llorente zhbllokoi rezultatin pas asistimit të
"Kur dilja në Tiranë, më falenderonin për atë që kishim bërë", Reja zbërthen vitin 2020 me Kombëtaren Trajneri i Kombëtares Shqiptare të futbollit, Edoardo Reja ka bërë bilancin e vitit që po lëmë pas në futboll. Në nj
Dekretimi i anëtarit të shtatë të Kushtetueses, Yuri Kim falenderon Metën "Presidenti, Parlamenti dhe KED meritojnë vlerësim për arritjen e kuorumit plus 1, por nuk mund të ketë pushim derisa të
"Messi do të duhej ta nderonte Maradonën në Napoli" Sulmuesi i Monza, Kevin-Prince Boateng, ka dhënë mendimin e tij për transferimin e Lionel Messit. Boateng sygjeroi në
Turqia nderon Shqipërinë në festën e Pavarësisë, Ura e Bosforit ndriçohet kuq e zi Turqia ka uruar Shqiptarwt pwr festwn e Pavarwsisw. Dy ura nw Stamboll do tw ndricohen nga drita kuq e zi nw nder tw
Greg Rama kaloi COVID-19? Djali i kryeministrit falenderon mjekët e Sanatoriumit Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama ka kaluar një periudhë të vështirë kohët e fundit. Me anë të një postimi në
Zëdhënësi i ministrit Sandër Lleshaj infektohet me COVID-19 Zëdhënësi i ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj është infektuar me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur shefi i Kom
Eleminuan terroristin Kujtim Fejzullai, kryeministri austriak nderon me medalje ari dy efektivët Kryeministri i Austrisë, Sebastian Kurz, i ka dekoruar me Medaljen e Artë të Meritave dy policët që e eliminuan sulmuesi
Tërmeti zbut Erdoganin, falenderon publikisht Greqinë Tërmeti si fuqishëm që preku Turqinë dhe Greqinë, ka zbutur tonet mes dy shteteve. Pas telefonatës me Kyriakos Mitsot
I riktheu pikturën, Meta falenderon Gramoz Ruçin Presidenti Ilir Meta ka falenderuar Gramoz Ruçin pasi ky i fundit e ka ndihmuar të rimarrë një pikturë të Isa Boletinit
Sportingu nderon CR7, emëron akademinë e klubit "Academia Cristiano Ronaldo" Sporting Lisbona i ka bërë një nderim të madh yllit portugez, Cristiano Ronaldo. Skuadra e njohur portugeze, Sporting
Para 32 milion ndjekësve, Bella Hadid falenderon stilisten shqiptare për veshjen (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Bella Hadid u shfaq në ‘MTV Video Music Aëards 2020’ me një veshje të stiluar nga Carlos Nazario dhe t
Publikohet formacioni i vitit në Serie A, Gjimshiti nderon shqiptarët (FOTO LAJM) Faqja “Wyscout” ka publikuar formacionin më të mirë të sezonit në Serie A të Italisë. Në mesin e 11 futbollistëve më
Përmbyset një makinë, ndëron jetë 24 vjeçari nga Shkupi Dje pasdite në rrugën Probishtip-Ratvici është përmbysur një veturë me ç`rast jetë ka ndërruar një 24 vjeçar nga Shkupi.
Dizajneri kritikon publikisht Kylie Jenner: Po nuk e paguan, nuk falenderon Dizajneri Michael Costello kritikoi Kylie Jenner duke pretenduar se kjo e fundit rezufon të përmendë dizajnerë në rast s
William "divorcohet" nga Chelsea, falenderon klubin dhe tifozët me një letër të hapur Willian ka konfirmuar largimin e tij nga Chelsea në një letër të hapur për tifozët e klubit. Kontrata e anësorit braz
Shqipëria nën flakë! Braçe falenderon Zotin për shiun: Një mrekulli! "Shiu e ulja e temperaturave, gjatë natës e mëngjesit të sotëm, shuan zjarret nga veriu në jug, duke shpëtuar mijëra hek
"Isha shumë afër largimit", Xhaka falënderon Artetan për shansin e dytë Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka zbuloi se ai ishte “shumë, shumë afër” për të lënë klubin në janar dhe ka falënderu
3 ditë i izoluar me COVID-19, Veliaj reagon e falenderon Ramën: Do t'a mund! Prej tre ditësh kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj është i izoluar në banesë, pasi rezultoi pozitiv me COVID-19. N
U raportua se ishte në gjendje kritike, ish-deputeti reagon dhe falenderon Zotin dhe Ramën Pasditen e sotme në media u shpërnda lajmi se ish-deputeti Fatmir Toçi ishte në gjendje të rëndë shëndetësore pasi u pre